Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

nerwy, stres jak sobie poradzić?

02 cze 2013 - 21:10:45

Evans18Ja nie uważam absolutnie tego za wstyd. Do tabletek miałam kilka podejść i nie mogłam sie przemóc. CIesze się, że Tobie pomogły. Jeśli chodzi o NL to czytałam super książkę, jeśli chcesz to sobie sprawdź. Judith Bemis i Amr Barrada "Oswoić lęk. Jak radzić sobie z niepokojem i napadami paniki". Nie to żeby reklamowała itp. można przeczytać ją w formie ebooka i są tam bardzo precyzyjne rady ale wiadomo, ze każdy musi znaleźć na siebie sposób sam.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

02 cze 2013 - 21:14:19

Nie piszę się uzależnione ode mnie tylko zależne ode mnie..

nerwy, stres jak sobie poradzić?

10 cze 2013 - 20:15:11

Hej.
A czy znacie może ten lek?
http://www.sedatifpc.pl/sedatif-pc-lek-na-stres/skutecznosc/
Natknęłam się na ich stronkę i rozważam kupno jakiś tabletek. Tylko nie wiem czy te są dobre? Może tu znajde jakieś wiarygodne opinie?

nerwy, stres jak sobie poradzić?

11 cze 2013 - 00:00:46

To jest lek homeopatyczny. Słyszałam że skuteczny i co ważne nie ogłupia, nie otumania tak jak inne leki z tego gatunku. Mogą go brać nawet kierowcy i mogą po nich prowadzić auta. Fajne są bo można je dyskretnie w każdej chwili wsunąć pod język i tyle. Moja mama je bierze i chwali sobie ich skuteczność.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-11 21:25 przez Malgoha.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

11 cze 2013 - 13:07:46

Cytat
Malgoha
To jest lek homeopatyczny. Słyszałam że skuteczny i co ważne nie ogłupia, nie otłumania tak jak inne leki z tego gatunku. Mogą go brać nawet kierowcy i mogą po nich prowadzić auta. Fajne są bo można je dyskretnie w każdej chwili wsunąć pod język i tyle. Moja mama je bierze i chwali sobie ich skuteczność.

A jak działa na sen? Bo dzień jakoś przetrwam zawsze ale w nocy albo często się budzę albo wcale nie zasypiam przez długie godziny? Leże, myślę i jeszcze bardziej nerwy mnie dopadają niestety...

nerwy, stres jak sobie poradzić?

17 cze 2013 - 10:31:40

Cytat
ManiaABC

A jak działa na sen? Bo dzień jakoś przetrwam zawsze ale w nocy albo często się budzę albo wcale nie zasypiam przez długie godziny? Leże, myślę i jeszcze bardziej nerwy mnie dopadają niestety...
Lek ten działa na ośrodkowy układ nerwowy słowem wspomaga spokojne zasypianie. :)
Polecam rozważenie kupna, mi pół roku temu pomógł.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

nerwy, stres jak sobie poradzić?

27 cze 2013 - 23:38:44

a w dzień? można po nim normalnie pracować? skupić się? prowadzić samochód?

nerwy, stres jak sobie poradzić?

27 cze 2013 - 23:40:25

tez jestem strasznie nerwowa. denerwuje sie o byle co :/
pij meliske mi przechodzi od niej troszeczke :)

nerwy, stres jak sobie poradzić?

29 cze 2013 - 14:39:51

Meliska owszem pomaga, ale czasem chyba potrzeba czegoś mocniejszego. A tak jak mówiłam po zażyciu sedatif-u spokojnie można jechać autem. On działa na ośrodkowy układ nerwowy i naprawdę nie ma jakiś większych problemów z funkcjonowaniem. żadnych problemów nie zauważyłam.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

29 cze 2013 - 14:41:07

Mam to samo

Cytat
Malgoha
To jest lek homeopatyczny. Słyszałam że skuteczny i co ważne nie ogłupia, nie otumania tak jak inne leki z tego gatunku. Mogą go brać nawet kierowcy i mogą po nich prowadzić auta. Fajne są bo można je dyskretnie w każdej chwili wsunąć pod język i tyle. Moja mama je bierze i chwali sobie ich skuteczność.

