Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 11:54:55

Witam wszystkie szafowiczki :) mam do Was pytanie.. od czego mogą bolec żebra? jest to przerażający ból przy braniu oddechu, siadaniu i skrętów na boki.. pomóżcie :(

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 11:56:05

Cytat
dominikaaas
Witam wszystkie szafowiczki :) mam do Was pytanie.. od czego mogą bolec żebra? jest to przerażający ból przy braniu oddechu, siadaniu i skrętów na boki.. pomóżcie :(

A to jest taki ogólny ból czy punktowy? Uczucie rozpierania w konkretnym miejscu czy raczej ból typu mięśniowego?

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 11:57:37

boli mnie bez przerwy a o dotknięciu się nie ma mowy..nie potłukłam się ani nic tego typu

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 11:59:04

najlepiej idz do lekarza, szybko

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 12:00:23

Musisz coś więcej napisać.

Najczęstszą przyczyną bóli w okolicach żeber jest neuralgia międzyżebrowa, czyli ból nerwicowy. Charakteryzuje się właśnie 'niewiadomym' pochodzeniem, zwiększa się przy głębszym oddechu...

Wielokrotnie toto miałam ale nie bolało mnie przy dotykaniu.

Długo Cię już tak boli?

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 12:01:55

chyba jest to neuralgia międzyżebrowa, miałam coś takiego. Idź do lekarza dostaniesz leki, bo samo to raczej nie przejdzie,próbuj wziąć nospę, może rochę pomoże:)

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 12:02:29

Ból pojawił się wczoraj jednak nie był tak dokuczliwy jak dzisiaj..zdecydowanie się nasilił.

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 12:04:55

A występuje jakieś zasinienie? Być może też ból tylko promieniuje a przyczyną jest jakiś problem z którymś narządem? najlepiej iść do lekarza, bo tak cięzko stwierdzić.

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 12:06:20

Cytat
Fela
chyba jest to neuralgia międzyżebrowa, miałam coś takiego. Idź do lekarza dostaniesz leki, bo samo to raczej nie przejdzie,próbuj wziąć nospę, może rochę pomoże:)

Te bóle ustępują samoczynnie zazwyczaj.
Na tę chwilę weź sobie coś na uspokojenie, bo to rozluźnia, jakiś ziołowy lek jeśli masz. Nospę też możesz wziąć, nie zaszkodzi Ci a może akurat Cię 'rozkurczy'.

Jeśli ból będzie się nasilał to udaj się do lekarza, najlepiej się połóż i spróbuj zasnąć.

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 12:06:43

Nie ma żadnego zasinienia ani obrzęku. Za to ból jest ciężki do wytrzymania.
Dziękuje wszystkim bardzo za rady ;*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 12:07 przez dominikaaas.

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 12:07:16

mój facet sie boryka z takim bolem od ponad 2tygodni.. lekarz stwierdzil zespol tilezta czyli zapalenie miesni miedzyzebrowych ;] a tez wskazywalo na milion innych rzeczy.. najlepiej idz do lekarza tak jak dziewczyny wyzej sugerowały :-)

przerażający ból żeber..

16 mar 2012 - 12:08:33

ja mam takie same bóle od kilku lat i niestety musze Cie zmartwic ze nic Ci nie pomoze ani nikt- chodzi mi o lekarza... Byłam u wielu specjalistów i nic. Dobiera jak kiedys zemdlalam to wyladowalam w szpitalu z czego zdecydowali ze mam bolerioze, jak chcesz wiecej wiedziec to pisz na priv...

przerażający ból żeber..

19 lip 2013 - 19:16:59

Mam Pytanie Bola Mnie zebra w sumie bardziej na Mostku i nie Ciagle czasami w lato czasami w zime i nie codziennie tylko np zaboli teraz i moze dopiero jutro zlapac ponownie i to taki mocny ze dech zapiera. Juz to mam od 2-3 lat i czy jest mozliwosc ze te bole sa przez zlamanie ktore mialem 5 lat temu ??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plastry na opryszczkę COMPEED