Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

10 minut temu

najtańsza apteka

30 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiem, że to głupie

25 sty 2012 - 12:52:38

kto spożywa posiłek niech przestanie.

Sory wiem,że to głupie pytanie ale dla mnie to nieco wstydliwe i dziwnie mi tak jakoś zapytać kogoś z bliskich osób.

Mam taki problem,bo zupełnie nie wiem co z tym z robić i czy to normalne.
Po spożyciu nawet niewielkiej ilości alkoholu mam na następny dzień rozwolnienie.dodatkowo raz na dwa tygodnie z niewiadomo z jakiej przyczyny to samo.jest ok a pózniej tak z zaskoczenia taka niespodzianka.
To bardzo kłopotliwe i przez to unikam spania po znajomych po imprezkach.czy wogóle nocowania u kogoś.czy wiecie może jak sobie z tym poradzic?

Wiem, że to głupie

25 sty 2012 - 12:54:14

powinnaś iść do gastrologa, może to jakieś poważne schorzenie...

Wiem, że to głupie

25 sty 2012 - 12:54:52

tobie pomoże lekarz tylko ,niby rozwolnienie wstyd Ci iść ale konsekwencję mogą być straszne , jeszcze po alkoholu rozumiem ale tak bez powodu , zbadaj to

Wiem, że to głupie

25 sty 2012 - 12:55:32

noo...tak myślałam że tak to się skończy ..ehh

Wiem, że to głupie

25 sty 2012 - 12:56:34

mozliwe ze masz jakis problem z żołądkiem lub jelitami idz do gastrologa bo może to nic powaznego ale nie leczone moze byc niebezpieczne dla zdrowia

Wiem, że to głupie

25 sty 2012 - 13:06:41

Prawdopodobnie jest to zespół jelita wrażliwego..poczytaj o tym w necie i odź do lekarza..ja też się męczyłam z tym jakiś czas, ale na szczęście mi przechodzi..powodem tego jest nawet mały stres

Wiem, że to głupie

25 sty 2012 - 14:00:47

Jeśli sytuacja następuje po alkoholu to prawdopodnie może to byc podrażnienie wątroby, która wydziela wtedy więcej substancji trawiennych. Może to troche dziwne porównanie, ale alkoholicy którzy są w różnego rodzaju ośrodkach bardzo często mają ciągłe rozwolnienia własnie z tego powodu. Także w twoim przypadku może poprostu chodzic o rekację organizmu na alkohol.

Wiem, że to głupie

25 sty 2012 - 14:03:04

a mnie się wydaje, że po prostu Twój organizm nie wchłania prawidłowo alkoholu.
ja nie wiem czy kupa byłaby dla mnie problemem, żeby u kogoś nie móc nocować :)

Wiem, że to głupie

25 sty 2012 - 14:09:25

Nie wiem czy już próbowałaś, ale w aptece można kupić Nifuroksazyd i węgiel. Nie bierz ich jednocześnie bo ten pierwszy zawiera antybioty, a drugi jest bardziej naturalny. Jak Cię złapie tak z nienacka bez powodu to walnij sobie jedną, wegla ew. dwie, tabletki i zobacz co z tego będzie. Może się okazać, że to Ci pomoże i wizyta u lekarza nie będzie potrzebna...

Wiem, że to głupie

25 sty 2012 - 14:16:28

Po 1 to normalnie bym powiedziała o tym mamie - to normalna sprawa. A po 2 wybrała się do lekarza. To może być coś z żołądkiem, jelitami, wątrobą... chyba, że taka reakcja na alko... Nie wiem co pijesz i ile...
Ale fakt, ja nie mogłam by też spać u kogoś, gdybym miała taki problem. Chciałabym go jak najszybciej rozwiązać. Głowa do góry :)

Wiem, że to głupie

25 sty 2012 - 14:20:16

duzo osób ma problem z tym ze jak np pije zimne to poźniej są problemy takie albo zje cos ostrego
w Twoim przypadko to moze alkohol wlasnie musisz przełamać wstyd i isc do lekarza zeby nie zrodziło sie z tego nic powaznego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

choroby skórne-dłonie!!!