Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MIGRENA od ciepła

19 mar 2012 - 15:15:12

Czy któraś z Was ma migreny spowodowane ciepłem? Zimą gdy jest w domu czy gdziekolwiek ciepło od razu zaczyna mnie boleć głowa. Najgorsze jest lato :( i nie chodzi tu o jakieś strasznie wysokie temp. Wystarczy trochę słońca i już po mnie :/ Wczoraj np czułam się fatalnie. Głowa bolała mnie okropnie.. a co dopiero latem. Lato to najgorsze pora roku dla mnie. Głowa boli mnie dzień w dzień, chce mi się wymiotować. Hałas i światło sprawiają, że jest jeszcze gorzej, a do pracy niestety chodzić trzeba. Badania robiłam ( rezonans ) i nic nie wykryły. Neurolog zapisała tylko doraźnie tabl Migea ( w opakowaniu są tylko 2 tabl ) i Divascan, które mam brać codziennie, ale nie w te dni gdy boli mnie głowa - czyli bez sensu, bo głowa na wiosnę i latem boli mnie praktycznie każdego dnia. Rzadko się zdarza by było dobrze.

MIGRENA od ciepła

19 mar 2012 - 15:17:39

Ja divascan miałam brać codziennie, zwłaszcza w dni kiedy boli mnie głowa.

Uwierz mi, że z bólem można nauczyć się żyć.

Jak boli Cię głowa to pod żadnym pozorem nie idź spać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 15:18 przez Delgado.

zweryfikowana
Posty: 575
Ostrzeżenia: 1/5

MIGRENA od ciepła

19 mar 2012 - 15:18:58

ja jade na tabletkach. ketonal i ketores.

MIGRENA od ciepła

19 mar 2012 - 15:24:40

Uwierz,że z tym się nie da normalnie funkcjonować. Ból jest tak okropny, że chce mi się wymiotować, każdy ruch ten ból potęguje. Kiedyś sen mi pomagał. Teraz gdy sie budzę jest jeszcze gorzej. I tak od 3 lat i jest coraz gorzej niestety.
W ulotce od divascanu pisze:

Uwaga! Nie stosować doraźnie w celu przerywania trwającego lub zbliżającego się ataku migreny.

Czyli gdy budzę się z bólem to nie powinnam go przyjmować :/

martaa269 problem w tym,że czasami nawet ketonal nic nie daje :/ no i ile można się tym truć.

Smaruję czoło Artomatolem. Trochę chłodzi, niekiedy ból minimalnie łagodnieje jednak to wciąż za mało :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedawkowanie!