Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:43:09

Cześć,
bardzo Was prosze o porade jak pozbyc się wody z organizmu. Mam bardzo duzo zatrzymanej wody.
Dodam że nie używam soli, pije ponad 2 litry wody dziennie, nie narzekam na brak ruchu a problem nadal sie nasila.

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:46:41

Imbir jest dobry ale nie sproszkowany tylko kup sobie korzeń w sklepie imbiru i dodawaj do herbaty doi potrraw do wody

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:47:40

Pokrzywa jest moczopędna.

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:48:50

jak się objawia zatrzymana woda w ograniźmie ? :

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:49:29

puchnie sie

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:51:19

Mój ojciec miał kiedyś nadmiar wody w organizmie, był z tym w szpitalu, bo aż napuchł od tego, to mu zabronili nawet zupy jeść, bo miał ograniczyć spożywanie płynów do minimum. Jeśli masz ten sam problem to te 2 litry wody to chyba zły pomysł, no chyba, że trochę przytyłaś a zwalasz to na zatrzymanie wody to w takim przypadku nie mam rady

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:52:31

Wywar z pietruszki działa moczopędnie, albo wypocić podczas wysiłku fizycznego.Woda mineralna niegazowana z niską zawartością sodu( przed zakupem porównaj), Ja doraźnie brałam no-spe. Herbatki ziołowe z apteki- jakoś słabo działały.
Aaa... i jeszcze, teraz w sezonie arbuzowym, truskawkowym i czereśniowym gdy ich się najem, sikam częściej niż wtedy gdy piję dużo wody.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 12:09 przez szasa.

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:53:20

a wygląda to okropnie jak ma sie nadmiar wody moja mama okropnie w ciązy byla nak napuchnieta ze szok dobrze ze ja w ciayz unikłam tego

ale imbir pomaga i ponoc pomaga w odcudznaiu bo ma jakas tam witamine czy cos któa podnosi temaperature ciala a co z tam idzie organizm spala wiecej kalorii dlatego imbir podaje sie zeby sie rozgrzać zima

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:53:36

Też tak mam ostatnio przez lekarstwa,które zażywam,masakra,nie wiem co z tym zrobić :(

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:53:57

byłam u dietetyka na analizie. mam nadmiar wody 20 kg , nadmiar tłuszczów 1 kg, wiem że nie są to wyniki co do mg ale to na pewno nie jest 'przytycie' od nieustannego niezdrowego jedzenia. 5 małych posiłków dziennie, węglowodany do minimum

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:56:28

I lekarz nie zabronił ci spożywać tyle wody dziennie? Mój ojciec jak był wcześniej w innym szpitalu miał wręcz nakaz picia dużej ilości płynów, to gdyby nie interwencja mojej mamy i natychmiastowa zmiana szpitala, to ojciec nie przeżyłby tej wizyty w szpitalu. :/

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 11:59:33

Cytat
fajnakropka
I lekarz nie zabronił ci spożywać tyle wody dziennie? Mój ojciec jak był wcześniej w innym szpitalu miał wręcz nakaz picia dużej ilości płynów, to gdyby nie interwencja mojej mamy i natychmiastowa zmiana szpitala, to ojciec nie przeżyłby tej wizyty w szpitalu. :/

lekarz wytłumaczył mi to tak, że muszę pozbyć się wody, pijąc jej dużo. gdy nie będę dostarczała wystarczającej ilości wody organizm będzie ją magazynował.

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 12:04:05

podobno mięta działa moczopędnie.

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 12:07:27

Cytat
LadyEl
jak się objawia zatrzymana woda w ograniźmie ? zły/quote]
Ja mam obrzękniętą twarz, trudności ze ściśnięciem dłoni w pięść, obrzęknięte kostki i stopy.

zatrzymana woda w organiźmie

10 lip 2012 - 12:09:13

natalie zasięgnij opinii innego lekarza, powinnaś brać leki moczopędne, 20kg wody to naprawdę bardzo dużo. Nie jestem lekarzem, ale po tacie widziałam co działo się, jak pił wodę tak jak mu kazali w tym jednym szpitalu :/ A po szpitalu w tym drugim miejscu wrócił w naprawdę dobrej formie i o wiele kilogramów lżejszy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy nerki