Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kleszcz, kawałek w skórze..

25 maj 2012 - 16:21:23

Cytat
Krakersikx3
Cytat
Arionell
Moja kuzynka miała raz kleszcza i też po wyciągnięciu został jej właśnie kawałek... Wylądowała w szpitalu;) Wyciągneli jej to szybciutko i nie bylo problemu.

Ja mialam w okolicach bikini ale sama wyjelam. Ledwo się zaczepił.
A po jakim czasie od złapania kleszcza poszła do szpitala?

W tym samym dniu.
To oczywiste, że jeśli coś zostanie to trzeba się udać do lekarza.. Z tym nie ma żartów. Nie rozumiem jak można czekać miesiąc i nic kompletnie nie zrobić z tym...;/

Kleszcz, kawałek w skórze..

25 maj 2012 - 20:06:03

Cytat
Arionell
Cytat
Krakersikx3
Cytat
Arionell
Moja kuzynka miała raz kleszcza i też po wyciągnięciu został jej właśnie kawałek... Wylądowała w szpitalu;) Wyciągneli jej to szybciutko i nie bylo problemu.

Ja mialam w okolicach bikini ale sama wyjelam. Ledwo się zaczepił.
A po jakim czasie od złapania kleszcza poszła do szpitala?

W tym samym dniu.
To oczywiste, że jeśli coś zostanie to trzeba się udać do lekarza.. Z tym nie ma żartów. Nie rozumiem jak można czekać miesiąc i nic kompletnie nie zrobić z tym...;/
No można:)

Kleszcz, kawałek w skórze..

25 maj 2012 - 20:08:41

Boże, dziewczyno, lekarze nie gryzą. Czytałaś o kleszczach? Boreliozie i odkleszczowym zapaleniu opon mózgowych? Wiesz, że miejsce po ukąszeniu trzeba obserwować czy się właśnie nie CZERWIENI? Jak najszybciej się udaj na badania, niech Ci to zobaczą.

Btw, ja kupiłam takie coś na kleszcze, poczytajcie sobie. Mnie te robaki strasznie brzydzą, z tym może będzie lepiej, ale jeszcze nie miałam okazji (i mam nadzieję, że jej nie będzie wgl!) korzystać ;)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-25 20:10 przez 19BaMbOoChA90.

Kleszcz, kawałek w skórze..

25 maj 2012 - 20:18:55

piszesz, ze jestes panikarą a chodzisz z głową kleszcza w ciele?? śpisz w
ogóle spokojnie z tą myślą?? jak mój pies złapał kleszcza to odrazu do weta biegłam żeby go wyjął a co dopiero gdyby mnie dopadł w sekundzie byłabym u lekarze!!!... Idź jak najszybciej do lekarza niech ci tą główkę wyjmie!!! I zrób badania- życie Ci zdowia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobre tabletki od bólu głowy