Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

nerwy, stres jak sobie poradzić?

20 mar 2013 - 13:14:00

Może jakiś valerin? Albo meliskę pij :) Mi pomogła.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

20 mar 2013 - 13:20:34

Ja dosyć długo chorowałam na nerwice i ataki paniki niestety lekarstwa i wizyty u fachowców mało co pomogły, odstawiłam wszystkie tabletki i wzięłam się za siebie, zdrowe odżywanie, sport, praca i obecność bliskiej osoby bardzo mi pomogły nie mam czasu myśleć o moich atakach a nawet nie mam ochoty. Wszystko jest w naszej głowie kiedyś nie mogłam jeździć pociągiem bo strach mnie paraliżował, praktycznie nic nie mogłam a dziś żyję jak normalny człowiek. Czasami zdarzają się gorsze dni ale prawdziwego ataku nie miała już bardzo dawno. Niestety żyjemy w takim świecie że bardzo dużo osób cierpi na nerwice, depresję czy ataki ale trzeba sobie z tym radzić.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

22 mar 2013 - 11:19:36

madtom, podziwiam, że dałaś sobie rade sama :) I dobrze, że miałaś kogoś przy sobie, bo to chyba najwazniejsze - jak się zostaje samym ze swoim problemem, nie ma samomotywacji ani kogoś, kto jest motorem działań, to ciężko sobie poradzić... A nie musisz brać zadnych leków cczy czasem odwiedzasz specjalistę w ramach kontroli?

Cytat
airmaxowa
Cytat
Judyta90210
Cytat
airmaxowa
widziłam,że dziewczyny z forum brały Stabliss i Sensilab, jak wpadłyście na te preparaty? I normalnie w aptece je kupowałyście?

Mi kumpela poleciła, bo też łykała, a zamawiałam przez neta, Stabliss ma swoją stronę, tam jest formularz kontaktowy, a czy jest w aptece, to nawet nie wiem, bo mówię, przez neta kupiłam.

A ile płaciłaś? I jakie jest dawkowanie tego środka? Szukam czegoś sprawdzonego, bo czasem mnie szlag trafia w różnych sytuacjach i nie mogę się z nerwów uspokoić... :/

Cene i dawkowanie znajdziesz tu: http://www.stabliss.pl/zamow-teraz Jak szukałam, to bezpośrednio od producenta wychodziło najtaniej. A od kiedy masz takie stany nerwowe? To Ci stale utrzymuje?

nerwy, stres jak sobie poradzić?

22 mar 2013 - 11:23:38

Radziłabym udać sie w najbliższym terminie do psychologa.
Umów się na wizyte napewno ci pomoże.
Nie siedz z założonymi rękoma bo to nic napewno nie pomoże.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

22 mar 2013 - 11:24:16

ja przez brak magnezu miałam takie objawy.. normalnie myślałam, że już mnie nerwica lękowa dopadła. ale zaczęłam brać magnez z wit. B6 i wszystko powoli zaczęło wracać do normy.

może też spróbuj? może pomoże, a na pewno nie zaszkodzi! ;).

nerwy, stres jak sobie poradzić?

22 mar 2013 - 11:29:51

nalezy isc do poradni zdrowia psychicznego,zaden wstyd swoja droga jak jest bardzo zle z toba to dostaniesz leki na recepte od psychiatry bo tylko on ma taka "moc" wystawienia recepty na mocniejsze leki na nerwice/stres/depresje i nie musza to byc psychotropy jak sobie wiele mysli.kiedys tez tak miałam ,skorzystałam i jest ok,bardzo duzo ludzi sie boryka z tym problemem w tych czasach

nerwy, stres jak sobie poradzić?

22 mar 2013 - 11:30:46

do jakiego lekarza iść? mam 20 lat i od dłuższego czasu żyje w wielkim stresie, przez syt w domu, mam myśli samobójcze ale wiem że tego nie zrobię. nie mam przyjaciół.. jestem sama, ciągle siedzę w domu.. opuszczam szkole, a za miesiąc matura.. boję się że źle mi pójdzie i nie dostanę się na studia.. nie chce brać żadnych leków bo ich nie uznaje.. zaczęłam palić.. często płacze.. masakra. nie chce tak żyć.. czy ktoś mi pomoże?

nerwy, stres jak sobie poradzić?

04 kwi 2013 - 11:26:52

Cytat
Judyta90210
Cytat
airmaxowa
A ile płaciłaś? I jakie jest dawkowanie tego środka? Szukam czegoś sprawdzonego, bo czasem mnie szlag trafia w różnych sytuacjach i nie mogę się z nerwów uspokoić... :/

Cene i dawkowanie znajdziesz tu: http://www.stabliss.pl/zamow-teraz Jak szukałam, to bezpośrednio od producenta wychodziło najtaniej. A od kiedy masz takie stany nerwowe? To Ci stale utrzymuje?

No właśnie ja nie mam tak powaznie jak dziewczyny, że mam mysli samobójcze i w ogóle nie mogę funckjonować, więc co ja bym powiedziała lekarzowi? Że jestem nerwowa? Zdarza mi się wybuchać, mam teraz taki okres, że pracuję, kończę studia i czasem za dużo mam na głowie... Na sport nie zawsze mam czas, choć mam nadzieję od maja zacząć chodzić na basen. Chyba kupię sobie na razie jakieś tabletki, potem dojdzie pływania i tez mniej stresu, a na razie po prostu mam taki okres i musze przez niego przebrnąć...

nerwy, stres jak sobie poradzić?

