Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 511
Ostrzeżenia: 1/5

Wiem, że może wydać się wam to śmieszne, ale jutro wybieram się do lekarza medycyny pracy, ponieważ do szkoły, do której chcę się dostać potrzebuję od takiego lekarza zaświadczenia o braku przeciwskazań to pracy w danym zawodzie.

Jak do takiej wizyty mam się przygotować ? co ze sobą zabrać ? oprócz ,moczu w pojemniczku' :)
Z góry dziękuję za odpowiedzi!

a tego moczu to nie powinnaś zanieść do laboratorium a nie do lekarza?
jak masz się przygotować? zrób wdechy i wydechy żeby nie było że masz nadciśnienie jak je zmierzy.

jak ja byłam to tylko mnie osłuchała i wypytała o choroby , a badania miałam robione wcześniej ale tylko morfologia krwi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-20 20:44 przez 16kaja16.

zweryfikowana
Posty: 511
Ostrzeżenia: 1/5

do laboratorium ? cholera, jeszcze lepiej. mam nadzieję, że na miejscu mnie jakoś pokierują, chociaż biorąc pod uwagę fakt, że idę ,państwowo' a nie prywatnie...to pewnie będą mieć mnie w głębokim poważaniu -.-

Nie masz co się stresować. Zapyta, czy nic Ci nie dolega, czy na nic nie chorujesz, po czym (w przypadku odpowiedzi przeczącej) przybije Ci pieczątkę i pożegna się.

a nie dostałaś jakiegoś skierowania ze szkoły? ja miałam skierowanie, szłam do rejestracji , byłam skierowana na konkretne badania a pozniej umówiona na wizyte z wynikami.

o ile mi wiadomo, to nie będziesz mieć żadnych badań... Raczej rozmowa typu przebyte operacje, zabiegi, choroby, palenie, zażywane leki, wzrost, waga, stanowisko pracy, wykształcenie, pieczątka, podpis i do domu ;)
A mocz kazali Ci zbadać? dziwne to...

He he 1- mc temu byłam na badaniu u lekarza i co Pani powiedziała ze mam mocz przyniesc i byc na czczo i co sie okazało ani moczu ani niczego nie zrobili :)Ale lepiej zebys wzieła mocz w pojemniczku i była na czczo , bo moze zlecic ci badanie jakies

zweryfikowana
Posty: 511
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
16kaja16
a nie dostałaś jakiegoś skierowania ze szkoły? ja miałam skierowanie, szłam do rejestracji , byłam skierowana na konkretne badania a pozniej umówiona na wizyte z wynikami.


Oczywiście, że dostałam skierowanie, ale na nim jest jedynie napisane jaki kierunek wybrałam, a nie ma nic na temat tego, jakie są przeciwwskazania do jego wykonywania, czyli nie ma też podanych badań, które na miejscu będę musiała wykonać :(

Dzięki wam za pomoc dziewczyny! Mam nadzieję, że będzie ok ;D

Hmm, stawiam na to, że nie będziesz miała żadnych badań a lekarz jedynie postawi pieczątkę, ew. zbada Cię tzn. osłucha itd., tak to w wielu miejscach niestety wygląa. Ja byłam kilka razy u takiego lekarza i ani razu nie robiłam badań :| a powinnam mieć badania jak do książeczki sanepidowskiej plus prześwietlenie płuc itd. A co to za zawód - bo to zwykle od tego zależą konkretne badania (jeśli są wykonywane)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-20 21:15 przez Dagmara_K.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

to chyba zależy od kierunku na jaki idziesz... Ja chcąc się dostać na pedagogike miałam sprawdzany wzrok, słuch, równowagę i inne takie, np. badań moczu itp nie miałam, także nie musiałam się jakoś specjalnie przygotowywać...

mocz ? ja też się wybieram ale o moczu raczej nie było mowy.. -,-

a wiecie moze jakie sie robi badania na fizjoterapie?

zweryfikowana
Posty: 511
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Dagmara_K
Hmm, stawiam na to, że nie będziesz miała żadnych badań a lekarz jedynie postawi pieczątkę, ew. zbada Cię tzn. osłucha itd., tak to w wielu miejscach niestety wygląa. Ja byłam kilka razy u takiego lekarza i ani razu nie robiłam badań :| a powinnam mieć badania jak do książeczki sanepidowskiej plus prześwietlenie płuc itd. A co to za zawód - bo to zwykle od tego zależą konkretne badania (jeśli są wykonywane)?


technikum, klasa o profilu hotelarskim... o to może ktoś też do takiej klasy zdawał i pamięta co było na takich badaniach ? ;D
WIECIE MOŻE ILE SIĘ CZEKA NA WYNIKI BADAŃ ????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-21 08:50 przez xooxoo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łzawienie oczka u niemowlaka