Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stabilizator

11 sty 2012 - 20:44:37

Hej dziewczyny ; )
Miała któraś z was doczynienia ze stabilizatorem na rzepkę? Mama trochę problemów z kolanem i właśnie muszę sobie go kupić ale zupełnie się na tym nie znam. Nie wiem który byłby najlepszy i właśnie z tym zwracam się do was. Proszę o jakieś linki ew rady na co mam uważać przy zakupie.
A i jeszcze jedno pytanie. Można nosić taki stabilizator na spodnie? Nie mam po prostu innych spodni niż rurki, bo nie czuje się zbyt dobrze w innych spodniach. Nie dam rady włożyć stabilizatora pod spodnie. Właśnie stąd moje pytanie
Jeżeli zły dział to bardzo proszę o przeniesienie ; )

Stabilizator

11 sty 2012 - 20:48:59

Mój brat po 2 krotnym zwichnięciu stawu kolanowego po wizycie u lekarza kupił profesjonalny stabilizator ( bo takie ze sklepu medycznego na gumce się rozciągają) dostał jakąś tam zniżkę na niego i jest ok, tylko tam są rozmiary więc się mierzy zapewne. A myślę, że taki stabilizator na rurki spokojnie by wszedł.

Stabilizator

11 sty 2012 - 20:51:55

chłopak nosil stabilzatorale materiałowy z takim twardym kołkie na sama rzepke , nie wiem jak to sie fachowo nazywalo w kazdym razie bardzo mu pomagal a po drugie byl obcisły i sadze ze nie bylo by go widac nawet pod rurkami a jesli nawet to minimalnie i ewnie ktos kto y nie wiedzial ze go masz to by nie zauwazyl

Stabilizator

11 sty 2012 - 21:01:39

Jeśli chorujesz na sama rzepkę, to profesjonalna orteza nie jest Ci potrzebna.
Idz do sklepu medycznego i tam zmierzą Ci kolano i dobiorą.Jesli masz dośc poważnie chorą tą rzepkę musisz miec taki z neoprenu, ale z gietkimi drutami po boku.Jeśli nie jest tak zle to wystarczy z neoprenu bez drutów, wyglada on jak opaska.
Choruje na kolano i sama mam taki profesjonalny, duży i masywny z zegarami, z takim jest problem straszny jesli chodzi o ubiór. Fizjoterapeuta powiedziła mi,że stabilizator należy nosić na gołe kolano aby spełniał swoją funkcję.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to chetnie pomogę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 21:02 przez alpina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY !!! Moja cera !! Zdjecia ://////