Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opryszczka - wszystko o opryszczce

06 wrz 2017 - 00:31:34

Cześć znalazłam jak może wyglądać opryszka na skórze u człowieka http://www.bolimnie.com/choroba/opryszczka

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Opryszczka - wszystko o opryszczce

01 mar 2018 - 09:26:04

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 07:52 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Opryszczka - wszystko o opryszczce

16 kwi 2019 - 12:32:18

No fakt, jednak czasami opryszczka wyskakuje sama z siebie i nawet nie wiemy czemu się pojawiła.Najgorsze jet to,ze dziadostwo pojawia się w najmniej spodziewanych momentach. Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha ale nie raz opryszczka sie pojawiła jak miałam jakieś ważne wyjście i chciałam ładnie wygladać. Najlepiej jest tutaj zareagować na samym początku oraz zastosować odpowiedni lek zanim opryszczka sie rozwinie. Bo potem mozna już tylko czekać.
Z leków dobre działanie ma neosine. Można dostać w aptece. Ponoć jeszcze niezły jest naturalny czosnek, ale sama nie przepadam za jego zapachem tak wiec u mnie odpada.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Opryszczka - wszystko o opryszczce

14 cze 2019 - 07:55:47

Również polecam ten środek. Bardzo pomaga chociaz najlepiej jest go stosować praktycznie od razu jak tylko coś zaczyna nam wychodzić na ustach. Bo jedynie wtedy jest to skuteczne. Jeśli opryszczka się rozwinie całkowicie to możemy jedynie czekać aż sama naturalnie się zmniejszy. To, co atakuje wargi, to wirus opryszczki, który wymaga leczenia silnymi specyfikami. Co ciekawe to to, ze jak już raz złapiecie wirusa to będzie w organizmie do konca życia. Wirus ten, może okazać się w początkowej fazie wrażliwy na działanie okładów z naturalnych ziół: melisy, rumianku czy szałwi.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 1/5

Opryszczka - wszystko o opryszczce

12 sie 2019 - 21:11:47

Mi w walce z opryszczką pomogło jej ozonowanie, które przeprowadziłam w katowickim nzoz vitalea. Za pierwszym razem metoda ta się okazała niezwykle skuteczna, na miejscu poinformowano mnie, że niestety opryszczka lubi wracać i tak też się stało. Znowu po ozonowaniu jak ręką odjął opryszczka zniknęła, a teraz dbam bardziej o oczyszczanie skóry twarzy, zwłaszcza w okolicach warg. Z opryszczką czułam się okropnie, tak jakby była widoczna z kosmosu.

Opryszczka - wszystko o opryszczce

24 lis 2019 - 07:51:11

Polecam się zapoznać z lekturą https://cotozachoroba.pl/opryszczka/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-24 07:51 przez asia762.

Opryszczka - wszystko o opryszczce

18 kwi 2020 - 14:03:45

mi najbardziej pomagają tabletki hevipoint, kiedyś bardzo cierpiałam na dolegliwości związane z opryszczką, najgorsze jest to, ze pojawiała mi się w najmniej oczekiwanym momencie, wystarczyło, ze jestem trochę osłabiona, albo nasilała się alergia i już wywalało mi murzyńską ware z wulkanem ropnym. Bardzo długo trwało zanim mi to zeszło. Odkąd biorę te tabletki jest zdecydowanie lepiej, te dolegliwości nie są aż takie i opryszka wyskakuje mi zdecydowanie rzadziej.

Opryszczka - wszystko o opryszczce

27 sty 2021 - 09:43:20

Opryszczka ma to do siebie, że będzie wracać i jest to problem przede wszystkim kobiet na całym świecie. Mój sprawdzony sposób to soda, grapefruit, witamina B12 - zrobić z tego pastę i smarować kilka razy dziennie. Sprawdziłam na sobie, działa, będzie dobrze. Pozdrawiam,
jpmedica

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Opryszczka - wszystko o opryszczce

06 kwi 2021 - 13:58:00

Polecam lek Engystol o działaniu przeciwwirusowym. To jedyny lek, który nie tylko wyleczył opryszczkę, ale sprawił, że do tej pory nie powróciła.

Opryszczka - wszystko o opryszczce

27 cze 2023 - 08:22:54

witam, ginekolog pomoże wyleczyć opryszczkę, zawsze chodzę do tego specjalisty https://doctorpro.pl/lodz/services/gynecology/female-sexually-transmitted-diseases
Podobało mi się, że szybko znalazła problem i przepisała leczenie

Opryszczka - wszystko o opryszczce

06 lis 2023 - 16:24:15

Na opryszczkę fajne są preparaty z acyklowirem, bo działają przeciwwirusowo. Z tym że najlepiej zacząć je stosować jak najszybciej, kiedy zaczyna nas swędzieć pod skórą, a nie kiedy już jest wykwit. Wtedy już efekt nie będzie taki fajny...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torbiel korzeniowa