Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 08:29:23

Dziewczyny od jakiś dwóch lat raz na jakiś czas, nie jakoś regularnie,czasem co pół roku czasem dwa razy w tygodniu dopada mnie straszny ból głowy...Zaczyna sie od tego ze mieni mi się w oczach. Nie dawno doszły do tego wymioty. Np wczoraj złapało mnie o 22 i trzyma do dziś..Ból jest nie do wytrzymania żadne tabletki nie działają. W tamtym roku miałam zabieg na nos(zatoki), chodziłam na kontrole i lekarz twierdzi ze jest wszystko w porządku i mój ból głowy jest spowodowany czym innym. Raz zdarzyło mi się że podczas tego bólu straciłam świadomość i miałam zanik mowy tzn wiedziałam co chce powiedzieć a nie mogłam sie wysłowić. Moja znajoma ma podobny problem jezdzi od lekarza do lekarza i nic jej nie pomaga, była nawet u jakiś uzdrowicieli. Ja zamierzam sie wybrać w przyszłym tygodniu gdzieś prywatnie bo już nie wytrzymuje.A teraz moje pytania: Cz któraś z was ma podobne objawy??? Jak sobie z tym radzi?? Czy odkryła jakis sposob który pomaga na ten ból??? Mi wczesniej pomagał sen a teraz czasem dwa dni mnie trzyma bez przerwy. Dodam ze mam 19 lal. Dziękuje za przeczytanie i proszę o odpowiedzi.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 08:37:10

mi to wygląda na migrenę...ale bez badań nikt ci nic nie powie.

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 08:40:52

migrena

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 08:42:55

pierwsze co mi się skojarzyło to migrena ..

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 08:44:08

masz migrene jak nic, idz do lekarza opisz swoje dolegliwosci i dostanies odpowiednie leki. Niestety migrena jest nieuleczalna ale jej objawy można złagodzić.Ja mam migrene od 14 roku zycia a teram mam 35 i zyje. Biore codziennie 1 tabletke zeby nie dopuszczać do napadów , a jak juz mnie dopadnie ten ból to specjalne leki przerywajace napad.Kiedyś te tabletki były bardzo drogie bo 2 sztuki kosztowały około 40zł, teraz kupić już 6 za 60:)Jak sie dopadnie to połóż sie w ciemnym cichym zimnym pomieszczeniu i zrób sobie okład na głowe, teraz jest fajny ten apap ice i miska obok, jak zwymiotujesz to połknij tabletki przeciwbólowe najlepiej 2 z dostępnych bez recepty polecam solpadine i sprobój spać. Niestty bol migrenowy może trwac 72 godziny

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 08:46:39

tak objawy migrenowe, ale ja tez tak mam i to nie jest migrena.
tzn ja mam podobnie kiedys byly wymioty jak bylam mlodsza ale zycie nauczyło mnie dzialana i rozpoznawania etapu bolu glowy.
czesto mialam tak ze glowa tylko zaczynala bolec ja juz leciałam po tabletki - czesto 4 na raz. gdy stwierdzilam ze sie uzaleznilam przestalam brac ale bol wracal mocniejszy to sie zdenerwowalam polecialam do lekarze i powiedzialam o glowie... ze mialam badania szpitalne i nic nie wykryli to przepisali mi cudowny syrop ( w smaku i woni jest Okropny) ale POMAGA.
Np wczoraj mialam bol glowy ktory dochodził do lez.. tzn ja zyje z bolem glowy codziennie boli mnie glowa i zawsze opisuje to tak ze moj bol codzienny jest taki ze ludzie chodza i umieraja z tego bolu a ja zycje.. w chwili kiedy ja umieram to ten czlowiek powinien juz byc w niebie. wiec wczoraj miała juz etap lez z bolu a to juz jest przed ostatni moment zebym zaczela chodzic po cianach. wypilam lyk syropu i po 20 minutach nie czulam nic, tak jakby mnie glowa nie bolala.

Jak cos to pisz do mnie to Ci jeszcze wszystlo wytlumacze.


i bardzo ale to bardzo wspolczuje bolu.. wiem jak to jest.

