Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

38 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Białystok Stomatolog ;)

04 kwi 2014 - 16:14:55

jumkaa, napisz coś więcej o tej Ewie Duraj. Co u niej robiłaś, jakie są tam ceny? Jestem na razie na etapie poszukiwania dobrego dentysty w Białymstoku, który poprawi to, co zepsuła natura (swojego ulubionego zostawiłam w Poznaniu:-(:-(. Czy Twoja dentystka robi implanty, a jeżeli tak, to jakie? Dzięki wielkie za odpowiedź.

Białystok Stomatolog ;)

04 kwi 2014 - 16:20:37

na nfz polecam dentystke pania Ule, przyjmuje w przychodni na ul. Siewnej. Prywatnie(ale dobrze i tanio!) polecam dentyste na ul. Pietrasze.

Białystok Stomatolog ;)

24 kwi 2014 - 12:41:04

ja chodze do przemiłego dentysty Adama Popko, ma gabinet na Suraskiej. Moi rodzice tez tam leczą zęby, a właściwie w ich wieku to już bardziej zainteresowani sa protetyką, ja robie regularne przeglądy, czyszczenie odkamnienianie itp.

Re: Białystok Stomatolog ;)

30 kwi 2014 - 09:14:22

...i dodam tylko tyle, że ledwo wybłagałam lekarza prowadzącego o udostępnienie mi tych zdjęć..ale uwielbiam się chwalić :-) :-) :-) :-) :-)i banan mi z ust nie znika :-)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-30 09:20 przez Anna_Czykwin.

Białystok Stomatolog ;)

05 lip 2015 - 23:54:07

Ja mam swojego zaufanego delikatnego i wyrozumiałego dentyste Panią doktor Monike Gryko. Serdecznie polecam i kieruję do zapoznania się z http://kcp.pl/lekarz/monika-gryko/stomatolog-stomatolog-dzieciecy-protetyk-stomatologiczny/bialystok/ :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-05 23:55 przez Juzia22.

Białystok Stomatolog ;)

06 lip 2015 - 08:35:41

Moja ulubiona dentystka to doktor Beata Nieścierowicz. Przyjmuje w gabinecie na I piętrze przy galerii Alfa. Budynek należy do ulicy Mickiewicza. Naprawdę warto, robi różne rzeczy z zębami, ma dobre znieczulenia i jest naprawdę miła:)

Białystok Stomatolog ;)

07 lip 2015 - 09:15:50

Ja mogę polecić stomatologia będzin. Chodzę tam od lat i zawsze jest w porządku.

Białystok Stomatolog ;)

08 paź 2019 - 08:47:49

Ja polecam PrimaMedica. Bardzo dobrzy specjaliści.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to może być ??