Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

45 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:00:35

ja mam 20 lat i 155 :) i każdy mi mówi, że małe jest piękne :) ja ta siebie akceptuję i czuję się świetnie przynajmniej wiem, że jestem wyjątkowa, nikt się ze mnie nie śmieje, każdy się już przyzwyczaił ;) przynajmniej mogę nosić mega wysokie buty i nie będę wyższa od chłopaka ;) radzę się przyzwyczaić, bo w tym wieku już nie urośniesz :)

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:01:40

Nie urośniesz,nie ma cudów,jedynie wydłużanie kości nóg mogłoby nieco pomóc,ale czy warto?Moje obie siostry mają po 155 cm i jakoś dobrze im się żyje,nie narzekają,bo co im to da,skoro takie geny mają?

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:02:26

Ufff , całe szczęście że jestem wysoka
kurduple mogą nosić obcasy , ale też wyglądają karykturalnie !! hahahaaahahaa

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:03:50

ja tam w obcasach nie wyglądam karykaturalnie ;) problem mają laski które założą wysokie buty i przy wysokim wzroście niekiedy wyglądają jak na szczudłach ;))

zweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 2/5

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:03:59

ja mam 21 i mam 157 ;) i jakoś już się przyzwyczaiłam do mojego wzrostu ;p

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:04:11

ja mam 158 i kiedyś to był mój kompleks ale grunt to z kompleksów zrobić atuty, teraz nie przeszkadza mi mój wzrost, wręcz przeciwnie nie ma sensu zadręczać się w życiu głupimi problemami

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:04:33

Cytat
Electrophile
LOL, jechać na kurację do chin. Kuracja polega na łamaniu kości i rozsuwniu ich na specjalnych szynach, przez co kości się nadbudowują o dodatkowe centymetry.

Dobre! :D Że też ja wcześniej o tym nie wiedziałam! Zaczynam odkładać kasę ;)

Bez przesady, dziewczyno, nie masz większych problemów?... W tym wieku wypadałoby już zacząć kochać swoje ciało, bo będziesz w nim do końca życia. Mam 152 cm wzrostu i uwielbiam to :) Polub i Ty! :)

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:04:34

Też mam 159 wzrostu i chodzę w butach na obcasach, choć chciałabym być wyższa , to nic już na to nie poradzę. Zaakceptowałam siebie, taką jaką jestem i stwierdziłam że małe tez może być piękne;)

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:07:21

Cytat
Werka1412
ja czytałam, że dziewczyny rosną do mniej więcej 16 lat ;-) czasami dłużej ^^ ale w mniejszości przypadkach :) ja sama mam jakieś 164 cm i uważam się za niską, bo dziewczyny w moim wieku mają przeważnie gdzieś po 170 przynajmniej. Ale zapamiętaj, że niższa kobieta/dziewczyna o wiele lepiej wygląda w obcasach ;-) natomiast te wysokie jak założą obcasy wyglądają paskudnie :) musisz siebie zaakceptować i ubierać się tak żeby twoje nogi wyglądały na dłuższe niż w rzeczywistości :D
mam 170 i nie uwazam zebym w obcasach wygladała paskunie moj mezczyzna tez nie długie nogi to atut w moim przypadku wiec nie pocieszaj jednych obrazajac krzywdzaca wypowiedziac drugich

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:11:46

Szpilki, noś je ;)

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:12:22

no faktycznie, wielki problem życiowy, każdy jest innego wzrostu i musi to zaakceptowac bo tego nie zmieni

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:20:18

Cytat
donia000
Ufff , całe szczęście że jestem wysoka
kurduple mogą nosić obcasy , ale też wyglądają karykturalnie !! hahahaaahahaa

:D

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:22:50

Cytat
FuckLimits
Nic nie zrobisz.

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:23:24

Cytat
Werka1412
ja czytałam, że dziewczyny rosną do mniej więcej 16 lat ;-) czasami dłużej ^^ ale w mniejszości przypadkach :) ja sama mam jakieś 164 cm i uważam się za niską, bo dziewczyny w moim wieku mają przeważnie gdzieś po 170 przynajmniej. Ale zapamiętaj, że niższa kobieta/dziewczyna o wiele lepiej wygląda w obcasach ;-) natomiast te wysokie jak założą obcasy wyglądają paskudnie :) musisz siebie zaakceptować i ubierać się tak żeby twoje nogi wyglądały na dłuższe niż w rzeczywistości :D

pewnie niejedna ze wzrostem 170cm wygląda lepiej w szpilkach niż Ty :)

jestem bardzo niska co robic

10 lip 2012 - 11:23:29

Ja mam 26 lat i mam 156 cm, nie widzę problemu, faceci uwielbiają filigranowe laski ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Umieram!!!