Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zatrzymana woda w organiźmie

27 paź 2012 - 13:57:51

zyha234 nie napisałaś w jaki sposób ci się objawia zatrzymywanie w organizmie, jeśli masz coś takiego jak ja (kilka postów wyżej) to na pewno ci hydrominum pomoże, a do stracenia nic nie masz.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

zatrzymana woda w organiźmie

27 paź 2012 - 14:27:12

Cytat
natalie388

lekarz wytłumaczył mi to tak, że muszę pozbyć się wody, pijąc jej dużo. gdy nie będę dostarczała wystarczającej ilości wody organizm będzie ją magazynował.
Dobrze mówisz :)
, ale jak dziewczyna napisała wyżej zwracaj uwagę na zawartość sodu w wodzie min. no i nie używaj soli. Wody pozbędziesz się podczas intensywnego ruchu, sprawdziłam -działa. W aptece są też tabletki na pozbycie się nadmiaru wody, ale czy skuteczne, tego nie wiem. Ja czasem brałam no-spe, zauważyłam,że po niej częściej sikałam.

zatrzymana woda w organiźmie

27 paź 2012 - 14:32:00

hydrominum :) kosztuje ok 26 zl, 30 tabletek...

jesli do tego dodasz duzeilosci wody troche ruchu to bedzie ok.

ja stosując go bez zadnej diety, tylko duzo duzo wody stracilam w miesiac 3 kg :)

zatrzymana woda w organiźmie

27 paź 2012 - 14:38:09

Cytat
kola56
zyha234 nie napisałaś w jaki sposób ci się objawia zatrzymywanie w organizmie, jeśli masz coś takiego jak ja (kilka postów wyżej) to na pewno ci hydrominum pomoże, a do stracenia nic nie masz.

Objawy mam takie, ze np. jak wstanę to mam takie ogromne wory pod oczami, takie aż spuchnięte, no i waga mi skacze. Poza tym nie wiem też czy to nie jest przez to, ze mało pije wody, na uczelni średnio mam czas żeby iść do toalety wiec wstrzymuje jak najdłużej. Ale masz rację, że do stracenia nie mam nic, więc zaryzykuję.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

zatrzymana woda w organiźmie

18 wrz 2021 - 17:09:24

Sama mam z tym problem.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

zatrzymana woda w organiźmie

20 wrz 2021 - 06:56:21

Żeby woda się nie zatrzymywała w organiznie należy pić. Po prostu dużo pić wtedy woda nie będzie się odkładała. To takie proste.

Polecam również pić te zioła:
https://kredensziolowy.pl/produkt/cistusherbs/

Mieszanka ziołowa wystarczy na długo, ma również dobre działąnie oczyszczające organizm, jeśli na tym Ci szczególnie tutaj zalezy. Ja jestem przynajmniej zadowollona z działąnia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-17 12:51 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Postrzał :(