Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hemoroidy POMOCY

29 sty 2015 - 10:02:20

a według mnie powinnaś iść do lekarza. Lekarz szybciej Ci pomoże i wypisze Ci odpowiednie środki i powie co robić żebyś nie cierpiała lepsze to niz żebyś miała się męczyć i leczyć na własną 'rękę' :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

Hemoroidy POMOCY

06 lis 2018 - 20:57:15

Cytat
Anadiya
jeśli ktos nie jest pewien, czy to hemoroidy, powinien udać sie do lekarza, anie pytać na forum :P ja oszczędzilam sobie sporo czasu, poza tym trafiłam na dobrego lekarza z Euro Kliniki w Siemianowicach Śląskich, dzięki czemu jestem już po zabiegu i biez hemoroidów!

Jaką metoda leczyłaś?

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Hemoroidy POMOCY

06 lip 2021 - 10:03:01

Idź do lekarza pierwszego kontaktu. Nie ma się czego wstydzić normalna rzecz . Polecam też masc aesculan na tą dolegliwość, dostępna bez recepty . Uprzedzam, że brudzi bieliznę , ale jest skuteczna. Bieliznę można wyprać.

A i duże znaczenie ma tutaj praca jelit. Dobrze jest na pewno zapobiegać zaparciom. Polecam tutaj szczególnie Jeli herbs. Dobre zioła, które na pewno pomogą. Można dostać je tutaj https://kredensziolowy.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-27 08:54 przez adelka28.

Hemoroidy POMOCY

08 cze 2022 - 16:46:12

Wizyta u lekarza to oczywiście podstawa. A na własną rękę to dokładnie tak pisze adelka28, zadbaj o to by nie mieć zaparć. U mnie to właśnie zaparcia odpowiadały za hemoroidy. Zanim pomogła zmiana nawyków żywieniowych i praca jelit wróciła do normy, bardzo pomogły mi czopki eva qu. Bardzo szybko działają, ale bez gwałtownych reakcji, nie uzależniają, są bezpieczne dla kobiet w ciąży i dla mam karmiących.

Hemoroidy POMOCY

09 cze 2022 - 11:24:29

Tak naprawdę jest jeden taki środek, który naprawdę jest skuteczny- Procto Zac Spray. Działa bardzo skutecznie i daje niesamowity efekt.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wynik badania MR głowy