Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jedzenie gąbki

13 lip 2012 - 15:14:41

Dziewczyny, nie ma się co kłócić! W Krakowie mówi się gumka do mazania, zastrugaczka i na pole a mojej rodzinnej miejscowości gumka do ścierania, strugaczka/temperówka i na dwór. Każdy region ma jakieś naleciałości językowe i już.

Co do wątku, to jak byłam mała jadłam kredę do tablicy, mówiąc szczerze nawet teraz bym zjadła jakbym miała pod ręką :D

jedzenie gąbki

13 lip 2012 - 20:23:56

Cytat
BRO125
OMG! Miałam anemię i nigdy takich potrzeb nie doznawałam ;DDD Ludzie to mają nudne życie, jeśli takie pierdoły wypisują na forach:D
sama masz nudne zycie , jak Ci sie nie podoba to nie komentuj ja nie zmyslam dla twojej wiadomosci , zamiast pomóc to najlepiej obrażac innych...

jedzenie gąbki

13 lip 2012 - 20:27:37

Jak sztuczne coś,co jest calkowicie syntetyczne może nie szkodzić,a wręcz pomagać na anemię?

Cytat
dzwooneczek
Dziewczyny, nie ma się co kłócić! W Krakowie mówi się gumka do mazania, zastrugaczka i na pole a mojej rodzinnej miejscowości gumka do ścierania, strugaczka/temperówka i na dwór. Każdy region ma jakieś naleciałości językowe i już.

Co do wątku, to jak byłam mała jadłam kredę do tablicy, mówiąc szczerze nawet teraz bym zjadła jakbym miała pod ręką :D

Nie tylko w Krakowie,bo na podkarpaciu też:)
Cytat
monikaaaa149
Oglądałam ten program. Jedna jadła gąbki, drugi szkło a trzeci surowe mięso. I jeszcze jedna była chora na punkcie butów ale to jak większość z nas :DD. Ale to jest choroba którą powinno się leczyć więc proponuje iść do lekarza a nie na forum ;)


Z tymi butami to chodziło o to,że ona uwielbiałą skórzane wąchać i wąchać;to chyba nie tak jak większość z nas,choć nowe książki pięknie pachną...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-13 20:38 przez dootii.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Próchnica mi wypadła