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 08:48:36

Dzięki dziewczyny za rady. Nikomu nie życzę tej migreny jest straszna

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 08:51:30

Problem może tkwić w psychice...ja też nie mogę mieć w domu żadnych tabletek przeciwbólowych..jak tylko są,to codziennie boli mnie głowa..jak już wszystkie wyjem to nie zaboli mnie nawet przez miesiąc...dopóki mój inteligentny facet nie przytarga nowego opakowania:-) Jak tylko wyczaję,że są w domu,to bóle głowy powracają..tyle,że nie silne..a Twoje mogą być migrenowe.

Cytat
milka128422
Dzięki dziewczyny za rady. Nikomu nie życzę tej migreny jest straszna

domyślam się...ciężko nawet powiekami ruszyć,a przy wymiotach masz wrażenie,że mózg Ci wypływa..nie daj Boże,żeby ktoś coś w chwili bólu do Ciebie mówił,albo czymś stuknął.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-18 08:52 przez paulina27-1984.

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 08:52:04

Ja mam tą chorobę wiem co to jest jesteś chora ja niestety biore leki mam takie same objawy jak ty ja co pisz na priv

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 08:54:16

Cytat
wrednaczarna2
Ja mam tą chorobę wiem co to jest jesteś chora ja niestety biore leki mam takie same objawy jak ty ja co pisz na priv

Dziewczyny..Wy jej nie opisujcie żadnych chorób,bo będzie jeszcze gorzej..lepiej pójść do lekarza,niech zrobią wyniki i po krzyku..

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 08:56:16

Biegnij do lekarza! Badania zrób i uważaj na siebie:(

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:02:00

Cytat
paulina27-1984
Cytat
wrednaczarna2
Ja mam tą chorobę wiem co to jest jesteś chora ja niestety biore leki mam takie same objawy jak ty ja co pisz na priv

Dziewczyny..Wy jej nie opisujcie żadnych chorób,bo będzie jeszcze gorzej..lepiej pójść do lekarza,niech zrobią wyniki i po krzyku..
Ale ja jej nie wmawiam żadne choroby tylko naprawdę tak jest proponuje jej dobrego neurologa sama się przekona i niech zrobi rezonans

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:02:09

Teraz to już napewno wybiorę się w przyszłym tygodniu. Tak jak dziś przez ten ból głowy zawaliłam pierwszy termin na uczelni, po prostu nie poszłam na 8 bo bym nie dała rady:/ Muszę zacząc cos z tym robić

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:05:52

Polecam od razu wizytę u neurologa, jeśli możesz to prywatnie właśnie, bo na NFZ to się nie doczekasz... Dziewczyny wyżej dobrze prawią, ale nie zakładajmy od razu, że jak migrena to nieuleczalna :) Są różne przyczyny migren- dopiero, gdy się wszystkie wykluczy (po zrobieniu odpowiednich badań rezonansów, tomografów i innych), można założyć "nieuleczalność" i nauczyć się z tym żyć. Też miewam takie napady. Ostatnio jak mnie złapało w nocy, trzymało w dzień tak, że nic nie widziałam, było mi straszliwie niedobrze, każdy promień światła mnie oślepiał i musiałam sama tłuc się do przychodni- mało nie zemdlałam w windzie, osuwałam się dosłownie na podłogę, to ludzie tylko się odsuwali, zamiast któryś zapytać się, czy wszystko w porządku i czy nie pomóc :( Ludzie bywają okropni :/
Dlatego polecam szybko zaopatrzyć się w jakieś leki np. Solpadeine, aspirin p/migrenowym bólom głowy (niektórym pomaga). Reszta skutecznych jest na receptę. Mi niestety nic nie pomaga- jak rąbnie to trzyma dzień-dwa. Przyczyna nieznana i niektórzy mają mnie już za hipochondryczkę i lekomankę :P
Mimo to polecam wizytę u neurologa w pierwszej kolejności- tylko skierowanie chyba trzeba mieć (nie wiem, czy prywatnie też, bo ja chodzę na NFZ i mam zawsze to szczęście, że nawet na rezonans czekałam miesiąc, a nie pół roku, czy rok, jak niektórzy :) )

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:12:21

Neurololog...
Jeśli migrena ( mam ją) to tylko SUMIGRA lub Sumamigren. Bardzo drogie leki, ale ból mija po ok. 40 min po zażyciu. Współczuję, ja, te dni mam wyjęte z życiorysu.:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szczepienie na tężec-odpowiedzialność