Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przed chwilą wróciłam z łazienki i się poryczałam.
Od 3miesięcy mam problem z moim brzuchem, taki prawdziwy problem, a nie jak kiedyś, że wystarczy bym przez 1miesiącc robiła brzuszki i unikała słodyczy a efektem był w miarę normalny brzuch.

Na początku chcę napisać, że mam niespełna 14lat. Nigdy nie miałam chłopaka (nie mówię tu o "chłopakach" w podstawówce), nigdy się nie całowałam, a co dopiero uprawiałam s e x!
Zawsze byłam drobna, bardzo szczupła i od około października 2011 zaczęłam przybierać na wadze, od tak-po prostu.
Od 3miesięcy ograniczam słodycze (nie potrafię do zera), od pół roku nie jem po 20 (kiedyś jadłam o 1-2 w nocy i było dobrze) ruszam się, jeżdżę konno 2x w tygodniu, nie jem (od 1.5roku) żadnego mięsa prócz drobiu.
Jem owoce, warzywa, wchodzę na dwór, ćwiczę na W-F, śpię 8godzin, nie piję w ogóle gazowanych napojów (raz na dwa miesiące się zdarzy). CAŁY CZAS PRZYBIERAM NA WADZE!!! ;((((
Ryczeć mi się chce jak mi mówią, że przytyłam, krzywo się patrzą jak jem coś słodkiego, a rodzina komentuje.
Brzuch mam jak w ciąży, nie mam czym zrobić zdjęcia niestety. Jest okrągły, wielki mega wystający jak go wciągam to mam takie jakby dwa brzuchy, w kształcie litery "B". Od stycznia mam okres, ZAWSZE regularnie miałam, co do dnia, a teraz nie mam od dwóch miesięcy. Do tego sporo urosły mi piersi, zawsze miałam takie małe, a teraz ledwo wciskam się w B (wcześniej A lub nawet AA).
Proszę mamę bym poszła na badanie krwi, ale jej się nie chce mnie zapisać, męczę ją, a ona mówi "oj po co?" to ja jej mówię, że przybieram cały czas na wadze, a ona na to "to zacznij się odchudzać, a nie na siłę szukasz choroby". Muszę ją na prawdę wybłagać, nie wiem co się dzieje ze mną, nie powiem jej o tym co tu napisałam, w życiu nawet mnie nie namawiajcie.

Nie wiem już co mam robić!! Dziewczyny, proszę, pomóżcie ;(.

No faktycznie, powinnaś iść do lekarza. Męcz mamę, żeby Cię zapisała.

idź do lekarza, bo możesz mieć chorą tarczycę. Ja też przybierałam na wadze i się okazało, że mam niedoczynność tarczycy. Także męcz mamę, żeby poszła z Tobą do lekarza, bo przynajmniej będziesz wiedziała co Ci jest;)

Brzuch jak w ciąży= wzdęcia.

To ja ostatnio mam tak samo;/ Już nie wiem co robić;/

Cytat
AgataBatycka
Brzuch jak w ciąży= wzdęcia.

Ale Ty w każdym poście jesteś nie miła. ;-/ Denerwujesz mnie. (innym też)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-28 21:26 przez Tally_Weijl.

Właśnie się zastanawiam nad niedoczynnością tarczycy, powiedziałam o tym nawet mamie, ale ona mówi, ze to coś widać po szyi (?).

Cytat
Tally_Weijl

Ale Ty w każdym poście jesteś nie miła. ;-/ Denerwujesz mnie. (innym też)

Owszem, wzdęcia są niemiłe. Trzeba ograniczyć poszczególne produkty. Mnie się udało je zwalczyć.

Autorko, dla mnie to Ty po prostu dojrzewasz i ciało ci się zmienia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-28 21:30 przez AgataBatycka.

Masz 14 lat DOPIERO. Dojrzewasz i to normalne, że tyjesz. Ani sie obejrzysz u waga sama zleci ale potrzeba czasu.

Sama idź do przychodni i sama załatw sprawę. Powiedz lekarzowi w czym rzecz ana pewno da ci jakieś wskazówki, pokieruje dalej.
Wiem , masz 14 lat, ale co z tego, weź sprawy w swoje ręce.
powodzenia

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 1/5

a może ktoś inny z rodziny pomoże? Babcia? Tata? starsze rodzeństwo? hmm spróbuj się zapisać sama najpierw np. do lekarki rodzinnej, ona da ci skierowanie na dalsze badania!

Cytat
Tally_Weijl
Cytat
AgataBatycka
Brzuch jak w ciąży= wzdęcia.

Ale Ty w każdym poście jesteś nie miła. ;-/ Denerwujesz mnie. (innym też)

moze i to prawda, ale tu ma racje. Ja mam problem ze wzdeciami mam je kilka razy w ciagu tygodnia.... wtedy moj brzuch naprawde wyglada jak ciąza jakies 5 mies :/

Okej, mama powiedziała, że mnie zapisze. Powiedziałam jej, że mogę mieć cukrzyce (dziadek ma), chorą tarczę i potem przybiorę tyle na wadze, że nigdy tego nie zrzucę. Jutro zadzwoni i mnie zapisze.

no ok, możesz być na coś chora... ja się nie znam, ALE że cycki ci urosły to chyba nic dziwnego?! :O

Cytat
monyku
ja się nie znam, ALE że cycki ci urosły to chyba nic dziwnego?! :O

Ma niecałe 14 lat, więc to pewnie szok.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urofuraginum a ciemny mocz