Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:02:29

Cześć dziewczyny moim problem jest ból głowy który codziennie mi dokucza , mogla bym spac i spac caly dzien ciagle zmęczona jestem.Bylam u lekarza porobił mi wszystkie wyniki niby wszystko dobrze a mi nadal dokuczać straszny ból glowy . Miała może któraś z was taki problem ? jak sobie poradziliście

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:04:17

Wygonic lenia z tyłka

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:06:28

ja jak śpię za duzo/za długo to też boli mnie głowa ;) więcej witamin i ruchu polecam ;)

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:06:34

ja tak miałam gdy mocno zmniejszyłam porcje, które jadłam. Może za mało jesz?

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:08:37

Cytat
ala_ala
Wygonic lenia z tyłka


a skąd to nie miłe stwierdzenie?

Do autorki- może do neurologa powinnaś iść. On jest od takich rzeczy.

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:10:00

Cytat
kasia596
Cytat
ala_ala
Wygonic lenia z tyłka


a skąd to nie miłe stwierdzenie?

Do autorki- może do neurologa powinnaś iść. On jest od takich rzeczy.
Była , jest zdrowa !!!

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:11:27

ala_ala po 1 nie krzycz. Po 2 badania badaniami a może to depresja? nie pomyślałaś o tym?

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:12:40

Nie nie bylam u neurologa tylko u rodzinnego lekarza ktory pobrał mi krew i wyszlo z wynikow ze jest wszystko dobrze ale dalej nie dowiedzialam sie dlaczego tak mam ;(

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:14:16

Cytat
kupmidolara
Nie nie bylam u neurologa tylko u rodzinnego lekarza ktory pobrał mi krew i wyszlo z wynikow ze jest wszystko dobrze ale dalej nie dowiedzialam sie dlaczego tak mam ;(

na podstawie badania krwi niewiele można powiedzieć. Powinnaś się postarać o wizytę u neurologa.

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:14:44

Przyczyn bólu głowy może być wiele. Może to być Twoja dieta (dieta, czyli nie to, że jesteś na jakiejś diecie odchudzającej, czy coś w ten deseń, tylko ogólnie Twoje menu), to może być Twoja fryzura (osoby, które noszą tzw. koński ogon, czy mocno upięte włosy np. w kok bardzo często skarżą się na bóle głowy), to może być np. zapach wanilii. Jeśli badania przeprowadzone przez specjalistów nie dały żadnych wyników, przyczyn można dopatrywać się w takich prozaicznych rzeczach ;-) Ja wiem, że silną migreną reaguję na zapach wanilii. Szczególnie w postaci świeczek, kadzideł, perfum. Czasami jak sobie pozwolę na zbyt dużą ilość cukru, to miewam podobnie. Typowa migrena towarzyszy mi również w silnym stresie, czy podczas tzw. "głodówek", którymi staram się doprowadzić organizm do porządku.
Nie napisałaś jakie dokładnie badania miałaś przeprowadzone. Czy to było tylko EEG, czy może tomografia, czy np. na podstawie morfologii lekarz orzekł, że nic Ci nie jest (spotkałam w swoim życiu kilku takich ;-)).


Czyli jednak to była tylko morfologia. Jak dziewczyny wyżej napisały, czas udać się do specjalisty. Neurolog z pewnością skieruje Cię na odpowiednie badania.
Ktoś kiedyś gdzieś powiedział, że każdy z nas powinien być adwokatem swojego zdrowia. Nie daj więc się zbyć diagnozą, której wyznacznikiem są wyniki z morfologii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-30 14:18 przez Senara.

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:14:46

droga alu wypad ,skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

niezweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:15:42

Cytat
ala_ala
Cytat
kasia596
Cytat
ala_ala
Wygonic lenia z tyłka


a skąd to nie miłe stwierdzenie?

Do autorki- może do neurologa powinnaś iść. On jest od takich rzeczy.
Była , jest zdrowa !!!


A skąd wiesz, że jest zdrowa? No tak, pewnie masz zdolność jasnowidzenia. A mi też postawisz diagnozę?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:17:30

100___krotka moja droga :) proszę o normalne wypowiedzi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-30 14:18 przez _berserk5.

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:18:08

Cytat
Senara
Przyczyn bólu głowy może być wiele. Może to być Twoja dieta (dieta, czyli nie to, że jesteś na jakiejś diecie odchudzającej, czy coś w ten deseń, tylko ogólnie Twoje menu), to może być Twoja fryzura (osoby, które noszą tzw. koński ogon, czy mocno upięte włosy np. w kok bardzo często skarżą się na bóle głowy), to może być np. zapach wanilii. Jeśli badania przeprowadzone przez specjalistów nie dały żadnych wyników, przyczyn można dopatrywać się w takich prozaicznych rzeczach ;-) Ja wiem, że silną migreną reaguję na zapach wanilii. Szczególnie w postaci świeczek, kadzideł, perfum. Czasami jak sobie pozwolę na zbyt dużą ilość cukru, to miewam podobnie. Typowa migrena towarzyszy mi również w silnym stresie, czy podczas tzw. "głodówek", którymi staram się doprowadzić organizm do porządku.
Nie napisałaś jakie dokładnie badania miałaś przeprowadzone. Czy to było tylko EEG, czy może tomografia, czy np. na podstawie morfologii lekarz orzekł, że nic Ci nie jest (spotkałam w swoim życiu kilku takich ;-)).


Na podstawie morfologii krwi stwierdził ze mi nic nie jest , jeżeli mi nic nie jest to dlaczego dzien w dzien mam silny ból glowy moze to zatoki? A orientujecie sie czy do neurologa trzeba mieć skierowanie ?

niezweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

Bół glowy /

30 sty 2012 - 14:18:54

Cytat
_berserk5
100___krotka moja droga :) proszę o normalne wypowiedzi :)

moje wypowiedzi są normalne, grzecznie spytałam czy ma dar jasnowidzenia i czy mi też postawi diagnozę, widzisz coś w tym złego : )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nadpotliwosc