Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

59 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Cytat
Sacrum
Kiedyś wg mnie najlepszy był Merz Special, miał świetny bogaty skład i nie był suplementem diety (jak większość dostępnych), a lekiem. Więc działał naprawdę dobrze. I już po pierwszym opakowaniu było widać efekty. Ale ostatnio wyszła nowa wersja zupełnie uboższa w składzie, a cena pozostaje taka sama. No i już nie jest lekiem a suplementem.
Mam jeszcze trochę tego nowego opakowania i ciekawa jestem czy sobie poradzi jak ten stary Merz.

Mam zamiar potem wypróbować Fitoval, bo jest ponoć świetny.

fotozły/size]

Potwierdzam, Merz Special był świetny - używały go u mnie w domu wszystkie kobietki. Teraz biorę Calcium Panthotenicum i jest różnica w długości włosó, rosną jak szalone, i mi i mojemu mężowi:)

niezweryfikowana
Posty: 807
Ostrzeżenia: 1/5

co jest jeszcze dobre?

ja też polecam belissę- brałam tą z podwójną dawką skrzypu, chyba różowe opakowanie, w międzyczasie jeszcze jadłam 2 miesiące capivit piękne włosy, więc jest mi trudno stwierdzić, które z nich tak naprawdę mi pomogło;) No i do tego olejki do włosów oraz olej rycynowy codziennie na zmianę, a na rzęsy i paznokcie odżywki. W sumie to nie zawdzięczam poprawy samym suplementom ;)

Nie, nie, nie - to nie tak. Zwykła odżywka new nails. Nie szpikujcie się na siłę kolejnymi pigułami. Po co wam to? Zwyczajnymi kosmetykami można paznokcie przywrócić do całkowitej normalności.

mi pomogło zwykłe zelazo na włosy

Ja stosowałam Belisse jakiś czas temu. Głównie ze względu na słabiutkie i wypadające włosy, tak generalnie jest ich mało, ale jak zakończyłam 3 miesięczna kurację to widać spory efekt. Zdecydowanie są mocniejsze i ośmielę się wręcz stwierdzić, że błyszczą. Z paznokciami nie miałam problemów.

Wiesz...próbowałam masy tabletek i nic nie pomagało... ;/

Na włosy nie miałam jeszcze niczego lepszego niż WAX ! :)


Jeśli chodzi o Belissę to ja mogę się wypowiedzieć w kwestii paznokci bo stosowałam. O dziwo działa, bo nie są już takie łamliwe, co więcej nie rozdawajają się.

Ja jak mam osłabione paznokcie i włosy to zawsze stosuję CAPIVIT A+E PIĘKNE WŁOSY I PAZNOKCIE czy jakoś tak ;)Jest rewelacyjny, już po tygodniu widzę efekt na paznokciach, polecam! Aaa i jest niedrogi, 30 tabletek (czyli miesiąc używania) kosztuje ok 10zł.

Ja również dużo eksperymentowałam i szukałam odpowiedniego specyfiku na włosy. Tabletki, które naprawdę pomagają je wzmocnić oraz zapobiec łamliwości paznokci, to na pewno te, które zawierają wyciąg ze skrzypu polnego jak np. Skrzypovita. Cena jej nie jest wygórowana, a niska, więc pomyslałam - czemu nie, warto chociaż spróbować. Skrzypovita ma zbawienne działanie na włosy skóra paznokcie. Warto także robić krótkie przerwy w kuracji, np. po dwóch miesiącach brania Skrzypovity zrobić tak z miesiąc z przerwy, po której ponownie powróci się do niej. Efekt murowany, bo organizm nie zdąży się przyzwyczaić ;).

CELEBRIN wymiata..... za 20zl i wystarcza na 2 miechy polecam

W moim przypadku w dalszym ciągu pomaga odżywka New Nails - po prostu. Stosuję codziennie, systematycznie. Właśnie w ten sposób utrzymuje paznokcie w dobrek kondycji. A łatwo jest je zniszczyć, co sama dokładnie wiem po sobie.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Korzystam od dawna z tej samej odżywki - New Nails. Dołożyłam do tego jeszcze oliwkę tej samej marki - paznokcie wyglądają super, są zdrowe, twarde, malowanie jest przyjemnością, a teraz jeszcze doszło odpowiednie nawilżenie ;-)

żadna Skrzypovita, Celebrin, Belissa...
dla mnie najlepszy jest VITAPIL

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Zdecydowanie najlepsze efekty daje odżywka New nails - jedyna po której rzeczywiście zauważyłam różnicę na moich paznokciach. Odpowiedni błysk, twarde paznokcie - takiego efektu oczekiwałam i właśnie go uzyskałam. Kosmetyk jest bardzo tani - za opakowanie płacę 10 zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prawidlowo wystawione???