Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 20:14:53

Cytat
igusiaczek
mój chłopak jak pracował jakś czas w fabryce w Angli i spadła na jego głowe wielka skrzynia z marchewkami (ok.30 kg) i miał pocharataną twarz i od razu zemdlał. nie miał wstrząsu mózgu, ani żadnych krwiaków wiec Tobie też nie powinno nic być ;)

Aha. A mój znajomy biega bez zadyszki i zakwasów na 40km, więc Ty też spokojnie powinnaś przebiec -__- Tak samo to logiczne jak Twoja rada.

Autorko, ja bym poszła do lekarza. Nie zaszkodzi, a będziesz spokojniejsza. Lepiej chuchać na zimne niż dopuścić do jakichś komplikacji.

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 20:26:03

Nie no,wstrząśnienia mózgu nie podejrzewam,mam nadzieję,że to zwykłe uderzenie i niedługo mi przejdzie,chociaż coraz bardziej mi niedobrze :/

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 20:43:28

no to solidnie musialas przygrzac. nawet jesli teraz nic poza bolem glowy sie nie dzieje, nie mdlejesz itd, to nie znaczy ze wszystko w porzadku. z mozgiem bywa tak ze uderzenie daje czesto efekty za kilka m-cy. wiec nawet jesli teraz lekarz bedzie robil ci badania, powtorz, za 6mcy, pozniej za rok. bardzo niebezpieczne sa uderzenia w glowe. ale wiecej lekarz ci powie. i nie daj sie zbyc. tez za kilka m-cy na bank zrob np eeg.

Cytat
ecri16
Nie no,wstrząśnienia mózgu nie podejrzewam,mam nadzieję,że to zwykłe uderzenie i niedługo mi przejdzie,chociaż coraz bardziej mi niedobrze :/

a jak cie mdli, to nie jest dobry objaw, po uderzeniu w glowe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 20:46 przez what_you_gonna_du.

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 20:55:04

Jak mi do środy nie przejdzie to może w środę wybiorę się do lekarza ogólnego i zobaczymy co powie,czy skierowanie na jakieś badania czy co, póki co idę już do spania bo nawet po wypiciu wody zbiera mnie na wymioty :/

Skutki uderzenia w głowę

20 mar 2012 - 01:05:39

Cytat
ecri16
Jak mi do środy nie przejdzie to może w środę wybiorę się do lekarza ogólnego i zobaczymy co powie,czy skierowanie na jakieś badania czy co, póki co idę już do spania bo nawet po wypiciu wody zbiera mnie na wymioty :/


Dziwna jesteś. Ja bym od razu poszła do lekarza. Twoje życie, skoro go nie szanujesz, to Twoja sprawa.

Skutki uderzenia w głowę

20 mar 2012 - 01:13:45

Wiele razy konkretnie "przydzwoniłam" głową a to w ścianę, a to w biurko, a to w szafkę, a to w sufit, chyba jak każda z nas z resztą ;)

Ja po żadnych lekarzach nie chodziłam, ale jeśli ciebie ma to uspokoić to idź. Choćby dla świętego spokoju bo różnie to bywa ;)

Skutki uderzenia w głowę

20 mar 2012 - 01:16:42

Powinnas pojsc do lekarza:) a te bole co opisujesz, to normalna sprawa po uderzeniu. Jak ostatnio sie uderzylam bardzo mocno w glowe, to nie moglam nawet tej czesci glowy dotknac, wlosow tez czesac sie nie dalo.
Ale bol przeszedl po okolo tygodniu czy dwoch;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Skutki uderzenia w głowę

20 mar 2012 - 01:30:06

a mój wujek kiedyś na budowie zarobił w głowę żelaznym drągiem do zbrojenia i wszyscy mieli z tego ubaw. A rok pózniej zmarł. Na miesiąc przed smiercia okazało się, że miał pękniętą kość czaszki i krwiaka.

Skutki uderzenia w głowę

20 mar 2012 - 08:58:43

Cytat
betulek
a mój wujek kiedyś na budowie zarobił w głowę żelaznym drągiem do zbrojenia i wszyscy mieli z tego ubaw. A rok pózniej zmarł. Na miesiąc przed smiercia okazało się, że miał pękniętą kość czaszki i krwiaka.


no tak, uderzenia w glowe sa czesto bardzo zabawne, ale i czesto sa bardzo niebezpieczne

Skutki uderzenia w głowę

20 mar 2012 - 09:03:16

Idź dziewczyno do lekarza z głową nie ma żartów.

Skutki uderzenia w głowę

20 mar 2012 - 09:05:28

Jak Ci jest niedobrze to niestety ale masz wstrząs mózgu, musisz niestety udać się do szpitala:(

Skutki uderzenia w głowę

20 mar 2012 - 09:11:01

mnie kiedyś uderzyła huśtawka miałam wstrząs mózgu i od tej pory mam problemy zdrowotne na twoim miejscu udała bym sie jak najszybciej do lekarza nie wiem na co czekasz

Cytat
ecri16
Nie no,wstrząśnienia mózgu nie podejrzewam,mam nadzieję,że to zwykłe uderzenie i niedługo mi przejdzie,chociaż coraz bardziej mi niedobrze :/
idź do lekarza lepiej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 09:12 przez wrednaczarna2.

Skutki uderzenia w głowę

20 mar 2012 - 09:14:15

Od niewielkich uderzeń w głowe zaczynają robić się ogromne problemy zdrowotne.
Nie czekaj aż do środy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 09:14 przez Medussaa.

Skutki uderzenia w głowę

20 mar 2012 - 09:14:46

Ja w zeszłym roku miałam kilka uderzeń w głowę: 2 razy trzasnęłam się w trzepak jak wieszałam pranie,a raz bagażnik samochodu spadł mi na głowę (wiem idiotycznie to brzmi).. Nic mi nie było,oprócz strasznych bólów głowy.
Poszłam do neurologa (byłam kilka razy),miałam robiony tomograf,ale wszystko jest ok. Lekarz powiedział,że to są po prostu bóle pourazowe i mogą mi dokuczać jeszcze przez długi czas..
Także radzę wybrać się jak najszybciej do lekarza,będziesz spokojniejsza.

Cytat
ecri16
Jak mi do środy nie przejdzie to może w środę wybiorę się do lekarza ogólnego i zobaczymy co powie,czy skierowanie na jakieś badania czy co, póki co idę już do spania bo nawet po wypiciu wody zbiera mnie na wymioty :/

Idz jak najszybciej choćby na pogotowie! Mdłości to nie jest dobry znak! Możesz mieć jakiego krwiaka czy coś,a tutaj liczy się czas..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 09:16 przez Hooney_M.

Skutki uderzenia w głowę

20 mar 2012 - 09:18:43

ja pare lat temu przewróciłam się i walnęłam w ściane i miałam podobne objawy , ból głowy kilka dni , i bolące miejsce , jak cię nie przestanie coleć to śmigaj do lekarza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piasek w gardle :/