Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tak około tydzień temu wyszkoczyły mi 2 czerwone plamki, łuszczące się poniżej uszu, pomyślałam, że pewnie przesuszyłam skórkę, zresztą teraz jest ogrzewanie to powietrze jest bardzo suche. Wczoraj zauważyłam, że plamka znalazła się także pod lewym okiem, na początku swędziała, teraz łuszczy się i piecze. Przed chwilą , wychodzę z kąpieli , i widzę, że moja cała szyja pokryta jest czerwonymi swędzącymi plamkami ;(. Wyglądam strasznie, jak jakiś burak ! Jutro prawdopodobnie pójdę do lekarza rodzinnego, bo wiem, że do dermatologa długo się czeka, a wyczytałam, że może to być ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY. Dziewczyny czy któraś z was ma coś takiego ? Jak szybko się to leczy ? Pomóżcie jestem totalnie załamana ;((((((((.
Nie wiem czy dobrze umieściłam wątek
pomoże ktoś ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 22:19 przez kasiulqaa15.

AZS się leczy długo, ale im wcześniej pójdziesz do lekarza tym lepiej, ja też to miałam tylko trochę za późno z tym poszłam i bardzo długo to leczyłam. Najbardziej mi pomógł Restoraderm

równie dobrze to może być zwykła alergia więc nie przesadzaj z tym czarnowidztwem i sądzeniem,że masz AZS

jeśli swedzi po kąpieli i robie się bardziej czerwone to jest AZS. sama to mam i wiem jak sie zaczynało. Jest to strasznie meczace inieprzyjemne a jesli idzie z alegria pokarnowa i na hcemikalia to juz wogule koszmar;/ ja stosuje na buzi protopic 0,1% a na szyje i reszte ciała mam 2 masci robione jedna natłuszczajca a druga łagodzaca a do tego jeszcze advantan i łukam 4 rodzaje tabletek na dzień... zgłos się lepiej do dermatologa rodzinny Ci nie pomoze. Wielu dermatologów sobie z tym nie radzi a co mówiac ogólny...

jeśli masz AZS to nigdy tego nie wyleczysz. można podleczyc ale nigdy nie wyleczysz. może to tylko alergia jak napisała matylda_jasmine ale u mnie tak samo zaczynało się. na początku podejrzewali że to AZS ale okazało się ża łojotokowe zapalene skóry. tabletki, specjalne szampony i emulsje do mysia twarzy i tak od ok 10 lat

no AZS jest straszną chorobą, jak chyba każda choroba skóry, ja z tym walczę już długie lata i najbardziej pomaga mi restoraderm

Też miałam kiedyś problemy z AZS i też się wyleczyłam resotradermem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

łojotokowe zapalenie skóry.