Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

wakacje last minute

11 minut temu

Budowa domu

36 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 11:05:15

a ja dostałam w aptece maśc z kasztanowca po trzech dniach zapomniałam o hemoridach

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 11:13:13

o tej masci z kasztanowca tez slyszałam, ale nie stosowałam, mam za to masc rumiankową, troche pomaga, no ale nie leczy raczej

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 1/5

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 13:58:27

dziekuje za pomoc ;)

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 14:10:26

PROKTOSANOL tania i bezrecepty i naprawde dziala



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-13 14:19 przez leanka.

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 14:15:24

Aescin jest maścią na bazie kasztanowca... co prawda stosuję ją aktualnie do spuchnietej nogi, ale jest w miarę tania ;)

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 14:15:35

Cytat
pietrucha12
wiem , że powinnam iść do lekarza, ale nawet nie wiem gdzie jakiś u mnie w mieście jest dobry ....

A tak w ogóle, jak wygląda wizyta u proktologa?
Nie musisz iść do proktologa, rodzinny i ginekolog też ci coś przepisze.
Ja takie które pojawiły się po porodzie wyleczyłam zwykłą oliwą do sałatek( za poradą cioci)

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 14:21:55

Idź do zwykłego lekarza rodzinnego.
Ja jak miałam hemoroidy to poszłam nawet nie musiałam nic pokazywać tylko po prostu powiedziałam że mam coś takiego i przepisała mi czopki po 3 dniach zniknęło :) Więc nie masz co się martwić też na początku się wstydziłam ale nie ma czego :) Idź i poproś o przepisanie jakiś czopków a nie maści bo od maści zniknie ci po ponad 7dniach a po czopku znacznie szybciej :)

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 1/5

Hemoroidy POMOCY

13 lip 2012 - 16:39:39

słuchajcie, powiedziałam mamie i ona kupiła mi maść "aesculan" w srodku jest załączona kaniula (takie plastikowe cos) a na ulotce pisze aby tym posmarowac chore miejsce i wcisnąć do odbytu na ok 2cm, ale kompletnie nie wiem jak ja za tego pomocą mam to zrobic ;/ czy któraś z was jest w stanie mi pomoc?

Hemoroidy POMOCY

12 wrz 2012 - 09:32:22

Mnie pomaga Procto-hemolan. Akurat ja stosuje w kremie, ale wiem, ze są tez kapsułki, tak jakby ktoś nie lubił smarować. Pozdrawiam

Hemoroidy POMOCY

27 lis 2012 - 12:34:35

Może u niektórych znika po 3 dniach :/ ale jak to nie sa hemoroidy. Ja swoje musiałam usunąć, miałam na tyle szczęścia, że trafiłam do kliniki w Siemianowicach Śląskich gdzie usunięto mi je laserem, jesli ktoś ma poważne problemy z hemoroidami to polecam www.euro-klinika.pl

Hemoroidy POMOCY

27 lis 2012 - 12:41:39

W ciąży pojawił mi się ten sam problem, więc lekarz polecił mi abym najpierw zrobiła tak: myła codziennie te okolice szarym mydłem i smarowała maścią- kremem Heparinum (ok 2 zł) i jeżeli to nic nie da, nic się nie poprawi lub będzie gorzej, to mam się znów zgłosić. W moim przypadku pomogło.

Hemoroidy POMOCY

11 lut 2013 - 14:59:30

mi nic nie pomogło:( musiałam iść na operację. Byłam przerażona bólem po, ale dowiedziałam się, że można usunąć hemoroidy laserem i że po takim zabiegu szybciej się wszystko goi. Moja mama znalazła klinikę w pobliskich Siemianowicach Śląskich, na ul. Wyspiańskiego 3. Super podejście i fachowcy. Mam teraz problem z głowy

Hemoroidy POMOCY

11 lut 2013 - 15:04:56

kuracja blyskawiczna ktora pomaga to 3 razy dziennie 2 tabletki diohespanu max i tak stosowac przez 4 dni potem zmiejszyc dawke do 3 razy dziennie po jednej i tak do ustapienia dolegliwosci. mozesz tez poprosic lekarza o detralex tyle ze jest na recepte z tanszych to jeszcze jest cycko3fort oraz diosminex .oraz do tego masc poktohemolan lub inny wynalazek . objawy nie ustapia pi 3 dniach trzeba swoje" przecierpiec" a na przyszlosc diete wzbogacic o blonnik i np. jesc otreby . ja z tym problemem borykam sie od 7 lat i jest raz lepiej raz gorzej , z tym ze ja jestem ewenementem bo jak dojdzie do "wyjscia " zylaka to ja mam od razu stan zapalny i moge jesc tynk ze sciany taki to bol . od kad mialam robiona kolonoskopie i wycinane polipy to mam z tym spokoj , ale to tez zaczelam jesc wiecej blonnika wiec moze dla tego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-11 15:09 przez agata74.

Hemoroidy POMOCY

11 lut 2013 - 15:06:05

Ja uzywałam ziołowych czopków HEMOROL sa nie drogie bo okolo 10zł a naprawde pomagają:)

Hemoroidy POMOCY

13 lut 2013 - 11:30:06

okropna choroba;/ slyszalam,ze wyciag z kory debu moze pomoc..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Próchnica mi wypadła