Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie najlepsze tabletki na stres?

06 mar 2012 - 08:26:36

Dziewczyny,potrzebuję porady.
Po prostu gdy dopada mnie stres to czuje się cała otumaniona i to stres psuje mi wszystko.
Ostatnio miałam egzamin na prawo jazdy,którego nie zdałam właśnie przez to. Egzaminator powiedział,że egzaminu nie zdałam przez siebie, tylko widział stres który to u mnie spowodował.
Czy macie jakieś sprawdzone tabletki anty stresowe, które uspokoją ale nie otumanią?

PS. pozytywne nastawienie albo melisa nie działają.

jakie najlepsze tabletki na stres?

06 mar 2012 - 08:30:28

sensilab silne nerwy
wzmaga koncentrację, uspokaja ale nie usypia

Ale radziłabym skonsultować się z psychologiem czy pedagogiem, żebyś nauczyła się technik radzenia sobie ze stresem, potrafiła się uspokoić w trudnej sytuacji. Sama miałam stres destrukcyjny, wiem że tabletki niewiele pomogą kiedy umysł po prostu strajkuje...

jakie najlepsze tabletki na stres?

06 mar 2012 - 08:32:47

ja przed egzaminem na prawko brałam valerin mitte czy jakos tak to sie nazywało :) nie wiem czy pomogło czy zadziałało jak placebo ale egzamin zdałam :)

zweryfikowana
Posty: 1.176
Ostrzeżenia: 1/5

jakie najlepsze tabletki na stres?

10 mar 2012 - 12:38:57

Nie truj się tabletkami, może zacznij od melisy np.

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

jakie najlepsze tabletki na stres?

10 mar 2012 - 12:41:44

idz na zakupy albo na randke to Ci przejdzie ;)) bron sie przed tabletkami :o

jakie najlepsze tabletki na stres?

13 mar 2012 - 18:16:09

Suplementy diety z magnezem albo wizyta u przyjaciółki :)

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

jakie najlepsze tabletki na stres?

02 sty 2013 - 13:37:41

wiesz co ja osobiście, jak mam dużo stresów to stawiam na aktywność fizyczną, jak się zmęczysz wszystko ci przejdzie. Ale są też takie dni, że nie mam czasu na aktywność wtedy jakieś ziółka. Tylko w przypadku, kiedy chcemy sięgnąć po takie środki trzeba się dobrze zastanowić co wybrać, żeby były bezpieczne, a tu można http://drlucas.com.pl/pl/c/Stres-i-depresje/37 dostać takie właśnie bezpieczne środki.

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

jakie najlepsze tabletki na stres?

16 maj 2013 - 13:06:28

Ja polecam Actibion http://www.actibion.pl/ - zawiera żeń szeń i magnez, z pewnością ukoi trochę nerwy i polepszy koncentrację. Ale wiele zależy od Twojego nastawienia, czasem warto pójść na zasadzie "niech się dzieje co chce".

jakie najlepsze tabletki na stres?

16 maj 2013 - 13:09:16

ja przed prawkiem wypiłam dwie szklanki meliski i zjadłam parę kostek czekolady ;D

Ale i tak nie zdałam, hehe ;p

jakie najlepsze tabletki na stres?

16 maj 2013 - 13:12:21

Mi melisa i inne ziółka nie pomagają :/ Nawet inwestowałam w drogie tabletki z apteki,ale tylko czułam się po nich senna, a nie dawały ulgi. Poszłam do lekarza i zapisał mi leki na receptę. I w końcu pomogło. Na reszcie mogę spać...

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

jakie najlepsze tabletki na stres?

31 maj 2013 - 14:29:31

Magnez albo żeń szeń. Mi pomaga Actibion http://www.actibion.pl/ biorę go regularnie, najlepiej działa w okresach stresu, jak np. egzaminy na studiach.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

jakie najlepsze tabletki na stres?

17 cze 2013 - 09:58:34

Ja też biorę magnez, ale raczej profilaktycznie, jak już jestem w jakiejś stresującej sytuacji to niestety magnez nie pomoże. Ostatnio mam trochę nerwowy okres, no ale jakoś sobie radzić trzeba. Próbuję stosować różne techniki relaksacyjne, żeby ten stres nie przerodził się w coś poważniejszego. Biorę też sedatif, bo akurat mi pomaga i nie usypia, nie otępia, tzn. biorę jedną tabletkę wieczorem, mogę spokojnie zasnąć i jedną rano, która mnie wycisza i uspokaja, ale już nie zasypiam, jestem wypoczęta, spokojna, ręce nie drżą, serce nie wali, jest dobrze :)

jakie najlepsze tabletki na stres?

17 cze 2013 - 10:01:41

ja przed egzaminem na prawko brałam jakieś ziołowe, ogólnodostępne i tanie :p chyba 5zł kosztuja.

jakie najlepsze tabletki na stres?

17 cze 2013 - 10:08:17

mój chłopak miał ostateczny egzamin na studiach, więc denerwował się strasznie, wziął valerin i pomogło, mówił, że był spokojny, ale nie otumaniony

jakie najlepsze tabletki na stres?

20 cze 2013 - 17:45:58

Polecam tabletki kalms - na bazie ziół, można je jeść bez ograniczeń i naprawdę pomagają. Ja miałam problem z zasypianiem przez stres i one bardzo mi pomogły. To znaczy, nie jest tak, że usypiają czy otumaniają, tylko czuje się takie wyciszenie i spokój. Nie są też bardzo drogie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niezidentyfikowane objawy