Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Sklep internetowy

20 minut temu

Biznes

24 minut temu

tabernakula sklep

43 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hemoroidy POMOCY

13 lut 2013 - 11:32:51

Unikaj mydła, bo podobno podrażnia. No i w aptece jak zapytasz to na pewno Pani Ci poradzi. Warto jeść dużo błonnika, podobno pomaga.

Hemoroidy POMOCY

23 lip 2013 - 13:41:07

Leki na hemoroidy - pl.hemapro.com



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-18 02:21 przez dana3117.

Hemoroidy POMOCY

23 lip 2013 - 13:45:32

Jestes pewna ze to hemoroidy? Moj znajomy mial podobnie, tyle, ze krew mu leciala;/ Poszedl do lekarza i dotal jakies leki i jest juz ok. A dorobil sie ich siedzac w zimnym pomieszczeniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-23 13:47 przez martynek1990.

Hemoroidy POMOCY

23 paź 2013 - 12:34:43

jeśli ktos nie jest pewien, czy to hemoroidy, powinien udać sie do lekarza, anie pytać na forum :P ja oszczędzilam sobie sporo czasu, poza tym trafiłam na dobrego lekarza z Euro Kliniki w Siemianowicach Śląskich, dzięki czemu jestem już po zabiegu i biez hemoroidów!

Hemoroidy POMOCY

25 paź 2013 - 21:35:27

A czy ktoś może się wypowiedzieć na temat kiliniki Elite w temacie usuwania hemoroidów? i zabiegów LHP i HELP ?? Męczę się z hemoroidami już jakiś czas i żadne kremy nie pomagają :(

Hemoroidy POMOCY

25 paź 2013 - 21:49:51

Maść procto-hemolan oraz procto-glyvenol na pewno pomogą, jeśli nadal będziesz miała z tym problem to proponuje udać się do lekarza, przepisze Ci pewnie coś mocniejszego czyli czopki w połączeniu z maścią.

Hemoroidy POMOCY

06 lis 2013 - 10:52:24

Moim zdaniem trzeba iść do lekarza. Nie ma sensu leczyć się na własną rękę.

Hemoroidy POMOCY

08 lis 2013 - 10:16:25

Moja ciocia usuwała hemoroidy laserowo. Zabieg trwał około 15 minut,był zpełnie bezbolesny i przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym. Robiła ten zabieg w Centrum Elite.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-08 10:19 przez Mrskobietka.

Hemoroidy POMOCY

08 lis 2013 - 10:24:45

Najpierw zadziałaj na przyczynę - zmień dietę, bo domyślam się, że masz zaparcia. Podczas zaparć problem się nasili. Stosuj jakiś czas leki na poprawę krążenia w żyłach ( Cyclo3Forte, Diohespan Max) bo hemoroidy to takie same żylaki jak te w nogach. Maści tylko złagodzą objaw, a nie usuną przyczyny i hemoroidy będą nawracać. Czyli po pierwsze leki doustne a po drugie dowolna maść na poprawę obecnej sytuacji.

Hemoroidy POMOCY

25 lis 2013 - 10:14:00

Moja siostra ma problem z hemoroidami i pierwsze słysze,że można je usunąc laserem. Ona leczy sie już długi czas i nic nie skutkuje.Podpowiem jej o Elite może się zdecyduje na zabieg.

Hemoroidy POMOCY

30 lis 2013 - 12:26:41

Zamiast kombinować czy to to czy nie to polecam po prostu trochę o tym poczytać.
Polecam stronkę LeczymySie.pl, gdzie jest to w miarę kawę na ławę wyłożone:
Hemoroidy: przyczyny, leczenie i objawy

Hemoroidy POMOCY

30 lis 2013 - 12:31:47

Ja przy każdej miesiące mam hemoroidy, czopki sa na wewnętrzne,na zew maść ,nie ważne jaka,ważne by była z lidokaina
Polecam neo-aesculan oraz tabl doustne cyclo3fort

Hemoroidy POMOCY

25 mar 2014 - 11:47:51

Posterisan to najlepsza masc

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

Hemoroidy POMOCY

21 paź 2014 - 15:38:21

Cytat
merijuana
Posterisan to najlepsza masc
Stosowałaś ją? Pomogła? Jak szybko?
Też mam podobny problem.. Szukałam jakichś środków w aptece, ale nie mam pojęcia który wybrać. Może kojarzycie którykolwiek z tych preparatów - [moderacja - link] ? Szukam konkretnie w tej aptece, bo mieszkam w jej pobliżu. Chciałabym przede wszystkim lek, który szybko zadziała. Proszę o pomoc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 12:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 5/5

Hemoroidy POMOCY

29 sty 2015 - 09:10:07

Sama jestem przeciwna od razu kierowaniu się w stronę leków... Nie sądzicie,że lepiej jest na początku spróbować domowych sposobów, które mogą byc bardziej skuteczne?
Hemoroidy nie biorą się z niczego. Często winna jest nieodpowiednia dieta oraz mała aktywność fizyczna. Powinniśmy uprawiać więcej sportu a takze lepiej się odżywiać. Wprowadzić do odżywiania się więcej produktów opartych o błonnik.
Na stronie:
[moderacja - link]
Można zapoznać się z takimi domowymi sposobami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 12:49 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kaszka na twarzy widoczna pod słońce