Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 527
Ostrzeżenia: 1/5

Trzęsące się ręcę

26 sty 2012 - 13:59:47

Trzęsą mi się ręce w sytuacjach stresowych , głupio się czuję w takich momentach , gdy ktoś matrzy na moja ręce gdy mam podpisać jakąś listę , jak mam sobie z tym poradzić , macie jakieś sposoby ? ogarnia mnie poprostu jakiś lęk , czuję się zdołowana . Pomocy

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

Trzęsące się ręcę

26 sty 2012 - 14:02:36

eee mnie tez czasem nachodzi jakies trzesienie ręczne :/Nie wiem co to ma byc, ale kiedys kolega mi dowalil ze rece mi sie trzesa jak staremu alkoholikowi. :/

Trzęsące się ręcę

26 sty 2012 - 14:02:43

W sytuacjach stresowych to naturalna sprawa .
Możesz zażyć coś na uspokojenie np.lek roślinny Valused,dodatkowo zwiększ ilość magnezu ;)

Trzęsące się ręcę

26 sty 2012 - 14:05:51

Też mam tak samo. Może warto się przejść na jakieś badania? U mnie to raczej się nasila z rana. Już się przyzwyczaiłam, że wszyscy się śmieją..

Trzęsące się ręcę

26 sty 2012 - 14:07:09

ja miałam podobny problem,najlepszym sposobem jest MAGNEZ mi naprawde pomógł kosztuje zaledwie 3-4zł ale codzienne zażywanie po krótkim czasie daje zauważalny efekt,spórbuj i sie przekonasz:)

Trzęsące się ręcę

26 sty 2012 - 14:08:17

mi się trzęsą ale to przez moją chorobe :)
ostatnio jak wpisywałąm pin do karty tak mi drżały dłonie że sprzedawczyni aż dziwnie się spojrzała.. bo bardzo młodo wyglądam, a mojej choroby nie widac na zwenątrz- dotyczy miesni dopiero podczas wykonywania czegoś się ujawnia np podnosząc cos zaczynają mi drżeć ręce lub przy precyzyjnych czynnosciach trzęsą się...

Trzęsące się ręcę

26 sty 2012 - 14:09:13

mam to samo...niestety...mnie ogólnie wszystko stresuje...nawet pójście do sklepu....:( muszę w jakieś tabletki na nerwy zainwestować bo jest coraz gorzej..:(

zweryfikowana
Posty: 527
Ostrzeżenia: 1/5

Trzęsące się ręcę

26 sty 2012 - 14:25:39

Ale magnez pomaga na stres ? bo ja mam takie objawy tylko w sytuacjach stresujących :(

Trzęsące się ręcę

26 sty 2012 - 15:16:15

Cytat
nala1309
Ale magnez pomaga na stres ? bo ja mam takie objawy tylko w sytuacjach stresujących :(
W sytuacjach napięcia nerwowego,dochodzi do szybkiego spalania magnezu.
Wówczas tworzy się niedobór ,który może dawać właśnie takie objawy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JĄKANIE POMOCY!!!