Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 12:53:10

WItajcie !
Prosze was o Pomoc czy ktoras z was zna namiary na swietnego urologa w okolichach Bielska Białej badz z Bielska/
Jestem juz wykonczona chodzeniem od przychodni do przychodni leczac sie na nerki od tamtego roku wystapila u mnie niewydolnosc jednak, piłam pewne ziola ktore mi pomogły , zioła przywruciły funkcje nerek ale został problem zalegajaceko piasku bol niesamowity, zawroty głowy i ciagnace miesnie pilam zele ziolowe jakies chinskie tabletki myslalam ze juz jest spokoj ale od kilku dni czuje sie znowu zle kreci mi sie wglowie czuje sie zmeczona ospała, boli mnie w okolicach nerek az do brzucha mam nudnosci , nie wiem co moge zrobic a czuje ze zaraz umre jak tak dalej pojdzie;(
Błagam ktos pomoze:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 12:55 przez myszka881.

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 12:55:05

Piwo pomaga. Jedno dziennie. Moja koleżanka miała problemy i piwo wypłukiwało jej piasek z nerek. Podobno działa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 12:55 przez facebook92.

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 12:55:24

No niestety z tych okolic nie jestem, masz kamice nerkową?

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 12:57:59

Lekarz stwierdzilz eto tylko zalegajacy piasek sama nie wiem czy zostal usuniety dzisija bylam odebrac badania moczu i doktorka stwierdzila zeby zazywac nospe i furagine do tego zurawine i pic przegotowana wode zduza ilosca cytryny i miety bo mam jakiej krystaliczne czasteczki czy cos i mialam Ph niskie bo mowi ze musimy bardziej zakwasic zeby nerki sie filtrowaly prawidlowo;/

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 12:58:57

wpółczuje.. moja znajoma miała to samo.. w szpitalu wylądowała- serie zastrzyków dostała i do domu ;\

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 13:02:19

NAjgorsze jest to ze mam 2 małych dzieci nie mma siły nawet aby sie nimi opiekowac jestem taka zła na siebie codziennie sie zle czuje;/najgorszy bol głowy i ciagnace miesnie

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 13:02:59

mnie atak nerki zlapał w 20tygodniu ciąży ;/ Trochę niefajnie, ale nic nie moglam poradzić, wzięli mnie do szpitala, ale poza szprycowaniem mnie prz ecibolowymi, na przemian - kroplowka - talbletki -zastrzyki nic z tym nie zrobili. Miałam raz konsultacje z urologiem, i wiesz co mi powiedzial? Że mi cewink założy! W ciąży cewnik?! Przecież to zagrożenie dla dziecka, nie zgodziłam się. Do domu wypisali mnie z bólem - po tygodniu z receptami na przeciwbolowe leki. Było poźniej ok, i jak Synek mial 5 tygodni znów mnie złapał akat, byłam sama w domu, wezwalam karetkę, przepisali mi ketonal w zastrzykach, do szpitala nie chcialam jechać - nie miałam akurat z kim zostawić malego i do tego karmiłam piersią. I od tamtej pory jakoś jest ok, syn ma 1,5 roku. Czasem czuję, że "mam" nerki, ale bardzo mnie nie boli. Trzeba pić dużo wody i żurawina w każdej postaci.

PS> Współczuję Ci, bo wiem co to zo ból...;/

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 13:04:22

Znajdz na prawdę dobrego lekarza!!! Nerki to nie żarty!!!

Ja mam problem z nerkami od 14-go roku życia.

Mam białko w moczu, kamice nerkową, obnizoną prawą, lewą ruchomą..i coraz gorzej zamiast lepiej.

Leczę się w Poznaniu.

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 13:08:40

Woda Jana do nabycia w aptekach ale czasem na zamówienie, poza tym miałam jakieś tbl.( takie w granulkach jak tran) ziołowe na oczyszczanie nerek z piasku.
Unikaj rabarbaru i szczawiu pod wszelkimi postaciami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 13:09 przez szasa.

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 13:11:11

Mój tata miał kamienie nerkowe i to całkiem spore, kilka razy wzywaliśmy karetkę bo z bólu nie mógł sie ruszyć i dopiero zastrzyk pomagało.. Brał jakieś lekarstwa ale nie pomagały więc proponowali mu operację.. I byłby się zgodził ale ktoś mu polecił taką kobietę z miejscowości obok.. Poszedł do niej dwa razy. Rozbiła mu kamienie masażem i też dała jakieś zioła a w domu kazała dużo chodzić po schodach i podskakiwać;) W ciągu tygodnia mu zeszły, trochę pobolało ale ma już spokój;) Kobieta naprawdę ma talent;) i nie jest to jakaś stara zgarbiona zielarka tylko naprawdę zadbana babka;) koleżanka chodziła do niej z migreną i też ją wyleczyła masażem;) Przyjeżdżają do niej ludzie z całej polski, zapisywać trzeba się kilka tygodni wcześniej;)

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 13:13:07

Cytat
myszka881
... doktorka stwierdzila zeby zazywac no-spe i furagine do tego zurawine i pic przegotowana wode...
Na pewno to pomoże. No-spa rozluźni i przyspieszy wypłukiwanie

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 13:14:01

kupilam zurawine , od dzis bede ja zazywac , nie wiem dlaczego ale czuje sie jakbym miala juz odchodzic na inny swiat czasem :( Moj zielarz stwierdzil ze to przez to ze dziecko po dziecku mam ale przecierz moja mam te zma problemy z nerkami moja siostra i brat ale ja przechodze to najgorzej nawet teraz czuje bol zawroty głowy i wogole;/ Masakra jakas:(

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 13:21:04

jedyne co mogę tobie poradzić to jak najszybsze skierowanie do szpitala na odddział nefrologii!!mam wykształcenie medyczne i sądze że tak długo występujący u ciebie piasek doprowadził do powstania kamicy nerkowej dlatwgo występują nawracające ataki kolki nerkowej które mogą prowadzić do groźnych powikłań np.uszkodzenia nerek, które zaczyna sie od niewydolności nerek. zamiast codzic po lekarzach, wybierz sie na oddział na 2-3dni gdzie zrobią tobieb komplet badań i rozpoczną specjalistyczne leczenie. Picie ziół chińskich nie rozwali zalegających kamieni....

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 13:22:31

Ja też jakiś czas temu miałam piasek,piłam "Wodę Jana" z apteki.
Moje problemy skończyły się... po ciąży:)
Ale w czasie ciąży też miałam bardzo złe wyniki:/

Pomocy nerki

10 lip 2012 - 13:22:52

A jak bylam na wizycie u zielarza to to jest taki czlowiek ktory ma dar widzenia co czlowiekowi jest i powiedzial mi ze do konca nie ejst pewny ale moge miec borelioze po czym szybko udalam sie na zrobienie testu oczywiscie platnego ale tego metoda ELisa i wyszlo ze nie mam boreliozy ale czy taki wynik moze mowic prawde ;/. Sama juz nie wiem co sie wmoim ciele dzieje boje sie kazdego kolejnego dnia:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ósemki....