Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

26 minut temu

e-papieros

51 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:27:16

DENTYSTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:29:06

Dentysta ;]

Leki przeciwbólowe i tyle chyba.

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:30:06

alkohol na wacik i na zęba,jeśli jest dziura.
Mnie ostatni niemiłosiernie bolał ząb,który z wierzchu wyglądał dobrz,ale korzeń tak obrał,że z ledwością udał się go odratować,dentystka pół roku mi go ratowała zakładając różne lekarstwa

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:31:28

Ja byłam u dentysty wczoraj i dzisiaj, mimo tego ząb nadal boli i już nie wiem jak sobie z nim poradzić...

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:32:41

Spirytus na wacik i do zęba.

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:33:21

Cytat
karoliiin
Ja byłam u dentysty wczoraj i dzisiaj, mimo tego ząb nadal boli i już nie wiem jak sobie z nim poradzić...
Jak byłaś wczoraj to poboli i przestanie,bo pewnie jest naruszony teraz

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:34:02

slyszalam,ze dobrze jest przykladac do zeba plasterek rozgniecionego czosnku- dziala antybakteryjnie.

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:36:38

tabletka przeciwbólowa i dentysta!!!!!

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:37:27

Cytat
lalamalowana
Cytat
karoliiin
Ja byłam u dentysty wczoraj i dzisiaj, mimo tego ząb nadal boli i już nie wiem jak sobie z nim poradzić...
Jak byłaś wczoraj to poboli i przestanie,bo pewnie jest naruszony teraz

Wczoraj byłam o 11 u dentystki "zastępczej" bo moja w poniedziałki nie przyjmuje- bolała jeszcze gorzej niż przed wizytą! Całą noc nie mogłam spać i wyłam z bólu, dzisiaj też jakoś dotrwalam do 11, byłam umówiona na wizyte już u tej stałej mojej dentyski, coś tam z nim porobiła, powiedziała, żebym przyszła w czwartek, a jak nie przestanie boleć to jutro o 9 i wyrywamy. Jestem wściekła na te zęby! Zawsze o nie dbam jak moge, a one i tak robią swoje.. wrrr......

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:39:59

mi pomaga jak pukam zęba lodowatą wodą, ketonal.... albo inna tabletka sproszkowana i nakładam na zęba (dziura) i mam jeszcze nie typową metode... biode poduszkę przytulam sie do niej "bujam się" to mi zawsze pomaga

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:41:55

dajcie spokoj,bol zeba jest tragiczny....

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:43:15

jak masz dziurę to wsadz sobie pokruszonego goździka ale wydaje mi się że bez dentysty się nie obejdzie..

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:43:18

Rzeklabym wrecz, że wiekszęgo bólu nie znam ( porodu jeszcze nie przeżyłam) :P

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:44:33

Wyrwać ;)) a tak na serio to wez patyczek do czyszczenia uszu zamocz w wódce i przyłóż ;))

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:46:16

a ja rodzilam i wole rodzic niz ból zeba czy wyrywanie:/ ale jak pojdziesz do dentysty i masz ropnego zeba to nie daj sobie wyrywac,bo znieczulenie nic Ci nie da.ja tak mialam,glupia rwala mi zeba ze stanem zapalnym,dala znieczulenie a mimo wszystko myslalam,ze narobie w pory!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie leki bez recepty na ból brzuch podczas miesiączki??