Obecnie rozmawiamy o:

SPORT

gorący temat

Sypialnia tapeta

17 minut temu

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skinoren

27 gru 2013 - 09:54:52

Ja również polecam żel tutaj można poczytać więcej o tym kosmetyku i to gdzie go można dostać http://tradzik.com.pl/skinoren-gdzie-mozna-go-kupic-i-ile-kosztuje/

Skinoren

25 cze 2018 - 10:39:08

Cześć, nie chcę zakładać nowego tematu wiec ponawiam ten. Właśnie zaczęłam kuracje Skinorenem i strasznie mi wysusza skórę, miał ktoś taki problem?

Skinoren

25 cze 2018 - 12:43:37

Mi pomogło na przebarwienia w 100%, a męczyłam się z nimi kilka lat. Po dwóch miesiącach stosowania skinorenu wszystko zniknęło.

Cytat
Stokrotk_94
Cześć, nie chcę zakładać nowego tematu wiec ponawiam ten. Właśnie zaczęłam kuracje Skinorenem i strasznie mi wysusza skórę, miał ktoś taki problem?

No, bo skinoren jest wysuszający i w zasadzie każdemu wysusza, a przynajmniej większości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-25 12:44 przez frecix.

Skinoren

12 lip 2018 - 14:30:58

Cytat
Stokrotk_94
zaczęłam kuracje Skinorenem i strasznie mi wysusza skórę
Skinoren będzie ci wysuszał skórę, taki lek, w zamian masz skuteczność, której na pewno nie można mu odmówić. Jak chcesz coś łagodniejszego, to polecam Sevolium. Krem jest w pełni naturalny i świetnie nawilża. Jest dość drogi, ale jak mam być szczera to fakt, że jest w pełni naturalny i jak spojrzę na ulotkę i znam każdy produkt w składzie jest dla mnie na tyle ważny, że o wiele wolę wybrać jego niż inne produkty.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Skinoren

12 lip 2018 - 17:05:07

Skinoren wysusza skórę i taką ma funkcję. Ja używałam na zmianę Skinoren i bioderma sebium hydra, który dobrze nawilżał, mi razem bardzo pomogły. Na początku używałam żelu, a po skończeniu opakowania zamieniłam na krem, ale on już jest chyba na receptę, jest zdecydowanie silniejszy, ale pomaga ;)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Skinoren

10 wrz 2018 - 17:08:49

Myślę, że niezwykle przydatne będą te informacje :) Dzięki wielkie!

Skinoren

25 wrz 2018 - 10:33:24

Hej :) również miałam taki problem zarówno przy stosowaniu benzacne jak i skinorenu. Nawilżałam skórę kremem z Avene. Poza tym używała sevolium, bardzo dobry lek, nie wysusza i łagodzi stany zapalne skóry, cena co prawde jest trochę wysoka, ale i tak polecam bo mi pomaga :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-25 10:37 przez tapaniszafiarka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy pilne ! :))