Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

łupież pstry

03 sie 2012 - 12:46:05

hej dziewczyny! mam juz kilka dobrych lat na rekach biale swedzace plamy,ktore jak opala wygladaja jak jedna wielka masakra,luszcza sie i bardzo roznia sie od reszty koloru ciala.Bylam w tym czasie ze dwa razy u dermatolga ktory tylko na to popatrzyl,fachowo nazwal i przepisal masc ktora nic nie dala.Czy mialyscie cos takiego? jak to swinstwo leczyc,prosze o jakies porady:(



łupież pstry

03 sie 2012 - 12:58:25

pimafucort, polecam :)

łupież pstry

03 sie 2012 - 13:00:30

Cytat
Eve89
pimafucort, polecam :)

mialas cos takiego,ta masc pomogla? to jest na recepte?

łupież pstry

03 sie 2012 - 13:02:50

mi pomógł nizoral

łupież pstry

03 sie 2012 - 15:55:59

ktos jeszcze jakos pozbyl sie tego swinsta?

niezweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 1/5

łupież pstry

08 sie 2012 - 16:54:12

no wlasnie tez sie z tym borykam ma ktos jakies sprawdzone sposoby
ma ktos tez taki problem_?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-08 16:57 przez rozi22.

łupież pstry

02 wrz 2012 - 10:06:30

podbijam

łupież pstry

02 wrz 2012 - 10:13:46

tez to mialam , po antybiotyku schodzi, mam ejszcze maści ciekawe czy sie potem opali :)

łupież pstry

04 wrz 2018 - 10:13:02

Witam, widziałam na paru forach, że dziewczyny polecają szampon pityver na łupież pstry. Czy ktoś z Was spotkał się z tym szamponem? :)

łupież pstry

22 sty 2019 - 12:06:45

Jeśli chodzi o łupież pstry to polecam przede wszystkim dowiedzieć się, czy faktycznie z tym macie problem, bo od tego będzie zależeć z czego warto korzystać. Najpierw wykluczyć bielactwo i łojotokowe zapalenie skóry, a potem szukać szamponu albo innych środków. Jest jeszcze coś takiego jak łupież różowy, to tez jest choroba skóry i leczy się to w inny sposób.

Pitivera nie używałam, natomiast mają całkiem fajnego bloga, na którym piszą trochę o naturalnych składnikach łagodzących dolegliwości. I tu polecałabym zajrzeć https://poznajpityver.pl/blog/lupiez-pstry-domowe-sposoby/

W ogóle proponowałabym nie ograniczać się do jednej metody i działać kompleksowo, czyli i preparaty/leki +
w miarę możliwości i profilaktycznie aloes i olejek herbaciany, którym można zaleczyć stany grzybicze. Do tego oczywiście higiena i częste zmienianie pościeli, w okresie choroby nawet co 2 dni. Niestety tę dolegliwość trudno wyleczyć, a łatwo o nawroty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc!