Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

29 minut temu

Biznes

33 minut temu

tabernakula sklep

52 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:44:20

moja najukochansza osoba jest w spiaczcce farmakologicznej, od miesiaca lezy w szpitalu, choruje juz prawie miesiac , jej stan byl raz gorszy raz lepszy , ogolnie rzecz biorąc stwierdzili u niej zapalenie otrzewnej , na tyle pozno (bo wczeniej brali pod uwage inne schorzenia , nie mogli sie wyznac do koca) az do wczoraj, stan tak strasznie sie pogorszyl ze musieli operowac bo by nieprzezyla, zoperowali i od tamtego momentu jest w spiaczcce, ja placze, niemoge sie pozbierac bo lekarze nie daja nadzieji,albo cud jakis nastapi i wyjdzie z tego albo czeka ją smierc w najblizszych dniach /tygodniach, bo nerki juz wcale nie pracują, serce juz lichutko bije i wszystko co najgorsze, nie przezyje jej smierci :( , wszystko stalo sie tak nagle , czy ktoras z was miala taki przypadek w rodzinie i chory wyszedl z tej choroby?? niedoczekala mojego slubu ,a tak tego pragnęła :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-26 20:44 przez rorakk.

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:46:15

Kim jesteś dla niej?

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:47:50

wnuczką

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 1/5

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:47:52

Cytat
MlecznaAlpenGold
Kim jesteś dla niej?
ciekawość ludzka nie zna granic ..

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:51:53

strasznie mi przykro,musisz mieć nadzieje do końca,zdarzają się cuda,musisz wierzyć,że tak będzie i tym razem,trzymaj się:*
mój dziadek był w śpiączce,ale jak tata do niego mówił,przepraszał za wszystko dziadkowi popłynęły łzy z oczu.Ludzie będący w śpiączce z reguły słyszą co się do nich mówi

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:54:30

Ogromnie ci współczuję, jednak niestety nie masz na to wpłwu. Trzymaj się kochana :*

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:55:07

strasznie Ci współczuję, jednak nie wolno tracić nadziei. Jeśli jesteś wierząca módl się za nią.

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:56:19

strasznie mi przykro, trzymaj sie i nie poddawaj , cuda sie czasem zdarzaja . ludzie latami bywaja w spiaczce i wychodza z tego wiec nie mozna sie poddawac .

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:58:13

mow do niej badz z nia i niestety ale licz sie z tym ze to moga byc ostatnie slowa do niej wypowiedziane, kurde sorry ze nie podnosze na duchu ale nie wierze w cuda . Mimo wszystko trzymam kciuki bardzo goraco ! 3maj sie dziewczyno

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:09:57

dziekuje za slowa otuchy , niestety niemoge do niej mowic, nawet znia przebywac bo jest na intensywnej terapii i lekarz nie zezwala:((((((((((((( modle sie za nią codziennie, jak sobie przypomne jak jeszcze przed operacją lekarze niepozwolili jej dawac nic do picia, a ona tak prosila :(( serce mi pęka jak pomysle o jej cierpieniu ,biedna;((((((((((

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:10:35

na początek. nie martw sie. może to banalnie zabrzmi ale twoje nerwy i twój smutek jest wyczuwalny. ja wiem że może pomyślisz że jest mi łatwo powiedzieć ale to nie tak. ja byłam dwa razy w śpiączce farmakologicznej. w 2006 roku rodziłam swoją pierwszą córeczke przez zaniedbanie lekarskie w trakcie porodu doszło do dwóch wylewów. jedyne co pamiętam zanim straciłam przytomność to widok i krzyk mojej córeczki, a potem ciemność. nerki odmuwiły mi posłuszeństwa serce nie chciało pracować móz tagrze.mósieli mnie utrzymywac w stanie tej śpiączki żeby troche odciążyć mój organizm, ale wiem ,czułam że była przy mnie moja mama, siostra. czułam ich strach i choć nie mogłam sie wybudzić to byłam spokojna bo wiedziałam że są przy mnie. dwa razy byłam usypiana i wybudzana a wszystko trwało pół roku. dopiero po pół roku mogłam pierwszy raz przytulić moją córke i poczuć że jestem matką. napisz do mnie na priv będziemy mogły spokojnie porozmawiać. oczywiście jeśli chcesz...

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:13:25



,przy tej piosence ciagle placze:(((( i zawsze bede plakac bo mi przypomina moja ukochaną babcie:(((((((((((((((

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:14:34

moja ciocia (matka chrzestna ) była w śpiączce, ale wyszła z tego...
musiała się od nowa uczyć mówić, chodzić, samodzielnie jeść itd...
do tego doszła jej cukrzyca...

trzeba wierzyć, że się poprawi !!! nie poddawać się!

dziś moja ciocia bawi wnuki :)
a lekarze też nie "wróżyli" jej dobrze...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-26 21:15 przez 02bezkitu11.

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:14:40

współczuję strasznie :( ale chorych wprowadza się w stan śpiączki farmakologicznej, bo wtedy organizm szybciej się regeneruje i potrzebuje mniej energii, więc może jest jeszcze jakaś nadzieja, myśl o tym w ten sposób

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:14:41

Mój dziadek nie leżał w śpiączce, ale męczył się przez ponad 8 miesięcy..opiekowałam się nim i byłam w każdej chwili wolnej przy nim..odszedł dzień po moich 18 urodzinach:( minęły prawie 3 lata, a ja dalej nie mogę przestać tęsknić:( Więc bądź przy tej osobie do końca, mów do niej:( Bardzo Ci współczuje:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bolące piersi- porady!