Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

42 minut temu

Drukarnia

godzinę temu

Samochód.

godzinę temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SSRI antydepresanty

06 sty 2012 - 22:29:09

Witajcie, Mam pytanie do osób, które przyjmowały bądź przyjmują leki przeciwdepresyjne. Ja od 1,5roku leczę się na stany depresyjno-lękowe, od ponad roku zażywam paroksetyne z grupy SSRI, od tego czasu przytyłam 12kg, zawsze byłam szczupła i nawet po dwóch ciążach ważyłam 48kg aż tu nagle w ciągu roku taka zmiana wagi, to co mnie ciekawi to zdanie lekarzy psychiatrów z którym się spotkałam a mianowicie, że po paroksetynie się nie tyje wręcz przeciwnie apetyt często jest mniejszy, raz mi się zdarzyło że lekarz stwierdził, że jeśli mam skłonnosci to moge przytyc, zaś inni temu zupełnie zaprzeczali, nawet jesli wiecej sie nie je to byc moze lek zatrzymuje wode w organiźmie? Czy ktos z was ma jakieś doświadczenia z tym lekiem? chodzi mi o zmiany wagi

SSRI antydepresanty

06 sty 2012 - 22:30:16

Nie wiem ,ale podbijam

SSRI antydepresanty

06 sty 2012 - 22:37:58

dzieki

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

SSRI antydepresanty

06 sty 2012 - 22:40:23

Nie słyszałam jeszcze nigdy, żeby ktoś nie przytył albo wręcz schudł łykając środki typu SSRI.
Współczuję i jednocześnie ciesz się, że to tylko 12kg, ludzie w ciągu pół roku byli w stanie przytyć do 25 kg..

SSRI antydepresanty

06 sty 2012 - 22:43:05

mam nadzieję, że ten efekt tycia bedzie tylko na czas leczenia a później waga wróci na miejsce... na razie przytyłam 12kg ale byc moze będe tyła dalej (oby nie) w zadne ciuchy się juz nie mieszcze ;P

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

SSRI antydepresanty

06 sty 2012 - 22:45:49

Nie chcę Cię martwić, z tego co wiem zrzucić nie jest łatwo, ale to pewnie kwestia indywidualna. Jest w necie sporo informacji na ten temat, poczytaj sobie.

SSRI antydepresanty

06 sty 2012 - 22:52:32

świetnie, tylko ze ja pytałam o paroksetyne a nie o algi

SSRI antydepresanty

06 lut 2012 - 02:48:40

Zazwyczaj sie chudnie-ja tak mialam z poczatku a teraz troszke przytylam bo dostalam apetyt na slodycze,lekarz stwierdzil,ze czasem tak bywa,ze jedst popyt na slodkie.Ja bralam seronil a teraz Axyven lepiej sie czuje i moze dlatego mam apetyt bo wczesniej mialam doła ,zero apetytu,apatia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Belissa - opinie