Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:04:56

Witam,
Zaczelo sie w niedziele od silnego uczucia zmeczenia i bolu glowy, polozylam sie wczesniej(kolo23). Nastepnego dnia obudzilam sie po 12, wciaz czujac sie niewyspana i senna, poszlam na zakupy i wrocilam prawie nieprzytomna. Zrobilo mi sie zimno, ale to nie byly dreszcze jak przy grypie. To byl taki chlod odczuwalny w calym ciele, nic nie pomagalo, ubralam sie grubo, polozylam pod koldre plus koc i nadal nic. Do tego bol miesni, taka dziwna ociezalosc i skurcze. W nocy nie moglam spac, bo bylo mi zbyt goraco. Dzis znow musialam isc na miasto cos zalatwic i czuje sie jak chodzacy trup. Wszystko mnie boli, trzese sie cala, nie mam kataru ani kaszlu, gardlo spoko, nie wymiotuje ani nie mam biegunki. Nie mam apetytu i jedyne co czuje to lekkie mdlosci. Jutro mam wizyte u lekarza i tak sie zastanawiam..., nie wiem za bardzo na czym mam sie skupic mowiac mu po co przyszlam. Ktos z Was mial cos podobnego?

Mieszkam w Anglii(jesli ktos mieszka to wie jak dziala tu sluzba zdrowia:D), i jestem prawie pewna, ze lekarz odesle mnie z kwitkiem..., wiec musze miec jakis punkt zaczepienia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 11:24 przez iamacelebrity.

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:08:54

mi to wygląda na rodzącą się grypę. Przynajmniej ja tak czasami mam że najpierw gorączka, ból mięśni, senność, i ogólne rozbicie a 2-3 dni później ból gardła, uszu, itp

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:12:05

Cytat
coco-moko
mi to wygląda na rodzącą się grypę. Przynajmniej ja tak czasami mam że najpierw gorączka, ból mięśni, senność, i ogólne rozbicie a 2-3 dni później ból gardła, uszu, itp

W sumie to nie wiem, czy mam goroczke bo nie mam w domu termometra....;] Ale czuje sie fatalnie, cos jakby wlasnie grypa, ale nie do konca... Zawsze mialam inne objawy. Mega to wszystko dziwne.

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:12:34

Ja tak mam bez przerwy, tylko że ja jem jak świnia. Przyzwyczaiłam się.

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:13:23

coco-moko ma rację. objawy grypy.
a to że spałaś tak długo może też się przyczynić do osłabienia. nie wiesz, ze niezdrowo tak długo spać?

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:14:08

może jesteś w ciąży?

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:16:40

może poprostu jakieś przeziębienie cie łapie albo po prostu masz niedobór np zelaza bądz innego składniku mineralnego gdyby to była grypa od razu by cie powaliła,

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:16:42

Cytat
kiciek1985
coco-moko ma rację. objawy grypy.
a to że spałaś tak długo może też się przyczynić do osłabienia. nie wiesz, ze niezdrowo tak długo spać?

No, ale mialam taki gleboki sen, nie obudzilam sie sama, tylko dzwonek i pukanie do drzwi mnie wyrwalo z tego snu. Wiec chyba potrzebowalam tego...

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:16:56

Cytat
kiciek1985
coco-moko ma rację. objawy grypy.
a to że spałaś tak długo może też się przyczynić do osłabienia. nie wiesz, ze niezdrowo tak długo spać?

no właśnie zbyt pięknym można się obudzić a to już niezdrowe :D

Co do tematu to na twoim miejscu kupiłabym jakieś ferveks, gripex, czy inne takie coś do picia na ciepło plus witamina C w dużej dawce najlepiej w kapsułkach bo od razu się rozpuści i zobaczyć co przyjdzie na dniach.

Tabletki Cetebe z witaminą C właśnie polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 13:17 przez coco-moko.

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:17:23

Cytat
Delgado
Ja tak mam bez przerwy, tylko że ja jem jak świnia. Przyzwyczaiłam się.

Ja wlasnie malo jem.
Cytat
domisz89
może jesteś w ciąży?

Hm, jesli tak to za miesiac bylby porod :D
Przeziebienie..., ja nawet kataru nie mam przeciez. ;p
Zobaczymy co mi lekarz powie. Pewnie to samo, co Wy ;-)

A jak myslicie, jakie moga byc inne przyczyny oprocz grypy i przeziebienia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 13:21 przez iamacelebrity.

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:23:25

ja miałam taką grypę,a później wyszło że mam dodatkowo anemię.
jem mało i mało wartościowe rzeczy. wrzucam w siebie cokolwiek jak sobie przypomnę o jedzeniu i co złapię lecąc z jednego miejsca w drugie :)
ja zaczęłam pić witaminy i magnez. przez ostatnie 2 miesiące wieczorami wisiałam nad ubikacją bo mnie mdliło,cały dzień byłam śpiąca i zmęczona.

mój lekarz stwierdził,że anemia i brak jakichś mikroelementów mnie tak dobijał.

narazie mi przeszło.

a u ciebie może to przemęczenie i początek grypy?
madziutex i to nie dzieje się tylko w seri programów na tlc :D u nas też takie rzeczy się dzieją i to dość często! Dopiero ostatnio się dowiedziałam o tym,że kobiety faktycznie nie wiedzą o ciązy całe 9 miesięcy,wcześniej w to wogóle nie wierzyłam. znajoma pracuje w szpitalu i mi własnie opowiadała o takich przypadkach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 13:30 przez lolipopp69.

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:23:25

Objawy to Ty masz zidentyfikowane, tylko przyczyna jest nieznana :P

Też bym obstawiała grypę lub inne świństwo. I kup sobie termometr. Na Szafie nikt Ci raczej nie pomoże.


Co do porodu za miesiąc - nie śmiej się, niektórzy o dziecku dowiadują się przy okazji objawów "silnego zatrucia", które kończy się w końcu na porodówce :P

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:29:22

Cytat
madziutex
Objawy to Ty masz zidentyfikowane, tylko przyczyna jest nieznana :P

Też bym obstawiała grypę lub inne świństwo. I kup sobie termometr. Na Szafie nikt Ci raczej nie pomoże.


Co do porodu za miesiąc - nie śmiej się, niektórzy o dziecku dowiadują się przy okazji objawów "silnego zatrucia", które kończy się w końcu na porodówce :P

No tak, oby mnie to NIE spotkalo:D Seriously..., jeszcze ostatnio ogladalam z siostra program ''I didn't know I was pregnant'' i sie smiejemy, ze jak mozna nie wiedziec, ze sie jest w ciazy!
Ale odbiegam od tego.

Zidentyfikowane objawy- no powiedzmy;p

Moze poprosze go o skierowanie na badania krwi...
lolipopp69 bardzo mozliwe przemeczenie i oslabiebienie, jakies niedozywienie..., bo tez bardzo malo jem i malowartosciowe posilki. Nawet tego posilkiem nie mozna nazwac... Do tego nie wysypialam sie w nocy. Ale objawy sie zgadzaja? Nie znam sie w sumie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 13:32 przez iamacelebrity.

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:42:24

jak dla mnie się zgadzają, ale te uderzenia gorąca to mi się zawsze ojarzą albo z menopauzą albo z ciążą :D

a tak poważnie,to miałam to samo :)

Niezidentyfikowane objawy

06 mar 2012 - 13:47:34

Ja miałam dokładnie takie same objawy, kiedy wzięłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną. Na szczęście po drugiej było ok.

Może masz jakieś zaburzenia hormonalne lub po prostu grypa Cię bierze?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CHIRURG SZCZEKOWO TWARZOWY