Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czerwone plamy i rumienie się ;/

30 lip 2012 - 13:58:17

Hej :)
otóż mam taki problem. Od paru lat zauważyłam, że kiedy się denerwuję, piję alkohol badź gdy się zawstydzę na dekoldzie pojawiają mi się czerwone plamy albo robię się czerwona. Strasznie mnie to denerwuje, nie wiem jak z tym walczyć. Byłam już u dermatologa, ale powiedział mi, że taka moja uroda (pocieszające ;/) i zapisał mi krem, ale to nic nie pomogło.
Czy któraś z was też ma takie problemy? Co polecacie?

zweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

czerwone plamy i rumienie się ;/

30 lip 2012 - 14:00:56

Ja jak wypije alkohol, to mam rumieńce, i chyba na to leku nie ma :)

czerwone plamy i rumienie się ;/

30 lip 2012 - 14:02:25

te czerwone plamy na dekoldzie też mi się zdarzają, u moich koleżanek tez to zuważyłam, więc chyba to częste zjawisko.

czerwone plamy i rumienie się ;/

30 lip 2012 - 14:04:51

Strasznie mnie to denerwuje, szczególnie gdy któs zwraca na to uwagę.

czerwone plamy i rumienie się ;/

30 lip 2012 - 14:05:48

też tak mam :) jest to dosyć kłopotliwe bo ludzie pytają czy coś się dzieje.
Ja mam tak jak się zdenerwuje, przy czym u mnie jest jeszcze bardzo wysoki puls :)
ogólnie ze mnie duży nerwus :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-30 14:07 przez madtom.

czerwone plamy i rumienie się ;/

30 lip 2012 - 14:07:24

Cytat
madtom
też tak mam :) jest to dosyć kłopotliwe bo ludzie pytają czy coś się dzieje.
Ja mam tak jak się zdenerwuje, przy czym u mnie jest jeszcze bardzo wysoki puls :)

Kiedy się denerwuję też tak mam- przy jakimś egzaminie badź stres. Próbowałaś to jakoś zwalczyć?

czerwone plamy i rumienie się ;/

30 lip 2012 - 14:10:45

Ogólnie pomyślałam o trądziku różowatym...objawy zaostrzają się włąsnie, pod wpływem emocji, alkoholu, słońca, ciepła, zimna, nagłej zmiany temperatury, ostrych potraw itp itd, ale skoro dermatolog powiedział, że "taka uroda" to pewnie nic z tym nie zrobisz i to nie trądzik,pewnie masz wrażliwą skórę i po prostu tak reagujesz, ogólnie stosuj delikatne kosmetyki, fitry UV, i no cóż unikaj tego co to wywołuje, a że na pewno tak sie nie da więc nic innego raczej nic nie zrobisz ;)

czerwone plamy i rumienie się ;/

30 lip 2012 - 14:10:50

Cytat
agania
Cytat
madtom
też tak mam :) jest to dosyć kłopotliwe bo ludzie pytają czy coś się dzieje.
Ja mam tak jak się zdenerwuje, przy czym u mnie jest jeszcze bardzo wysoki puls :)

Kiedy się denerwuję też tak mam- przy jakimś egzaminie badź stres. Próbowałaś to jakoś zwalczyć?
Tak ale ja niestety choruję na ataki paniki polączone z nerwicą :) i jeszcze do tego puls sięgający 180 więc był koszmar.
Teraz jest trochę lepiej bo biorę tabletki na obniżenie pulsu.
Nic z tym kochana nie zrobisz, mamy po prostu taką naturę, ja zawsze żeby zmniejszyć te plamy wypijam zimną wodę i przykładam sobie butelke na dekolt bo jak jest mi jeszcze do tego gorąco to jest ich jeszcze więcej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-30 14:12 przez madtom.

czerwone plamy i rumienie się ;/

30 lip 2012 - 14:10:51

tak się dzieje przez to ze wtedy masz podwyższone ciśnienie ..!

czerwone plamy i rumienie się ;/

30 lip 2012 - 14:12:06

Moa siostra ma tak samo, jak się zestresuje ma plamy na całej szyi niestety taka twoja uroda raczej nic z tym nie zrobisz

czerwone plamy i rumienie się ;/

30 lip 2012 - 14:21:45

Eh no niestety, chyba muszę wtedy z tym żyć. Staram się to kontrolować, ale ciężko.

czerwone plamy i rumienie się ;/

27 sty 2013 - 20:20:31

ja mam troszkę inaczej - dręczy mnie to, że rumienię się strasznie na codzień - podczas odpowiedzi w szkole, gdy rozmawiam z kimś obcym, gdy jestem w centrum uwagi, nawet u kogoś w domu jak siedzę :D
ale jak wypiję alkohol blednę niesamowicie. na imprezach w klubach gdzie jest dużo ludzi, a ja dodatkowo wypiję mogę robic wszystko, gadac ze wszystkimi i mam gwarancję, że się nie zaczerwienię. o co chodzi? :D

czerwone plamy i rumienie się ;/

27 sty 2013 - 20:27:29

po % też mam czerwone poliki, ale piję raz na rok

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obniżone napiecie miesniowe u dziecka