09 kwi 2013 - 11:27:17

To wypróbuj ten Stabliss, szczerze polecam, jest delikatny, ziołowy i naprawdę działa :) Nie ma się co męczyć, bo jeszcze przypłacisz to faktycznie nerwicą, a rozumiem, że pewnie samo kończenie studiów i jakaś obrona to jeszcze kwestia paru miesięcy. Powodzenia!:)

nerwy, stres jak sobie poradzić?

16 kwi 2013 - 11:56:18

Airmaxowa, ja się powtórzę, ale uwierz mi, że warto też w swój ytm dnia włączyć sport. Taki Stabliss i sport to najlepsze połączenie, wejdzie Ci w krew ruch i od razu zycie stanie się lżejsze :) Pamiętaj, że przy aktywności fizycznej produkujesz sobie endorfiny, które skutecznie rozprawiają się ze stresem. Teraz, kiedy Ci to potrzebne, bierz też tabletki, ziołowe suplemenety są nawet wskazane, ale postaraj się zmienić nieco w swoim życiu i zadbać o regularną dawkę ruchu.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

30 maj 2013 - 13:35:06

Cytat
Evans18
Cytat
apolonja
Cytat
Evans18
Ja tak mam od dawna, ale mam zdiagnozowaną nerwicę więc mam leki.
Autorko wątku! Ja mam nerwicę natręctw, lękową i elementy depresji! Leków nie biorę bo moim zdaniem to nie jest wyjście. Nie pakuj się w leki uspokajające jeśli nie jest z Toba bardzo źle!!! To jest zabawa i to dosyć niebezpieczna. Pij melisę a jeśli wiesz, że będziesz w tej sytuacji stresowej dłużej jedz magnez i pij nalewkę z dziurawca, któraq pomoże przy takim stresie tylko trzeba ją pić regularnie i ok 6 tyg minimum... Pomóc może też podwójna melisa! Dopóki radzisz sobie jako tak nie pakuj się w zadną chemię

Nie jestem autorką wątku. I leki biorę bo już było ze mną bardzo źle, więc nie pitol mi tutaj o melisie. Bo nerwice mam na tle hormonalnym i ziółka mi nie pomogą.

BTW stres a nerwica to nie jedno i to samo. Stresuje się każdy, a nie każdy popada w nerwicę.
Najlepiej jest kogoś zbluzgać i upierac isę przy swoim... ja też ise będę upierać, przy swoim bo też byłam w takim stanie, że zastanawiałam sienad dziennym oddziałem leczenia nerwic i też mi psychiatrzy leki wciskali... skoro ,asz to na tle hormonalnym to po co psychotropy? Ja mam hashimoto i często ona daje objawy nerwicy i leczę siehormonami na hashimoto. Jak można mieć nerwicę na tle hormonalnym? w sensie niedobór erotoniny, dopaminy tak? Z tego co czytałam to jest ściema, że nigdy do końca tego nie udowodniono, ale mogę sie mylić. jeśli Tobie pomagają leki to jej jedź, niech każdy robi tak żeby mu było dobrze BTW komentarz nie bł do Ciebie. Zacytowalam Cię ale z myślą, żeby uświadomić, że nie zawsze nerwica= leki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-30 13:36 przez apolonja.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

30 maj 2013 - 13:40:17

Hehe ostatnio też brałam stabliss. Faktycznie opinie na forum są prawdziwe :) Jednak chciałabym tutaj jeszcze dwie sprawy zaproponować, pierwszą jest regularne branie magnezu, faktycznie działa no a samo jego branie uzupełnia braki, więc warto :) drugą jest niedoceniony sport, biegajcie, pływajcie cokolwiek ale ruch pomaga "ogarnąć" stres.[/quote]

żadne tam leki, magnez w tabletkach musujących i cwiczenia :)
popieram w 100%

nerwy, stres jak sobie poradzić?

30 maj 2013 - 13:40:26

Ostatnio prowadzę stresowy tryb życia(nie jest to uzależnione ode mnie) wiekszej bzdury nie slyszalam przeciez to Ty decydujesz jak chcesz zyc, co chcesz robic zawsze masz wybor i skoro cos ci przeszkadza ,mega stersuje przez co zaczynasz miec problemy zdrowotne to czas to zmienic . jak nauczysz sie zyc asertywnie bedzie ci latwiej :)

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

nerwy, stres jak sobie poradzić?

31 maj 2013 - 14:31:21

Zgadzam się, magnez bardzo pomaga, ja zażywam Actibion, który dodatkowo pomaga się skoncentrować i poprawia pamięć. Zawiera oprócz tego żelazo, zieloną herbatę i żeń szeń.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

31 maj 2013 - 14:41:21

Cytat
apolonja
Zacytowalam Cię ale z myślą, żeby uświadomić, że nie zawsze nerwica= leki.

Ale ja nie powiedziałam że nerwica = leki. Tylko jak się odpowiednio wcześniej człowiek za siebie nie weźmie, to się na tym zazwyczaj kończy. Historii mojej choroby nie zamierzam opowiadać, bo składa się na nią wiele czynników. I nie uważam że branie leków to wstyd. Brałam jakiś czas, teraz już nie biorę, za to pomogły dużo bo normalnie funkcjonuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Straszny ból zębów-Pomocy