Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie. Od jakiegoś czas mam problem z włosami. Nie maluję ich od 3 lat, nie suszę od 5 miesięcy, nie stylizuję a wypadają jak szalone:/ Postanowiłam w końcu coś z tym zrobić bo już się trochę przerzadziły z natury mam cienkie włosy ale patrząc na zdjęcia sprzed 4lat to były gęsciejsze niż teraz. Poszperałam trochę w internecie i znalazłam tabletki Revalid miały bardzo dobrą opinie więc postanowiłam kupić, właśnie kończę drugie opakowanie i widzę dużo nowych włosków ale wypadanie muszę przyznać zmalało lecz nie ustało:( czy używał ktoś te tabletki? czy po 3 miesiącach stosowania zahamowały u kogoś całkowicie wypadanie włosów??? Czytałam również dobre opinie na temat odżywki JOANNA CZARNA RZEPA KURACJA WZMACNIAJĄCA DO WŁOSÓW stosowałyście może takową? hamuję wypadanie? a może znacie jakieś inne cuda na ten problem???

podejrzewamm, że nie da się całkowicie zahamować wypadania włosów. Naturalne, że ich żywot kiedyś sie kończy i po prostu wypadają.

wszystkim wypadają włosy...
normalnie powinno to byc okolo 100-150 włosów, jeśli jest ich wiecej musi być jakaś przyczyna.. być może stres? albo zła dieta? ja miałam duży problem z włosami, zjadłam dwa opakowania merz special i po 3-4 miesiącach po skończeniu kuracji zauważyłam ze przestaly wypadac i zrobilo sie ich owiele wiecej, farbuje sie na jasny blond, a mimo to mam bardzo duzo wlosow, takze polecam ten specyfik;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przymusowe szczepienia w Polsce?