Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:45:38

dziewczyny, doradźcie coś - od kilku dni jestem non stop zmęczona, żadnej energii, wstaję rano i najchętniej poszłabym dalej spać. Najgorsze jest to, ze akurat w tym tygodniu musze się skupić - mam do zrobienia 2 projekty i ogromne tłumaczenie, muszę opanować nowy program od zera a nie mogę się nawet skupić.

Kawy pić nie moge, ani żadnych drinków energetyzujących, bo źle działają na żołądek... masakra. padam i zdycham, doradźcie coś

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:48:31

też tak mam to chyba przesilenie zimowe... Trzeba przeżyć i tyle:/ pozdrawiam

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:48:35

a żeń-szeń?

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:48:41

Mam to samo ale od kilku tygodni już. Na dodatek nie mogę spać, zasypiam ok. 5 nad ranem a o 7 już jestem na nogach. Nic Ci nie poradzę bo sama sobie nie potrafię pomóc.

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:48:56

moze sprobuj jakis herbat, w aptekach sa dostepne takie dodajace energii. Wiem co czujesz, bo mam tak samo jak i Ty. Z tym, ze ja kawe pijam i jak juz naprawde nie mam sil a musze cos waznego zrobic to siegam po sesje. Dla mnie jest w porzadku, fajnie dziala. No i moze zacznij pic magnez i jedz duzo owoców :)) ja zawsze na zmeczenie robie sobie salatke owocowa, ojjj chyba zaraz po pracy pedze do sklepu bo sama sobie zrobilam smaczek na salateczke :)))

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:49:31

czerwona herbata

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:50:54

może w ciąży jesteś:)

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:51:14

moze jestes przemeczona? jesli dasz rade, to zrob sobie jeden dzien luzu, zrob cos dla siebie, odpocznij. mi to pomaga, lepiej przeznaczyc jeden dzien i pozniej miec energię na to, co jest do zrobienia. chyba, ze brakuje ci jakis witamin, moze to anemia? i stad przemeczenie

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:51:54

Może masz Zespół przewlekłego zmęczenia?

zweryfikowana
Posty: 573
Ostrzeżenia: 5/5

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:52:18

Ja mam tak samo;/ a teraz powinnam być pełna energii- sesja się zbliża... Normalnie nie wiem co robić, zasypiam nad ranem, potem na uczelnie... Cały cza boli mnie głowa. Chyba za mało słońca mamy...;)

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:52:56

ja mam podobnie..nie wiem czemu..moze faktycznie przesilenie zimowe?

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:54:05

Cytat
alpina
może w ciąży jesteś:)
ha ha, bardzo śmieszne. Jak się sprawdzi, to cię osobiście ukatrupię za nakrakanie :)

zweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 2/5

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:56:05

kup sobie magnez z witaminą b6 badź blumag na zmęczenie reklamują to i bardzo pomaga ;))

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:56:12

niedobór żelaza powoduje zmęczenie i z jednej strony sennosc, a z drugiej to, ze zle sie spi. w aptece dowiedziałam się, ze prawie kazdy ma niedobór żelaza, wiec moze to to? u mnie w rodzinie od pewnego czasu zażywamy, wielu moich znajomych też- na koncentracje, problemy ze snem i na przemecznie

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

dobijające zmęczenie

10 sty 2012 - 15:56:18

By wstać wypoczętym, spokojnym i pełnym energii, bez bólu kręgosłupa, trzeba się wygodnie i dobrze wyspać.Podstawą jest odpowiedni materac, poduszka i kołdra oraz miłe otoczenie w miejscu gdzie zwykle śpimy.Więc może to jest problemem.

Może zmieniłaś ostatnio łóżko i po prostu materac nie spełnia wymogów twojego ciała."na dobór materacy wpływa pozycja, w jakieś śpimy"
Ale jeśli nie to jest problemem to nie wiem..Może weź jakieś witaminki?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kiedy na pogotowie??