Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 11:36:42

Hej , piszcie gdzie chodzicie do stomatologa i jak traktuje was dentysta ;)

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:02:45

zdecydowanie polecam panią Edytę Bielecką.
http://www.edident.pl/
Nie wiem co więcej mogę napisać - po prostu warto się przekonać :)

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:09:19

Ja chodzę do Mim-Dent, do pani Dudzicz-Dubickiej. Bardzo dobrze się u niej czuje :)

Wcześniej chodziłam do Rzewuskich, przy ul. Modlińskej - tam jest super, ale drożej.

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:17:20

ja kiedys nie chodzilam w ogole do dentysty :( balam sie jak ognia ale rok temu poszlam w koncu na lipowa do dentyski i teraz jestem juz po zaleczeniu 8 zebow i juz sie nie boje hehe kobietka mila wie co robi delikatna jeszcze 3 zabki i koniec narazie :) hehe

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 1/5

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:20:46

też chętnie się dowem:)

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:22:15

bede wierna mojej dentystce do konca zycia hehe i malo bierze ze leczenie !

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:24:23

Zgadzam się z inhigo99 u Rzewuskich przy ul. Modlińskiej było super, nawet się śmiałam siedząc na fotelu, a to rzadko spotykane :) Tylko szkoda, że już nie mają kontraktu z NFZ i musiałam zmienić stomatologa. Teraz chodzę na ul. Pogodną, ale nie pamiętam jak nazywa się dokładnie pani stomatolog, ale też jest miła :) lecz to nie to samo co u Rzewuskich :)

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 16:23:49

polecam Dorota Ciślewska kobieta nawet rabaty daje ... wlasnie od niej wrocilam :DD jednak dobrze miec zaufanego dentyste ktory potrafi leczyc bez bolu i w milej atmosferze:)

Białystok Stomatolog ;)

17 maj 2012 - 13:20:09

Polecam gabinet na Św.Rocha 12 lok.12
Pan Artur Anielski , jest nawet strona : http://www.stomatolog.totalh.net
Byłam niedawno,nie bolało, szybko, miło, w centrum, super materiały Dentsply i co ważne tanio, 60 -70 zł za wypełnienie,a za znieczulenie nic nie płaciłam :D

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Białystok Stomatolog ;)

30 lis 2012 - 18:43:38

chodzę do CityDental i muszę przyznać że jest super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-30 18:44 przez CityD123.

Białystok Stomatolog ;)

18 paź 2013 - 14:51:23

A wiecie może jakiego dentystę warto teraz odwiedzić?
Za wcześnie wcisnęłam enter :) Chciałam dodać, że mam ułamany ząb i szukam prawdziwego fachowca, który mi pomorze i nie zapłacę za to majątku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-18 14:52 przez juliakawka.

Białystok Stomatolog ;)

24 paź 2013 - 11:05:12

Chyba jestem ewenementem, ale bardzo lubię chodzić do dentysty. Z reguły nic mnie nie boli, chyba że kanałowo, to jest najmniej przyjemne. Od dłuższego czasu leczę się u pana doktora Popko na Suraskiej i zawsze wszystko było w porządku. Polecam tego lekarza!

Białystok Stomatolog ;)

31 paź 2013 - 11:02:29

Ja chodzę do Czar-Dent. Nie jest tam tanio, ale naprawdę umieją się zająć zębami. Na to forum trafiłam przypadkiem szukając dentysty w Białogardzie :-) :-) bo tam mieszka moja siostra. Dla wszystkich, którzy są z Białego, i chcą mieć naprawdę świetne zęby - www.czar-dent.pl. Poważnie. Ja zakończyłam leczenie swoje jakieś półtora roku temu i od tej pory tylko na kontrole chodzę. Żadnych dodatkowych prac, reperacji. Rekomenduję.

P.S. Znacie dobrego stomatologa w Białogardzie????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 11:03 przez BasiaAugustyn.

Białystok Stomatolog ;)

06 lis 2013 - 16:03:44

Basia, nie mogę postawić plusa...bo jestem niezweryfikowana...ale też słyszałam o czardencie jakiś czas temu i byłam nawet tam na wizycie higieny! Kamień i osady zdarły mi na glans!! Pełna profeska!!!! Zęby błyszczą się jak.....perełki. Dzięki!

Białystok Stomatolog ;)

10 lut 2014 - 11:38:09

Ja osobiście polecam Chościłowicz. Fajne dentystki, masz wrażenie że długo je znasz, fajnie podchodzą do pacjentów i dobrze leczą. One pracują przy ulicy Plac wyzwolenia, w bloku. Jak masz komendę wojewódzką to po prawej stronie stoi blok i w tym w bloku od strony balkonów jest wejście po prawej stronie. Polecę każdemu, ja zawsze się bałam dentystów jak czorta, a tu z miłą chęcią chodzę do nich jak jest taka potrzeba.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Utrata smaku