Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wzdety brzuch

05 cze 2012 - 21:35:51

od jakiegos czasu mam ciagle wzdety brzuch, jak jem czuje sie pełna mimo ze malo jem, po każdym jedzeniu latam do łazienki i .. biegunka, boli mnie brzuch, mam chyba zespol jelita drazilwego, ale czego te ciągle wzdecia? ostatnio jadam dużo frytków itp ale nawet jak nie jadłam to miałam taki problem.. nigdy nie współzyłam, jedynie petting ale jestesmy b b b ostrożni, byłam kiedys u lekarza, miałam komplet badan, nawet usg i ginekolog własnie stwierdził to jelito ale moja pani doktor stwierdziła ze to nie to, dała mi jakies tabletki na ,, ZGAGE i tyle, ból brzucha od tak przestal, niestety znowu wrocił i jeszcze te wzdecia, pomózcie.. lekarz to ostatecznośc bo moja pani doktor jest taka dziwna ze az mi sie odechciewa tam isc..

wzdety brzuch

05 cze 2012 - 21:38:44

tez tak mam i nie wiem co to;/ moze sprobuj wziac espumisan na wzdecia mi zawsze pomagal, ale teraz to juz nie wiem od czego mam te bole i biegunki:S

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

wzdety brzuch

05 cze 2012 - 21:39:47

to może trzeba zmienić wreszcie lekarza?

wzdety brzuch

05 cze 2012 - 21:40:14

a robilas sobie badania na helikobakter? taki test mozna zrobic samemu , jak wyjdzie pozytywny to idz do gastrologa i niech cie leczy . musisz przesta jesc frytki , czyli tluste i wysoko przetworzone zarcie. zaczac pic wode niegazowana, jesc otreby lub blonnik ktory oczyszcza jelita. jelita drazliwe maja inne objawy niz ty .

wzdety brzuch

05 cze 2012 - 21:40:47

Zmień lekarza.Nie jedz nic smażonego, sprawdź jak będziesz sie czuła.

wzdety brzuch

05 cze 2012 - 21:42:56

Cytat
agata74
a robilas sobie badania na helikobakter? taki test mozna zrobic samemu , jak wyjdzie pozytywny to idz do gastrologa i niech cie leczy . musisz przesta jesc frytki , czyli tluste i wysoko przetworzone zarcie. zaczac pic wode niegazowana, jesc otreby lub blonnik ktory oczyszcza jelita. jelita drazliwe maja inne objawy niz ty .

tzn?czeste biegunki i ustający ból po 'kupce'

wzdety brzuch

06 cze 2012 - 10:57:04

zanim sobie wystawisz opinie co ci dolega udaj sie do lekarza a nie twierdzisz ze biegunka i wzdety brzuch to jelito drazliwe. jest jeszcze wiele innych symptomow swiadczacych o tej chorobie.

wzdety brzuch

07 cze 2012 - 07:28:21

http://allegro.pl/kuracja-odchudzajaca-15-dnimoon-slim-rewelacja-i2403281628.html


Polecam swietny preparat odchidzajacy brzuszek.:)Pozbedziesz sie wzdec i stracisz na wadze spiac.Polecam:)

wzdety brzuch

07 cze 2012 - 07:35:07

Cytat
agata74
zanim sobie wystawisz opinie co ci dolega udaj sie do lekarza a nie twierdzisz ze biegunka i wzdety brzuch to jelito drazliwe. jest jeszcze wiele innych symptomow swiadczacych o tej chorobie.


a no dokładnie ,a jak Ci lekarz nie pasuje to przecież możesz zmienić .

wzdety brzuch

07 cze 2012 - 07:44:35

nie no jak jesz dużo frytkÓW i jeszcze nie współżyłaś, no to na pewno przez ten petting...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zawalczyć z cieniami pod oczami?