Leki homeopatyczne sa mega niezdrowe, niedawno temu byla afera z nimi, nawet farmaceuci ich nie polecaja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-29 14:42 przez martynek1990.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

02 lip 2013 - 08:51:01

Cytat
Chochlik87
Cytat
ManiaABC

A jak działa na sen? Bo dzień jakoś przetrwam zawsze ale w nocy albo często się budzę albo wcale nie zasypiam przez długie godziny? Leże, myślę i jeszcze bardziej nerwy mnie dopadają niestety...
Lek ten działa na ośrodkowy układ nerwowy słowem wspomaga spokojne zasypianie. :)
Polecam rozważenie kupna, mi pół roku temu pomógł.

Rozważam, dziś idę do lekarza z dzieckiem, potem do apteki więc chyba kupię przy okazji. Ile to cudo kosztuje?


Cytat
martynek1990
Mam to samo

Leki homeopatyczne sa mega niezdrowe, niedawno temu byla afera z nimi, nawet farmaceuci ich nie polecaja

A to dlaczego? Wątpię żeby stwierdzili jednoznacznie, ze wszystkie leki homeopatyczne są niezdrowe i nie działają?

nerwy, stres jak sobie poradzić?

02 lip 2013 - 09:09:00

kiedyś byłam niesamowicie impulsywna i znerwicowana, wykańczało to mój organizm i psuło relacje z innymi. ale zmieniłam się, zaczęłam wszystko traktować z dystansem. zrozumiałam, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia. że wszystko da się jakoś rozwiązać, przezyć. co do pracy, nie stresuję się, bo to tylko praca. daje mi środki na życie, ale nie powinna na nie wpływać. w związku, mówię co mnie boli, nie tłumię i nie udaję, że jest dobrze gdy jest żle. nie załamuję się. stałam się oazą spokoju. najpierw pomagał mi rower. jedziesz długo, sama i przez las... wyciszasz się, spuszczasz z tonu... ale najważniejsze było nowe motto: "zawsze mogło być gorzej!" a potem juz jakoś leci... uśmiech też pomaga, nawet taki przez łzy...

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

nerwy, stres jak sobie poradzić?

02 lip 2013 - 09:31:30

ja jak się stresuję bardzo to idę na zakupy (tudzież oglądanie wystaw :p) na czym schodzi mi sporo czasu, dzięki temu jestem zmęczona i jak wracam do domu to idę spać. Ewentualnie biorę psa i idziemy w teren spacerować. Na wszelkie stresy dobra jest aktywność fizyczna, najgorsze co można zrobić to siedzieć w domu i myśleć o tym wszystkim co Cię stresuje. Idź pobiegaj, poćwicz, idź na basen/siłownię, do parku... Gdziekolwiek. Po prostu zajmij sobie czas czymś co sprawia Ci przyjemność. Jak się stresuję to czasami ciężko mi się zebrać do czegokolwiek, ale się zmuszam, bo jak już się wciągnę to skupiam się na tym co robię a nie o tym co miałoby mnie stresować ;)

nerwy, stres jak sobie poradzić?

26 lip 2013 - 19:37:34

A wiecie że stres to cecha, która łączy praktycznie wszystkich polaków. A stresujemy się praktycznie o wszystko. Znalazłam fajny artykuł na ten temat,.. i jakbym czytała o większości moich znajomych...
http://kobieta.wp.pl/kat,1037593,title,Tym-stresuja-sie-Polacy,wid,15757976,wiadomosc.html

U mnie nawet spacer, piwko, dobry film nie pomaga jak mam jakiś problem a stres utrzymuje się długo... wtedy przykre to jest ale najgorzej cierpią dzieci i mąż. nie mam totalnie siły, spokoju w sobie ani opanowania. Byle rzecz jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi.. i to jest najgorsze.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

26 lip 2013 - 19:42:49

Ja żeby radzić sobie ze stresem stosuje się do kilku zasad:
1. Kiedy mam zły dzień, wyrzywam się w sporcie. Planuje zakup worka treningowego na wyładowanie emocji.
2. Staram się znajdywac plusy z każdej stresującej sytuacji
3. Nigdy nie tłumię nerwów w sobie- zawsze sie komuś trzeba wygadać, ewentualnie przed sobą, wypłakać się i będzie lepiej
4. Nie biore zadnych tabsów, nie pije herbatek, nie pale fajek ani nie zazywam alkoholu.

Niestety jeśli nerwy już nas rozwalają od srodka to potrzebna jest wizyta u specjalisty

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ktoś miał w podobnym wieku?