Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

10 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 17:40:44

* MELANINA witam ponownie!
Moje pytanie brzmi: czy polecacie jakies tabletki które wspomagają opalanie ? a może większą ilośc melaniny w organiźmie? i jaki ich koszt ? Stosował ktoś ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-02 18:06 przez ag2006.

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 17:45:54

co do Bellisy Sun slyszałam podzielone opinie:)

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 17:45:58

ja stosuje beta karoten najzwyklejszy i jestem zachwycona, zawsze dużo czasu mijało zanim chwyciła mnie opalenizna, teraz wystarczy godzina na słońcu i jestem cała brązowa. Opalałam się w weekend i sama siebie nie poznaje bo wyglądam jak mulatka :D A opalenizna w dodatku utrzymuje się o wiele trudniej, jak nie brałam tabletek to jak już się opaliłam to tydzień i najczęściej znowu byłam bialutka, a teraz o wiele dłużej cieszę się kolorkiem :D

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 17:47:44

pij dużo soków z marchwi, a w aptece są dostępne takie tabletki jak i kremy wspomagające opalanie. Pamiętaj o filtrach mimo wszystko:P

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 17:48:50

Cytat
coco-moko
ja stosuje beta karoten najzwyklejszy i jestem zachwycona, zawsze dużo czasu mijało zanim chwyciła mnie opalenizna, teraz wystarczy godzina na słońcu i jestem cała brązowa. Opalałam się w weekend i sama siebie nie poznaje bo wyglądam jak mulatka :D A opalenizna w dodatku utrzymuje się o wiele trudniej, jak nie brałam tabletek to jak już się opaliłam to tydzień i najczęściej znowu byłam bialutka, a teraz o wiele dłużej cieszę się kolorkiem :D

czyli mam isc do apteki i powiedziec: poprosze beta karoten , tak :)?
Czy jakoś inaczej to się nazywa:D

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 17:49:57

suplementy diety formy ONYX typowo kosmetyków i dodatków do opalania w solrium i na słońce. zobacz na ich strone www.onyxusa.com

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 17:50:37

tak prosisz o beta karoten najzwyklejszy nie ma po co przepłacać na jakieś belissy sun czy inne ja mam obecnie takie
http://cokupic.pl/produkt/Walmark-Beta-karoten

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 17:53:32

Cytat
coco-moko
tak prosisz o beta karoten najzwyklejszy nie ma po co przepłacać na jakieś belissy sun czy inne ja mam obecnie takie
http://cokupic.pl/produkt/Walmark-Beta-karoten

Dzięki bardzo , jutro polece po niego;) i mówisz ze faktycznie lepiej sie opalasz po nim ?

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 17:54:18

Cytat
ag2006
co do Bellisy Sun slyszałam podzielone opinie:)
zgadzam się -ja np nie mogę stosować ze względu na to że dostałam wysypki/pryszczy

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 17:55:06

beta karoten :)

zweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 1/5

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 17:58:24

Melatonina – pochodna tryptofanu, hormon syntetyzowany w pinealocytach szyszynki, koordynujący pracę nadrzędnego zegara biologicznego u ssaków regulującego rytmy okołodobowe, m.in. snu i czuwania.

Melaniny – grupa pigmentów odpowiadających za pigmentację organizmów. U ludzi występują głównie w skórze właściwej i naskórku, we włosach

:)

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 18:00:02

Cytat
ag2006
Cytat
coco-moko
tak prosisz o beta karoten najzwyklejszy nie ma po co przepłacać na jakieś belissy sun czy inne ja mam obecnie takie
http://cokupic.pl/produkt/Walmark-Beta-karoten

Dzięki bardzo , jutro polece po niego;) i mówisz ze faktycznie lepiej sie opalasz po nim ?

ojj takk sama jestem zachwycona!!! Jedyny minus to taki że można łykać góra 4 miesiące ale to w sam raz na lato :D Już nigdy nie będę się opalać bez beta karotenu :D

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 18:04:04

Cytat
alegzandra
Melatonina – pochodna tryptofanu, hormon syntetyzowany w pinealocytach szyszynki, koordynujący pracę nadrzędnego zegara biologicznego u ssaków regulującego rytmy okołodobowe, m.in. snu i czuwania.

Melaniny – grupa pigmentów odpowiadających za pigmentację organizmów. U ludzi występują głównie w skórze właściwej i naskórku, we włosach

:)

haha przepraszam za pomyłke ale jak widac kazdy wie o co chodzi :)!

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 18:06:36

A czy są tutaj dziewczyny, które łykają beta karoten oraz stosują tabletki antykoncepcyjne?
Chodzi mi o występowanie przebarwień.

Melatonina-wspomagacze?

02 lip 2012 - 18:08:28

Cytat
alegzandra
Melatonina – pochodna tryptofanu, hormon syntetyzowany w pinealocytach szyszynki, koordynujący pracę nadrzędnego zegara biologicznego u ssaków regulującego rytmy okołodobowe, m.in. snu i czuwania.

Melaniny – grupa pigmentów odpowiadających za pigmentację organizmów. U ludzi występują głównie w skórze właściwej i naskórku, we włosach

:)


ooo dokładnie !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Więzienie, a HIV