Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

10 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 11:05:15

a ja dostałam w aptece maśc z kasztanowca po trzech dniach zapomniałam o hemoridach

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 11:13:13

o tej masci z kasztanowca tez slyszałam, ale nie stosowałam, mam za to masc rumiankową, troche pomaga, no ale nie leczy raczej

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 1/5

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 13:58:27

dziekuje za pomoc ;)

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 14:10:26

PROKTOSANOL tania i bezrecepty i naprawde dziala



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-13 14:19 przez leanka.

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 14:15:24

Aescin jest maścią na bazie kasztanowca... co prawda stosuję ją aktualnie do spuchnietej nogi, ale jest w miarę tania ;)

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 14:15:35

Cytat
pietrucha12
wiem , że powinnam iść do lekarza, ale nawet nie wiem gdzie jakiś u mnie w mieście jest dobry ....

A tak w ogóle, jak wygląda wizyta u proktologa?
Nie musisz iść do proktologa, rodzinny i ginekolog też ci coś przepisze.
Ja takie które pojawiły się po porodzie wyleczyłam zwykłą oliwą do sałatek( za poradą cioci)

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 14:21:55

Idź do zwykłego lekarza rodzinnego.
Ja jak miałam hemoroidy to poszłam nawet nie musiałam nic pokazywać tylko po prostu powiedziałam że mam coś takiego i przepisała mi czopki po 3 dniach zniknęło :) Więc nie masz co się martwić też na początku się wstydziłam ale nie ma czego :) Idź i poproś o przepisanie jakiś czopków a nie maści bo od maści zniknie ci po ponad 7dniach a po czopku znacznie szybciej :)

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 1/5

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 16:39:39

słuchajcie, powiedziałam mamie i ona kupiła mi maść "aesculan" w srodku jest załączona kaniula (takie plastikowe cos) a na ulotce pisze aby tym posmarowac chore miejsce i wcisnąć do odbytu na ok 2cm, ale kompletnie nie wiem jak ja za tego pomocą mam to zrobic ;/ czy któraś z was jest w stanie mi pomoc?

Hemoroidy POMOCY

12 wrz 2012 - 09:32:22

Mnie pomaga Procto-hemolan. Akurat ja stosuje w kremie, ale wiem, ze są tez kapsułki, tak jakby ktoś nie lubił smarować. Pozdrawiam

Hemoroidy POMOCY

27 lis 2012 - 12:34:35

Może u niektórych znika po 3 dniach :/ ale jak to nie sa hemoroidy. Ja swoje musiałam usunąć, miałam na tyle szczęścia, że trafiłam do kliniki w Siemianowicach Śląskich gdzie usunięto mi je laserem, jesli ktoś ma poważne problemy z hemoroidami to polecam www.euro-klinika.pl

Hemoroidy POMOCY

27 lis 2012 - 12:41:39

W ciąży pojawił mi się ten sam problem, więc lekarz polecił mi abym najpierw zrobiła tak: myła codziennie te okolice szarym mydłem i smarowała maścią- kremem Heparinum (ok 2 zł) i jeżeli to nic nie da, nic się nie poprawi lub będzie gorzej, to mam się znów zgłosić. W moim przypadku pomogło.

Hemoroidy POMOCY

11 lut 2013 - 14:59:30

mi nic nie pomogło:( musiałam iść na operację. Byłam przerażona bólem po, ale dowiedziałam się, że można usunąć hemoroidy laserem i że po takim zabiegu szybciej się wszystko goi. Moja mama znalazła klinikę w pobliskich Siemianowicach Śląskich, na ul. Wyspiańskiego 3. Super podejście i fachowcy. Mam teraz problem z głowy

Hemoroidy POMOCY

11 lut 2013 - 15:04:56

kuracja blyskawiczna ktora pomaga to 3 razy dziennie 2 tabletki diohespanu max i tak stosowac przez 4 dni potem zmiejszyc dawke do 3 razy dziennie po jednej i tak do ustapienia dolegliwosci. mozesz tez poprosic lekarza o detralex tyle ze jest na recepte z tanszych to jeszcze jest cycko3fort oraz diosminex .oraz do tego masc poktohemolan lub inny wynalazek . objawy nie ustapia pi 3 dniach trzeba swoje" przecierpiec" a na przyszlosc diete wzbogacic o blonnik i np. jesc otreby . ja z tym problemem borykam sie od 7 lat i jest raz lepiej raz gorzej , z tym ze ja jestem ewenementem bo jak dojdzie do "wyjscia " zylaka to ja mam od razu stan zapalny i moge jesc tynk ze sciany taki to bol . od kad mialam robiona kolonoskopie i wycinane polipy to mam z tym spokoj , ale to tez zaczelam jesc wiecej blonnika wiec moze dla tego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-11 15:09 przez agata74.

Hemoroidy POMOCY

11 lut 2013 - 15:06:05

Ja uzywałam ziołowych czopków HEMOROL sa nie drogie bo okolo 10zł a naprawde pomagają:)

Hemoroidy POMOCY

13 lut 2013 - 11:30:06

okropna choroba;/ slyszalam,ze wyciag z kory debu moze pomoc..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Próchnica mi wypadła