Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:18:22

Witajcie . Mam do Was pytanie , otóż macie sprawdzone sposoby na opuchnięte nogi ? Od kilku dni moje nogi są niesamowicie opuchnięte i bolą , czuje przy tym dyskomfort. Zawsze wszyscy uważali , że mam chude kostki , a teraz są niesamowicie "wielkie" . Przy tym pojawia się uczucie zmęczenia i brak ochoty na co kol-wiek. Proszę poradźcie co mogę z tym zrobić , zastosować jakieś maści , masaż , może udać się do lekarza ? Może wiecie co powoduje opuchnięcie nóg i zmęczenie ? Dodam , że ostatnio nie nosiłam obcasów. Z góry dziękuję za rady i pomoc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 22:21 przez aldoa.

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:22:21

a tabletki anty może zażywasz?

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:25:24

Cytat
vampireagnes
a tabletki anty może zażywasz?
nie biorę , też to brałam pod uwagę , ale nie zażywam ich od ponad dwóch miesięcy ,

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:30:21

To może objaw ciąży...

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:34:26

Cytat
xxxxkiniaxxxx
To może objaw ciąży...
ciąży ?!

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:35:40

do lekarza marsz, to mogą być problemy z krążeniem - zwłaszcza, jeśli przy opuchnięciu robią się ciepłe i takie lekko "błyszczące". zrób sobie badania krzepliwości krwi.

Cytat
xxxxkiniaxxxx
To może objaw ciąży...


co za bzdura. w zaawansowanej ciąży nogi puchną, fakt, ale nie ma opcji, żeby puchły w pierwszych miesiącach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 22:37 przez male_p.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:36:07

może brak wody w organizmie, przmęczenie... Pij dużo wody mineralnej, nogi trzymaj uniesione wyżej, jak lezysz to podłóż pod nie kilka poduszek, nie zakładaj nogi na nogę, bo to pogarsza krążenie. Możesz też zrobić okłady z ubitych liści kapusty, mojej mamie to pomaga zawsze, babci, która chorowała na reumatyzm i często miała bóle kości itp. też, kapusta dobra na wszytsko ;P aczkolwiek lepiej wybrać się do lekarza jak wkrótce nie minie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 22:36 przez kinia2111.

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:37:02

ja uzywam zelu Lioven na opuchniete kostki naprawde pomaga daje uczucie takiego zimna i po paru minutach nie czuć zmęczenia nóg

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:37:08

Cytat
xxxxkiniaxxxx
To może objaw ciąży...



to samo chciałam napisać wcześniej, ale się powstrzymałam:)

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:39:09

nikt u mnie w rodzinie nie miał problemów z krążeniem ;/ raczej nie robią się "błyszczące" wręcz przeciwnie dziwne krosty się pojawiają na nich i strasznie bolą ;/ cały czas trzymam je "wyżej" , spróbuje jeszcze z okładami z kapusty.

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:39:12

Sprawdź nerki.

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:39:22

Idź do lekarza. Nogi mogą puchnąć z różnych powodów. Mnie też puchną nogi jak długo np. siedzę. Rok temu pojechaliśmy z mężem na wycieczkę objazdową do Grecji na 9 dni. Zanim tam dojechaliśmy to miałam nogi jak balony. Kostek w ogóle nie było widać a łydki były tak nabrzmiałe, że aż twarde. Po powrocie poszłam do lekarza i okazało się, że mam problemy z układem krążenia, wysoki cholesterol i coś tam z sercem.
Radzę Ci dobrze, idź z tym do lekarza, to nie przelewki.

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:41:09

Cytat
judi207
ja uzywam zelu Lioven na opuchniete kostki naprawde pomaga daje uczucie takiego zimna i po paru minutach nie czuć zmęczenia nóg
będę musiała spróbować , ewentualnie jutro umówię się na wizytę lekarską w przyszłym tygodniu .

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:42:13

Żadna bzdura.
Nie byłabym taka pewna czy tylko zaawansowanej, zwłaszcza, że pogoda jest jaka jest...
Ja miałam problemy z nogami w ciąży już na początku, a zmęczenie to objaw pierwszego trymestru.

opuchnięte nogi pomocy !

10 maj 2012 - 22:45:05

też miałam na początku ciąży opuchnięte nogi i zmęczenie, więc to nie tylko w zaawansowanej..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wstrętne wypryski na twarzy :/ Pomóżcie