Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

23 minut temu

elektryka sklep

29 minut temu

wakacje last minute

44 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 11:36:42

Hej , piszcie gdzie chodzicie do stomatologa i jak traktuje was dentysta ;)

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:02:45

zdecydowanie polecam panią Edytę Bielecką.
http://www.edident.pl/
Nie wiem co więcej mogę napisać - po prostu warto się przekonać :)

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:09:19

Ja chodzę do Mim-Dent, do pani Dudzicz-Dubickiej. Bardzo dobrze się u niej czuje :)

Wcześniej chodziłam do Rzewuskich, przy ul. Modlińskej - tam jest super, ale drożej.

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:17:20

ja kiedys nie chodzilam w ogole do dentysty :( balam sie jak ognia ale rok temu poszlam w koncu na lipowa do dentyski i teraz jestem juz po zaleczeniu 8 zebow i juz sie nie boje hehe kobietka mila wie co robi delikatna jeszcze 3 zabki i koniec narazie :) hehe

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 1/5

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:20:46

też chętnie się dowem:)

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:22:15

bede wierna mojej dentystce do konca zycia hehe i malo bierze ze leczenie !

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 12:24:23

Zgadzam się z inhigo99 u Rzewuskich przy ul. Modlińskiej było super, nawet się śmiałam siedząc na fotelu, a to rzadko spotykane :) Tylko szkoda, że już nie mają kontraktu z NFZ i musiałam zmienić stomatologa. Teraz chodzę na ul. Pogodną, ale nie pamiętam jak nazywa się dokładnie pani stomatolog, ale też jest miła :) lecz to nie to samo co u Rzewuskich :)

Białystok Stomatolog ;)

21 mar 2012 - 16:23:49

polecam Dorota Ciślewska kobieta nawet rabaty daje ... wlasnie od niej wrocilam :DD jednak dobrze miec zaufanego dentyste ktory potrafi leczyc bez bolu i w milej atmosferze:)

Białystok Stomatolog ;)

17 maj 2012 - 13:20:09

Polecam gabinet na Św.Rocha 12 lok.12
Pan Artur Anielski , jest nawet strona : http://www.stomatolog.totalh.net
Byłam niedawno,nie bolało, szybko, miło, w centrum, super materiały Dentsply i co ważne tanio, 60 -70 zł za wypełnienie,a za znieczulenie nic nie płaciłam :D

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Białystok Stomatolog ;)

30 lis 2012 - 18:43:38

chodzę do CityDental i muszę przyznać że jest super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-30 18:44 przez CityD123.

Białystok Stomatolog ;)

18 paź 2013 - 14:51:23

A wiecie może jakiego dentystę warto teraz odwiedzić?
Za wcześnie wcisnęłam enter :) Chciałam dodać, że mam ułamany ząb i szukam prawdziwego fachowca, który mi pomorze i nie zapłacę za to majątku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-18 14:52 przez juliakawka.

Białystok Stomatolog ;)

24 paź 2013 - 11:05:12

Chyba jestem ewenementem, ale bardzo lubię chodzić do dentysty. Z reguły nic mnie nie boli, chyba że kanałowo, to jest najmniej przyjemne. Od dłuższego czasu leczę się u pana doktora Popko na Suraskiej i zawsze wszystko było w porządku. Polecam tego lekarza!

Białystok Stomatolog ;)

31 paź 2013 - 11:02:29

Ja chodzę do Czar-Dent. Nie jest tam tanio, ale naprawdę umieją się zająć zębami. Na to forum trafiłam przypadkiem szukając dentysty w Białogardzie :-) :-) bo tam mieszka moja siostra. Dla wszystkich, którzy są z Białego, i chcą mieć naprawdę świetne zęby - www.czar-dent.pl. Poważnie. Ja zakończyłam leczenie swoje jakieś półtora roku temu i od tej pory tylko na kontrole chodzę. Żadnych dodatkowych prac, reperacji. Rekomenduję.

P.S. Znacie dobrego stomatologa w Białogardzie????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 11:03 przez BasiaAugustyn.

Białystok Stomatolog ;)

06 lis 2013 - 16:03:44

Basia, nie mogę postawić plusa...bo jestem niezweryfikowana...ale też słyszałam o czardencie jakiś czas temu i byłam nawet tam na wizycie higieny! Kamień i osady zdarły mi na glans!! Pełna profeska!!!! Zęby błyszczą się jak.....perełki. Dzięki!

Białystok Stomatolog ;)

10 lut 2014 - 11:38:09

Ja osobiście polecam Chościłowicz. Fajne dentystki, masz wrażenie że długo je znasz, fajnie podchodzą do pacjentów i dobrze leczą. One pracują przy ulicy Plac wyzwolenia, w bloku. Jak masz komendę wojewódzką to po prawej stronie stoi blok i w tym w bloku od strony balkonów jest wejście po prawej stronie. Polecę każdemu, ja zawsze się bałam dentystów jak czorta, a tu z miłą chęcią chodzę do nich jak jest taka potrzeba.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Utrata smaku