Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Skinoren

04 cze 2012 - 16:18:53

Cześć.
Pytanie skierowane do dziewczyn, które stosowały, bądź są w trakcie stosowania kremu Skinoren przeciw trądzikowi.
Poleciła mi go dziś w aptece farmaceutka na moje plamy po trądziku.

Pomógł Wam on w walce z trądzikiem i wszelkimi pozostałościami po nim? Podrażnił Wam skórę? Kiedy widać efekty?

Skinoren

04 cze 2012 - 16:21:09

Ja stosowałam polecam serdecznie
dopiero on mi pomógł ale kup Skinoren żel a nie maść.

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Skinoren

04 cze 2012 - 16:23:42

Już trochę za poźno bo kupiłam sobie krem :D

Mimo wszystko jestem pełna nadziei że mi pomoze, ponieważ szczególnie na policzkach mam czerwone plamki po trądziki i przez to mam brzydką twarz :P Juz robilam rozne rzeczy by sie tego pozbyc, jednak nic nie pomoglo. Licze ze troche drozszy lek mi pomoze :) Dlatego podstawilam na skinoren

Skinoren

04 cze 2012 - 16:26:19

moja dermatolog 3 razy mi powtarzała ,
niech Pani kupi żel nie maść
dlatego tak napisałam :)
na plamy kup coś wybielającego jak skończysz Skinoren

Skinoren

04 cze 2012 - 16:32:57

Mi wcale skinoren nie pomógł, za to niesamowicie mocno zaczęła mi się po nim skóra przetłuszczać... Miałam go na recepcie od dermatologa. Nie polecam.

niezweryfikowana
Posty: 624
Ostrzeżenia: 1/5

Skinoren

04 cze 2012 - 16:46:05

Ja uzywałam skinorenu. Kupilam zel, bo masc bardziej natluszcza a mam mieszana cere. Po pewnej chwili niesamowice swedzi i kluje. Po paru dniach skora jest bardzo przesuszona. Co do blizn moze troche wyblakły,ale trzeba systematycznie stosowac. Lek nie jest zły, ale trzeba pamietac o paru rzeczach! Stosuj najlepiej rano, a na noc dawaj jakis krem nawilzajacy. Kiedy zauwazysz łuszcaca sie skore, jak po oparzeniu słonecznym lec po masecze lirene nawilzajaca, ta bez splukiwania. Jesli chcesz zniwelowac tylko te zaczerwienienia to nakladaj masc tylko na nie, mniej wysuszysz skore. Podam ciekawostke, kiedys na yt trafilam na filmik gdzie dziewczyna mowila o tym, że krem przeciwzmarszczkowy rowniez działa antytradzikowo i niweluje blizny dzikei kwasowi hialuronowemu. Nie moge znalezc tego filmu, ale kupilam krem z ziaji +30 ten niebieski sopot spa, rano stosowałam skinoren, a wieczorem ziaje i efekty byly fenomenalne.

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Skinoren

04 cze 2012 - 16:50:30

Jak zaczne stosowac to zobacze jak moja skora na to zareaguje. Widze ze opinie sa mieszane.

Przebiłam tubkę teraz zeby sprawdzic jeszcze czy mam krem czy zel, ale mam krem.. ;p Moze akurat pomoze, a jesli nie to trudno.

A uzywała ktoras z Was cytryne do wybielenia plam na twarzy?

Skinoren

04 cze 2012 - 16:50:47

Ja stosuje w wersji kremu, widzę niewielką poprawę, a najwżniejsze nie wyskakują nowe niespodzianki odkąd go stosuje. Do nawilżenia polecam emulsjie Cetaphil do mycia i balsam nawilżający, poleciła mi to moja dermatolog i dzieki temu nie mam wysuszonej skóry.

niezweryfikowana
Posty: 624
Ostrzeżenia: 1/5

Skinoren

04 cze 2012 - 16:51:40

Cytat
e1e2e3
Jak zaczne stosowac to zobacze jak moja skora na to zareaguje. Widze ze opinie sa mieszane.

Przebiłam tubkę teraz zeby sprawdzic jeszcze czy mam krem czy zel, ale mam krem.. ;p Moze akurat pomoze, a jesli nie to trudno.

A uzywała ktoras z Was cytryne do wybielenia plam na twarzy?
Tez stosowalam cytryne, ale zrezygnowałam bo twarz strasznie mi sie kleiła i skora byla masakrycznie sciagnieta...

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Skinoren

04 cze 2012 - 16:52:57

Ja zastosowalam raz - szczypała mnie, ale jakiś efektów nie bylo ;D moze dlatego ze tylko raz zastosowałam.

Wyczytalam tez w internecie ze Tribiotic pomaga na trądzik. Moze z tym macie jakeis doświadczenie? :P

niezweryfikowana
Posty: 624
Ostrzeżenia: 1/5

Skinoren

04 cze 2012 - 16:57:53

Bym zapomniała. Wychodzac na slonce koniecznie stosuj filtr najlepiej 50 bo narobisz sobie strasznych przebarwien.

Skinoren

04 cze 2012 - 17:02:12

Oj nie stosowałam

Skinoren

04 cze 2012 - 17:02:40

nigdy nie miałam z tym problemu to nie pomogę

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Skinoren

04 cze 2012 - 17:14:50

Tak, wiem co do opalania, ostrzegła mnie farmaceutka przed tym :) Dziękuję Ci za wszystkie informacje :P

Skinoren

18 paź 2012 - 13:32:05

Odbiegnę trochę od tematu niewiecie czemu nigdzie nie można dostać maści brevoxyl na trądzik?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEPILACJA BIKINI