Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

11 minut temu

Samochód.

29 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 268
Ostrzeżenia: 1/5

Boląca prawa stopa.

02 sty 2012 - 14:28:07

Witam wszystkich.
Mam problem. Od dwóch tygodni boli mnie stopa a dokładnie góra. Jak chodzę, to kuleję a jak siedzę to czuję ,że pulsuje. Od wczoraj mam opuchniętą. Pewnie przeciążyłam. Ale nic nie działa, ani nurofeny, voltareny nic!
Dziś kupi mi maż maść końską chłodzącą. Myślicie ,że to coś da? Dodam, żę nie mam jak pójsć do lekarza.
Czy leci z nami lekarz ;D?

Boląca prawa stopa.

02 sty 2012 - 14:32:01

do lekarza, ja kiedys też chodziłam z boląca stopą, aż w końcu w ogóle nie mogłam stąpnąć na nodze, okazało się że od uderzenia zrobił mi sie krwiak, dostałam jakąs maść, leżałam ze stopą w górze 2 tygodnie i zeszło, ale jakbym jeszcze poczekała to operacyjnie miałabym usuwany. Także myślę, że samo nie przejdzie.

Boląca prawa stopa.

02 sty 2012 - 14:35:35

bez rtg i usg stopy to nawet lekarz ci nic nie powie
leć prywatnie na badania i do lekarza

Boląca prawa stopa.

02 sty 2012 - 14:39:32

Cytat
matylda_jasmin
bez rtg i usg stopy to nawet lekarz ci nic nie powie
leć prywatnie na badania i do lekarza


narobisz sobie tylko kłopotu, musisz mieć zrobione badania, wtedy wszystko się wyjaśni.

Boląca prawa stopa.

02 sty 2012 - 14:39:41

a co z nią zrobiłaś? stłukłaś, skręciłaś? jaki był uraz? opisz coś więcej - jak boli, gdzie boli, kiedy/ po czym zaczęło boleć? Może być stluczenie, może być problem ze stawem, może być problem ze scięgnami... pisz szybko póki mam z kim skonsultować.

zweryfikowana
Posty: 268
Ostrzeżenia: 1/5

Boląca prawa stopa.

02 sty 2012 - 14:43:56

Cytat
puchuskubatek
a co z nią zrobiłaś? stłukłaś, skręciłaś? jaki był uraz? opisz coś więcej - jak boli, gdzie boli, kiedy/ po czym zaczęło boleć? Może być stluczenie, może być problem ze stawem, może być problem ze scięgnami... pisz szybko póki mam z kim skonsultować.


raczej nadwyrezyłam.skokami. Sorry za błędy ale córka mi płacze.
Boli góra a jak staję to cała. Masakra, ból jest ogromny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-02 14:46 przez enia211.

Boląca prawa stopa.

02 sty 2012 - 14:47:35

albo stan zapalny kaletki, albo zablokowanie w stawie, albo delikatne skręcenie - zależy, czy pamiętasz by przy tych skokach coś cię nagle zabolało/zakłuło. Co robić? iść na USG do lekarza.
nie oszczędzaj, idź na usg. żaden odpowiedzialny rehabilitant ci sie tego nie podejmie bez usg i opisu lekarza. Leczenie po omacku to nie leczenie. JAk jesteś z Krakowa to mogę dać namiary na dobrych specjalistow. Mąż zajmuje się Wisłą i obraca się w tych tematach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-02 14:49 przez puchuskubatek.

zweryfikowana
Posty: 268
Ostrzeżenia: 1/5

Boląca prawa stopa.

02 sty 2012 - 14:50:16

NIe, nie zabolało. Z czasem zaczęło coraz bardziej boleć i tyle.
To sama góra stopy, nie kostka. Cholera jasna, brak mi czasu na wszystko, ale nic. Chodzę jak Her Flik to pewnie czas iść.
Dzięki ale jestem z Lublina.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-02 14:51 przez enia211.

Boląca prawa stopa.

02 sty 2012 - 14:54:34

Cytat
enia211
NIe, nie zabolało. Z czasem zaczęło coraz bardziej boleć i tyle.
To sama góra stopy, nie kostka. Cholera jasna, brak mi czasu na wszystko, ale nic. Chodzę jak Her Flik to pewnie czas iść.
Dzięki ale jestem z Lublina.
w grę wchodzą jeszcze zwyrodnienia i zwapnienia ścięgien. Ale gdybać można w nieskonczoność. USG prywatnie kosztuje 100 - nie jakiś majątek, z nfz musiałabyś czekać 2 miesiace, a tak ci zrobią na poczekaniu. Jak już całkiem nie będziesz mogła chodzić to dopiero będziesz miała czas...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

antydepresanty