Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

produkty do domu online

12 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:20:20

Niech to będzie przestrogą dla innych,że z własnej głupoty można narobić sobie problemów.

Od dłuższego czasu byłam uzależniona od picia herbaty.
Początkowo piłam rano przed wyjściem do pracy do śniadania i kilka później.
Później było ich coraz więcej coraz częściej.Przez osiem godzin pracy wypijałam ok 9 herbat, popołudniami do pójścia spać 4 kolejne.Potrafiłam wypijać jedną po drugiej.


Od roku czasu męczył mnie okropny ból brzucha,żołądka,do tego stopnia że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować.W moim domu powtarzano,że ciepła herbata to najlepsze co może być na brzuszkowe dolegliwości.Myślałam że to jakaś nadwrażliwość jelit, albo coś podobnego.No więc tak zataczało się błędne koło.Bolał brzuch piłam herbatę im bardziej tym więcej.Wtedy nie wiedziałam,że tym jest to spowodowane.
Do tego pracuję w cholernie zimnym miejscu.Herbatki były moim sposobem na ogrzanie się. Nie potrafiłam z tego zrezygnować ale też nie byłam świadoma takiej reakcji mojego organizmu.

W końcu wynajdując u siebie miliony chorób, biorąc masę leków.Zaczęłam się zastanawiać dlaczego w lato brzuch mniej boli niż w zimę.I odkryłam siłą rzeczy pije mniej herbat w lato bo w takie upały nawet nie mam ochoty na gorące, brzuszka herbata nie muszę ratować bo mniej boli.


Czy wy macie jakieś dziwne uzależnienia?
Mogą być również zabawne:)

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:27:38

0.o nie wiedziałam, że można się uzależnić od herbaty... ;)

Ja raczej nie mam uzależnień, tylko z czekoladą muszę się ograniczać, bo potrafię zjeść każdą ilość którą mam pod ręką ;)

zweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:28:45

Ja mam jedno! Jedzenie słodyczy,
Doprowadziło to mnie do przytycia w ciagu roku 20 kilo!!!!!
Przytylam naprawde :(, zle sie czułam, byłam obolala...
Od dwoch tygodni nie jem slodkiego i schudlam 5 kilo.

Jednak slodycze to moj slaby punk niestety :((

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:32:42

to mnie teraz przestraszyłaś-pije ok 6-7 herbat dziennie...

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:33:39

Słodycze a w szczególności czekolada, nie wyobrażam sobie dnia bez niej:( w sklepie nie mogę przejśc obojętnie obok półki z czekoladami.

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:35:30

A ja jestem uzalezniona od tej gumy, wyżuwam cała paczke w ciagu dnia :)



Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:36:45

Cytat
alexx92
Ja mam jedno! Jedzenie słodyczy,
Doprowadziło to mnie do przytycia w ciagu roku 20 kilo!!!!!
Przytylam naprawde :(, zle sie czułam, byłam obolala...
Od dwoch tygodni nie jem slodkiego i schudlam 5 kilo.

Jednak slodycze to moj slaby punk niestety :((

prawda jest taka,że wszystko jedzone lub pite w zbyt dużych ilościach może zaszkodzić naszemu zdrowiu ...

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:37:12

Ja piję herbatę nałogowo, nawet gdy jest ciepło i żadnych dolegliwości nie zauważyłam. Co do uzależnień - słodycze (ale z tym walczę), zakupy i kupowanie wszystkiego co ma kształt, wygląd lub posiada motyw małpowy ;) Konto na szafie założyłam tylko po to, żeby kupić od jednej Szafowiczki kolczyki w kształcie małp i tak już zostałam :P

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:41:47

ja piję kawę co najmniej 2 dziennie, i palę sobie czasami

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:43:22

Uzależniona jestem od chipsów. Zjem każdą ilość jaka zmajdzie się w moim zasięgu:/

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:43:43

Cytat
Katie21
0.o nie wiedziałam, że można się uzależnić od herbaty... ;)

to bardzo mało wiesz, bo od wszystkiego mozna sie uzaleznic

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:44:52

Gorsety z PaperCats. Powstrzymuje mnie tylko brak dostawy i kasy. No i wszelaka biżuteria.';)

A z jedzeniowych...Hmm...Jajka bez majonezu nie zjem. Ostatnio walczę ze zbędnymi centymetrami na tyłku i w talii, więc się oszukuję i robię sos majonezowy z jogurtem 0%. Smakuje prawie tak samo, mniej kalorii;)Ale całkiem bez nie zjem. Do tego plasterek wędlinki, warzywka i jestem w raju;)

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:45:05

Ja potrafiłam wypijać dziennie ok 20 herbat z cytryną.Robiąc sobie herbatę jak to normalny człowiek, robi jedną szklankę ja robiłam dwie, aż kupiłam sobie kubek półlitrowy i teraz z niego sobie popijam herbatkę.Ale odkąd jestem w ciąży to ograniczyła, jej picie.Teraz jestem uzależniona od WODY mineralnej.Zawsze muszę mieć przy sobie wodę.Raz jak mi się skończyła i nie piłam jej przez pół dnia to potem jak się "dosadziłam" to od razu lepiej mi się zrobiło.

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:46:57

Cytat
Martita667
A ja jestem uzalezniona od tej gumy, wyżuwam cała paczke w ciagu dnia :)
i nie masz sraczki?

Dziwne Uzależnienia.

22 mar 2012 - 09:47:56

Cytat
rosehime
Cytat
Katie21
0.o nie wiedziałam, że można się uzależnić od herbaty... ;)

to bardzo mało wiesz, bo od wszystkiego mozna sie uzaleznic

Możliwe, nie twierdzę, że jestem wszechwiedząca.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

klinika okulistyczna