Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

jakie najlepsze tabletki na stres?

20 cze 2013 - 17:51:56

W aptece mają tabletki uspokajające firmy labofarm. Są świetne i całkowicie bezpieczne bo ziołowe. Nie wierzyłam, że ziołowe mogą coś zdziałaś ale jednak, takze polecam.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

jakie najlepsze tabletki na stres?

21 cze 2013 - 13:59:13

http://tabletkinastres.pl/ na tej stronie można znaleźć dobre tabletki na stres

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

jakie najlepsze tabletki na stres?

27 cze 2013 - 23:35:11

a sedatif pc któraś z Was brała?

jakie najlepsze tabletki na stres?

27 cze 2013 - 23:44:39

Cytat
mylasek

Ale radziłabym skonsultować się z psychologiem czy pedagogiem, żebyś nauczyła się technik radzenia sobie ze stresem, potrafiła się uspokoić w trudnej sytuacji. Sama miałam stres destrukcyjny, wiem że tabletki niewiele pomogą kiedy umysł po prostu strajkuje...

Tez uwazam ze jezeli tak bardzo potrafisz sie zestresowac taka blahostka tak naprawde to powinnas zaradzic temu inaczej niz tabletkami.

jakie najlepsze tabletki na stres?

23 gru 2013 - 11:07:44

Na stres najlepsze są naturalne metody. Takim najlepiej zaufać, bo pigułki to nie najlepsza droga. Chociaż ziółka jeszcze mogą być :)

jakie najlepsze tabletki na stres?

23 gru 2013 - 11:18:03

Cytat
alpina
W aptece mają tabletki uspokajające firmy labofarm. Są świetne i całkowicie bezpieczne bo ziołowe. Nie wierzyłam, że ziołowe mogą coś zdziałaś ale jednak, takze polecam.

potwierdzam

jakie najlepsze tabletki na stres?

23 gru 2013 - 11:22:12

bierz magnez

jakie najlepsze tabletki na stres?

23 gru 2013 - 11:24:04

Valerin Max, Nervomix Control polecam :)

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

jakie najlepsze tabletki na stres?

23 gru 2013 - 11:45:34

cwiczenia tez pomagaja na stres, przed stresujacym egzaminem nas kiedys uczyli, zeby intensywnie pocwiczyc albo sie posmiac tak szczerze:D ze to uspokaja

jakie najlepsze tabletki na stres?

08 cze 2018 - 10:14:56

W moim przypadku najlepiej sprawdził się Herbistres, suplement diety na bazie naturalnych składników. Najbardziej stresowałam się przed ważnymi egzaminami, więc był okres w którym nie rozstawałam sie z Herbistresem :)

jakie najlepsze tabletki na stres?

08 cze 2018 - 10:19:44

ja zaczynalam od magnezu i na szczescie na magnezie sie skonczylo...tylko pytaj o magnez LEK a nie suplement. Bralam po 6 dziennie i bylam duzo bardziej wyluzowana a do tego przestaly drzec mi rece, co do melisy raczej nie dziala bardzo delikatnie. Pamiętaj ze jesli przed egzaminem wezmiesz tabletki uspokajajace to mozesz sie otumanic i bedzie zle, nawet ziolowymi, nie wiesz jak organizm zareaguje, a magnez nic takiego nie powoduje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-08 10:22 przez sasanka93.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

jakie najlepsze tabletki na stres?

15 cze 2018 - 13:24:27

mam zawsze w apteczce zapas nervomixu control, przydaje się mieć pod ręką, mnie łagodnie uspokaja, czuję się spokojniejsza ale nie przymulona, można normlanie pracoac prowadzić auto

jakie najlepsze tabletki na stres?

13 sie 2018 - 11:20:25

Ja brałam Herbistres przed maturą i mi to bardzo pomogło. Na prawdę róznica w samopoczuciu była znacząca :) I cena też jest super, kupowałam na nowoczesnezioła.pl, wyszło bardzo tanio z przesyłką :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

jakie najlepsze tabletki na stres?

14 sie 2018 - 00:08:26

kalmsy dają radę naprawdę! ja biorę,gdy dopada mnie stres.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botox na dłonie