Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 19:50:56

Wybaczcie,że piszę o czymś takim na modowym forum,ale nie chcę siać w domu od razu paniki,mam nadzieję,że któraś z Was przeżyła coś podobnego i mnie uspokoi ;) W sobotę rano uderzyłam się dość konkretnie w głowę o szafkę, wiadomo, zabolało,na chwilę straciłam równowagę ale nic więcej. Od wczoraj rana bardzo,bardzo boli mnie to miejsce, nie mogę nawet się uczesać czy dotknąć tego opuszkami palców,bez dotyku też boli. Dzisiaj jest mi niedobrze i momentami przed oczami latają mi takie fioletowe plamki,jednak nie wiem czy to efekt zmęczenia (dużo nauki) czy tego uderzenia? Wolałabym bez potrzeby nie latać po lekarzach ;)

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 19:53:59

lepiej idź do lekarza bo z głowa to nigdy nic nie wiadomo. może to tylko bolący siniak a może lekki wstrząs mózgu :)

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 19:55:45

bez potrzebay latać do lekarza?? po to jest lekarz żeby do niego lata! to jego praca i powinnas iść jakikolwiek masz problem... tego mnie nauczyła nasza pani doktor

niezweryfikowana
Posty: 755
Ostrzeżenia: 1/5

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 19:56:01

do lekarza marsz jak tylko to będzie możliwe!

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 19:56:19

kobieto uciekaj na pogotowie - możliwe, że masz wstrząśnienie mózgu!

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 19:56:20

no to lec jednak do lekarza mozesz miec lekkie wstrzasnienie mozgu pierwszy jeden z pierwszych objawow to nudnosci a czesto wymioty lepiej idz,,,

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 19:56:22

Też myślałam,że to siniak ale nawet go nie widzę-część uderzenia była na włosach,to wiadomo,ale część boli mnie na skórze to może bym zauważyła..

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 19:58:57

Chyba jeszcze dzisiaj powinnaś zgłosić się do szpitala.

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 19:59:25

Idź do lekarza. Mój facet po mocnym uderzeniu nie zgłosił się do lekarza to teraz głowa nie przestaje go właściwie boleć, i choć minęło kilka miesięcy od upadku,podejrzewamy, że właśnie wychodzą jego skutki, lekarz za kilka dni także więcej w tym temacie nie pomogę, ale te objawy, które opisujesz powinny cię na tyle zaniepokoić by zgłosić się jak najszybciej do lekarza

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 20:01:22

To może być wstrząs. Sam ból to pewnie wynik siniaka, ale jak już jest Ci niedobrze to leć jak najszybciej do lekarza.

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 20:02:10

Na wszelki wypadek idź do lekarza.

zweryfikowana
Posty: 1.047
Ostrzeżenia: 3/5

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 20:02:27

mój chłopak jak pracował jakś czas w fabryce w Angli i spadła na jego głowe wielka skrzynia z marchewkami (ok.30 kg) i miał pocharataną twarz i od razu zemdlał. nie miał wstrząsu mózgu, ani żadnych krwiaków wiec Tobie też nie powinno nic być ;)

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 20:07:17

szczerze to wątpię żebyś miała wstrząs mózgu od uderzenia o szafkę, ale kto wie. u mnie objawami było kręcenie się w głowie, wymioty, plamy przed oczami - głównie to. boleć cię na pewno będzie, bo masz guza, więc nie panikuj. a jeśli chodzi o plamy przed oczami to albo faktycznie zmęczenie, albo po prostu sobie sama wpajasz z przerażenia, że coś ci jest. nie mówię tego złośliwie, ale ludzie często tak robią nieświadomie :)

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 20:07:58

Leć do lekarza ale mi to już:-)

niezweryfikowana
Posty: 549
Ostrzeżenia: 1/5

Skutki uderzenia w głowę

19 mar 2012 - 20:11:30

Cytat
martuuus
kobieto uciekaj na pogotowie - możliwe, że masz wstrząśnienie mózgu!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piasek w gardle :/