Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czerwienienie sie

05 cze 2012 - 15:36:15

Cytat
claudyn
wiecie, ze to CHOROBA na tle nerowym? ;) to nie zart.

ERYTROFOBIA.
wiem slyszalam ale sadze ,ze ze mna nie jest jescze tak zle ;p to poprostu wstyd

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

czerwienienie sie

05 cze 2012 - 16:13:29

Cytat
nokia2600
tez tak mialam i mam nadal ;/
a mam 23lata.
bylam u dermatologa i nic mi nie pomaga juz chyba zawsze bede burakiem na twarzy.

no popatrz, a jeszcze ostatnio pisałaś, że 19.

czerwienienie sie

05 cze 2012 - 16:15:57

Cytat
kasianowasia3
Też miałam z tym problem bo mam taką cere ale i też z powodów zawstydzenia(tak jak ty). Jak wiem że np. będe w szkole to się pudróje jasniejszym pudrem na policzkach i wtedy to się równoważy tak mi poradziła mama.
Pozdrawiam i głowa do góry przejdzie to z wiekiem jak będziesz bardziej odważna i pewna siebie.

ałaa moje oczyyy

do autorki - nic na to nie poradzisz, taka twoja uroda, wiele osob tak ma, nie uwazam ze to wielki życiowy problem, kwestia akceptacji, może za jakiś czas ci przejdzie

czerwienienie sie

05 cze 2012 - 16:25:30

Uwierzyć w siebie, tak jak piszą dziewczyny. Może wydawać się to trudne, ale sama z czasem zobaczysz, że jesteś pewniejsza, ja dopiero po 20 nabrałam takiej pewności. Więc głowa do góry :)

czerwienienie sie

05 cze 2012 - 16:32:18

dziewczyno chłopcy lubią nie śmiałe dziewczyny z tymi czerwonymi pulikami ;) więc się nie martw.

czerwienienie sie

09 cze 2012 - 16:26:20

dziekuje za wszystkie opinie :)

czerwienienie sie

09 cze 2012 - 16:30:15

Cytat
eureka00
ciagle sie czerwienie ;/ chodze do gim , jetem dosc niesmiala itd. , wczesniej raczej rzadko mi sie zdarzalo czerwienienie sie ale odkad kolezanka mi zwrocila uwage gdy przechodzil chlopak,ktory mi sie podba ciagle boje sie ,ze znowu bede czerwona ;/ to bledne kolo
poradzicie cos?
Masz 18 lat i chodzisz do gimnazjum? Może weź się za naukę to się skończysz czerwienić i w końcu wyjdziesz z gimnazjum.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-09 16:35 przez keyy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapalenie zatok