Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

51 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

nerwy, stres jak sobie poradzić?

06 lut 2013 - 19:05:14

ja mam jeden swój skuteczny, pomaga mi na wielkie nerwy , stres :)
ulubiona piosenka w uszy , nie smuty tylko coś z rytmem do czego lubisz się ruszać :) polecaaam :)

nerwy, stres jak sobie poradzić?

06 lut 2013 - 19:05:37

jezeli jest to stre zwiazny z codzinnymi sytuacjami, to bierz zwykle witaminmy
a najlepiej magnez, stan fizyczny powinien sie poprawic.chyba ze to zwiazane z jakas choroba to do lekarza.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

06 lut 2013 - 19:11:06

Ja męczyłam się latami z nerwicą..Psycholog nie pomógł, państwowy psychiatra też, więc teraz chodzę prywatnie. Lekarz zapisał mi lek Symfaxin ER, zaczęłam od najmniejszej dawki, stopniowo ją zwiększając. Poprawa jest niesamowita. Wreszcie czuję się w miarę normalnie i troszeczkę przytyłam, bo wcześniej przez nerwy byłam wychudzona.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

06 lut 2013 - 19:56:55

Cytat
bella_911
wiesz ja kiedys przez stres nic nie jadlam prawie, nie chcialam sie odchudzac ale po prostu nie moglam, zbieralo mnie na wymioty jak bralam cos do ust i tak bylo przez 3 tygodnie albo i wiecej,pozniej poprawila mi sie sytuacja i zaczelam jesc normalnie, ale wtedy mialam problemy ze snem, latwo wpadalam w placz itp, wtedy baaardzo duzo schudlam a dzisiaj to sie odibija tak ( PARE LAT POZNIEJ ) ze mam masakryczne problemy z zoladkiem :/ ciagle mnie boli, musze latac po lekarzach,gastrologach.
najlepiej jest sobie radzic poprzez wysilek fizyczny,sport, zapisz sie na fitness,basen,jakies tance,jesli masz czas i pieniadze albo biegaj rob dlugie spacery ( ja tak robilam ) . podczas wysilku fizycznego wydzialaja sie endorfiny i sie odstresowujesz:) jesli to nie pomoze idz do lekarza , no i moze warto wyeliminowac zrodlo tego stresu,nie piszesz co to jest wiec ciezko pomoc.:)

Dokładnie tak, te same objawy.
Wysiłek fizyczny naprawdę dużo daje, nawet zwykły jogging przy ulubionej muzyce.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

06 lut 2013 - 19:59:42

Zajaraj sobie :)

nerwy, stres jak sobie poradzić?

06 lut 2013 - 20:02:23

Miałam takie same odczucia jak Ty. Poszłam do specjalisty i okazało się, że są to zaburzenia lękowo- depresyjne... Dostałam odpowiednie leki i jest ok. Przynajmniej jak mam stresową sytuację, to nie wpadam w przeogromną panikę :)

Cytat
Evans18
Cytat
Blair_89
Ojjj mam to samo, łatwo się stresuję, denerwuję i chwilami ciężko mi z tym walczyć. Ja ratuję się meliską i jakimiś ziołowymi preparatami uspokajającymi, przeważnie pomagają ale różnie to bywa. Raczej nie chcę truć się żadnymi psychotropami, szkoda zdrowia :)

To nie jest tak, że się truje. Uwierz mi odpowiednio dobrane leki, pomagają a nie szkodzą.

