Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:36:48

Cześć dziewczyny, czy miała z was któraś stan zapalny dziąsła? bądź stan zapalny w jamie ustnej? Ja od dwóch dni mam zaczerwienione dolne dziąsło, spuchniętą całą wargę, jest cała nabrzmiała i taka zdrętwiała. Ciężko jest jeść, a nawet mówić. Byłam oczywiście u lekarza mam różne żele, maści itp. Jednak jestem ciekawa czy któraś tak miała? ile to trwało? i jak sobie radziłyście z tym? może jakiś złoty środek znacie?

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:41:26

Nie stety będziesz musiała przeczekać.
ile będzie trwało? U mojego męża trwało koło 10dni u siostry ok tygodnia. Używaj tych żeli czy maści co tam masz przepisanych od lekarza a zejdzie szybciej niż bys nic nie robiła. Zbawienne jest przykładanie czegoś zimnego od zewnętrznej strony
A i dobre są preparaty ziołowe do płukania jamy ustnej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 13:44 przez maadlin.

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:44:25

ja miałam co chwila sprawdzałam czy zeby mam całe czy nie wypadły masakra. Ja akurat nie miałam jak iść dolekarza, ale moja siostra jest farmaceutka i poleciła mi płyn do płukania dentosept i w sumie tym się wyleczyła. U mnie trwało to ok tydzień, w tym czasie bardzo uważałam, nie jadłam nic twardego, nic za bardzo przyprawionego bo mnie bolało. Wyczytałam też że najlepiej ieć 2 sczoteczki do zębów i myć nimi na zmiane. Mi sie to zrobiło chyba od szczoteczki za twardej jakiś czas temu wyilałam zeby i teraz mam nadwrażliwe i zęby i dziąsła. Ale moja koleżanka pamiętam trafiła kiedyś do szpitala z podowu dziąseł bo wszystkie zęby jej się ruszały masakra

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:44:36

Kup w aptece płyn do płukania dentosept powinien pomóc:)

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:45:02

Listerine i po problemie. Parę razy wypłuczesz i nie będzie śladu. Dentystka mi poleciła i pomogło.

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:46:57

strasznie nieprzyjemne to;| mnie wczoraj bolały od tego dwa zęby dzisiaj już nie. ból też dzisiaj jest nawet do zniesienia jednak wszystko spuchnięte, nabrzmiałe. Nie da się nic gryźć, jem tylko budynie... A dolną wargą nawet nie ruszę;/ okropność się jakaś przyplątała.

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:48:22

ja mam od 2 dni;/
Napuchlo mi dzioslo z tylu Auuua;/

Smaruje sacholem,ale coś nie skutkuje.

U mnie to wina zeba madrosci.Pare lat temu wyszedl kawalek,potem znow i teraz znow.Przebija sie co jakis czas po trochu,a co z tym idzie okropny ból i napuchniete dziąslo ;(

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:50:54

szałwią płucz albo denstosept

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:51:46

żel sachol
a teraz doczytałam że masz mocno zaatakowane, to radze wizyte u dentysty, nie zaszkodzi a po co się meczyc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 13:52 przez kasia596.

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:52:44

Cytat
margoletka
Listerine i po problemie. Parę razy wypłuczesz i nie będzie śladu. Dentystka mi poleciła i pomogło.

zaraz wyślę kogoś do apteki, kupię wszystko byleby minęło.

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:52:46

Cytat
anetka880306
Kup w aptece płyn do płukania dentosept powinien pomóc:)


Dokładnie. Dentosept jest bardzo dobry,płucz nim czesto jamę ustną

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:53:22

Mi trzyma zawsze ponad tydzień... Dentosept A do smarowania dobrze sobie z tym radzi.

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:54:00

sachol mam. jednak jakoś większej poprawy nie widzę;/

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:54:42

ja miałam ostatnio, byłam u dentysty, dal mi maść, płyn, ale tez wsadzil lekarstwo w zeba i powiedziiał , ze to bedzie dotykało dziąsła i je wyleczy bo i tak tam miałam wczesniej plombe,, po trzech dniach nie było śladu::)
powodzenia

STAN ZAPALNY

23 lut 2012 - 13:56:18

też tak miałam ale mi rósł ząb madrosci :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pępek.