Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:03:52

Witam Was!Mam takie pytanie.Czy ktoras z Was uzywała tych własnie tabletek?Chcem zaczac je pic,ale boje sie,ze nie pomoga tylko bede miała jeszcze wiekszy problem z tradzikiem:(Czy Wam cos pomogły te tabletki?Prosze o pomoc.

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:06:07

nie wiem, nie używałam, ale nienawidzę tej reklamy :D

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:07:21

ja naczytałam się dużo o tym specyfiku , i nie radze , nie warto wyrzucać pieniędzy bo on w skladzie ma tylko dobrze działające na skóre rośliny także radze uzbierać pieniądze i sie wybrać do dobrego dermatologa

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:09:47

dermatolog nic nie pomoze.od kilku dobrych lat chodziłam do dermatologow i to roznych.Nawet przejechałam 200 km,zeby sie dostac do niby super dermatologa polecanego przez wiele osob i nic nie pomogł.

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:11:22

to może dobra kosmetyczka która może pomóc ?

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:11:50

niestety nie wiem czy pomaga ale chętnie się dowiem :)

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:12:31

kosmetyczka tez raczej nie pomoze:(

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:14:10

a ile masz lat? może jakaś kuracja hormonalna? ja np pozbyłam się trądziku za pomocą tabletek antykoncepcyjnych.

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:14:16

te tabletki nic nie pomogą jeśli będziesz je używać jako same dobrze jest je łączyć (mam na myśli toniki kremy itp) ja polecam maść lub puder propolisowy na istniejące już krostki lub maść cynkowa

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:14:27

Ja używałam i nic a nic mi nie pomogło.
A z kolei moja przyjaciółka zażywa chyba drugi miesiąc i mówi, że świetnie działają i bardzo jej pomagają.
A co do tego że jest więcej pryszczy - to mówiła mi że to prawda, ale kiedy się przestaje je stosować.
Więc moze będziesz szczęściarą i akurat Tobie pomogą gdy będziesz je regularnie stosowac.

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:14:39

brałam przez miesiąc,ale nie widziałam efektów. Moze po dluzszym zasrtosowaniu cos by pomoglo,nie wiem :(

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:15:39

Cytat
ulciak
a ile masz lat? może jakaś kuracja hormonalna? ja np pozbyłam się trądziku za pomocą tabletek antykoncepcyjnych.

Ja właśnie też "przy okazji" ;)

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:16:29

hej, ja używam od roku, tez miałam problemy z cerą i po kilku miesiącach stosowania zauważyłam sporą poprawę....Co prawda trądzik Ci od tego nie zejdzie, ale wyskakuje zdecydowanie mniej pryszczy- rok temu co chwilę chodziłam wysypana, teraz tylko kilka wyprysków podczas miesiączki się zdarzy i szybko się goja, bo tabletki działają antybakteryjnie na organizm od wewnątrz. Cera przestała się przesuszać mimo stosowania pudru. Poza tym co zauważyłam to piękne, mocne paznokcie z uwagi na cynk zawarty w nich i inne minerały, nigdy nie maiłam ładnych paznokci, chodziłam na żele, a teraz mam swoje jak żelowe i zaoszczędziłam na kosmetyczce niemałą kasę:) Same witaminy i skrzyp nie podziałały bo próbowałam wcześniej..... To suplement diety więc brany z umiarem wg ulotki na pewno Ci nie zaszkodzi, najwyżej może uczulić ale jak nie jesteś alergiczką to ułamek procenta że trafi na Ciebie, a może wręcz pomóc , najtańszy co prawda nie jest ale ja choćby ze względu na te mocne paznokcie będę się go trzymać nadal:)Tylko nie licz na cud po pierwszym opakowaniu jak się zdecydujesz, u mnie koleżanki i rodzina zauważyli zmianę na "korzyść" po ok 3-4 miesiącu stosowania....

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:20:15

ja zazywam te tabletki i jednoczesnie smaruje sie codziennie kremem na twarz brevoxyl cena okolo 15-20zł
i widze dużą poprawe. ale nie wiem co pomaga czy tabl czy krem. ale razem u mnie zadziałały. z tym ze nie mam jakoś strasznie duzo wyprysków, co jakis czas a szczególnie przed okresem sie pojawiały, ale jednak byly, zawsze jakies musialy sie pojawić :/ a teraz jest naprawde ok, baaaaardzo sporadycznie mi cos wyskoczy. ALE PODSTAWOWA ZASADA TO NIE GRZEBAĆ PRZ NICH NIE DRAPAC CZY WYCISKAC. bo zauwazyłam to na sobie ze jeden miałam i takmnie korciło wycisnełam i rano patrze a obok jest nastepny.
plecam tez miejscowo na dany "problem" masc acnefan - cena około 10zł
wszystkie wymienione dostepne w aptece.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 12:23 przez sabinabb.

Visaxinum!!!

25 sty 2012 - 12:21:30

radze iść po tabletki anty. jak bedziesz stosowala je miesiac to nic nie da. cierpliwosci

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem ze świadczeniem pielęgnacyjnym