Otóż to! Jeśli meliski i inne jakieś ziółka nie pomagają, to musi zasięgnąć fachowej rady i konkretnych leków! Przecież nie będzie sobie powtarzać, że wszystko będzie dobrze, bo będzie jeszcze gorzej... Jak na niektórych działają tego typu ziółka to znaczy, że jest to zdenerwowanie, a nie silny stres...
Drogie kobietki! Jeśli chodzi o sprawę stresu, to możecie śmiało ze mną pogadać:)
A tak poza tym jeśli bardzo się stresujecie polecam zbadanie tarczycy. Ja walczyłam u psychologa i psychiatry o swoją "starą pełną życia osobę" a po kilku latach okazało się, iż stres i stany lękowe to objaw problemów z tarczycą. Więc pytać lekarzy rodzinnych o wszystkie ewentualności!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 20:14 przez MariolkaN91.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

06 lut 2013 - 22:01:17

Moja rada , przewlekłej kobiety z nerwicą
1.Rozmowa z kims , w cztery oczy z kim możesz pogadać o wszystkim, powiedz mu jakies sie czujesz, dosłownie wszystko, twoje mysli, wrażenie pschiczne
2. trening autogenny Schulza - na pocztaku pewnie nie bedzie mogła sie skupic ale za 3 razem stwierdzisz ze ci pomaga
3. Spacery, ruch, kontakt towarzyski - jesli tego zaprzestaniesz gwarantowana depresja,

Ja jestem osoba, która nie może być sama. Mam duszności, mysli ,ze jestem powaznie chora, bóle głowy. Wiele takich sytuacji bierze sie przez nasze dorastanie jak zostalismy wychowani, jakie mielismy przezycia

nerwy, stres jak sobie poradzić?

13 lut 2013 - 19:41:49

lidek - trening autogenny brzmi ciekawie, będę musiała bliżej się tym zainteresować. Racja, że jeśli zaprzestanie się jakiejkolwiek aktywności, bo szansa, że popadniemy w depresję jest niestety ogromna. Ja zamówiłam sobie teraz Stabliss, o którym wcześniej dziewczyny pisały, mam nadzieję, że poprawi moją kondycję psychiczną, bo jak dotąd jest ona fatalna, mimo wielu moich starań... ;/

nerwy, stres jak sobie poradzić?

15 lut 2013 - 11:51:45

Walnij wiadro.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

19 lut 2013 - 13:49:52

Cytat
aniuutka
Ja zamówiłam sobie teraz Stabliss, o którym wcześniej dziewczyny pisały, mam nadzieję, że poprawi moją kondycję psychiczną, bo jak dotąd jest ona fatalna, mimo wielu moich starań... ;/

No i jak, pomógł Ci? Czujesz zmianę?

nerwy, stres jak sobie poradzić?

19 lut 2013 - 13:59:10

dobre tabletki na stres bez recepty to Validol.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

21 lut 2013 - 14:21:12

Cytat
SwiezaTruskawka
Cytat
aniuutka
Ja zamówiłam sobie teraz Stabliss, o którym wcześniej dziewczyny pisały, mam nadzieję, że poprawi moją kondycję psychiczną, bo jak dotąd jest ona fatalna, mimo wielu moich starań... ;/

No i jak, pomógł Ci? Czujesz zmianę?

Powiem CI, że czuję, jest lepiej. Biorę te tabletki około tygodnia, czuję się spokojniejsza, serducho mi nie wali tak mocno jak wcześniej, na razie jest naprawdę dobrze, w sumie tydzień też był dość spokojny, bez żadnych przykrych niespodzianek, które ostatnimi czasy spotykały mnie nader często, ale generalnie jest dobrze, jest dobrze...

nerwy, stres jak sobie poradzić?

21 lut 2013 - 14:25:24

Chciałabym, żeby była jakaś rada na to. Sama tak mam, że jak się stresuję to jest po prostu tragedia. I pod względem psychicznym i fizycznym.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

24 lut 2013 - 21:55:33

na stres pomaga uderzeniowa dawka magnezu, ja stosuję witamine b complex osobno razem z lekiem magnex, nie chce tutaj reklamowac, ale ciezko zdobyc tabletki z samym magnezem w duzej dawce.

nerwy, stres jak sobie poradzić?

24 lut 2013 - 21:58:38

może udaj się do lekarza? lepiej teraz niż jak będziesz miała nerwicę...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nerwica natręctw:(